Owners Club · Digitale servicegeschiedenis

BMW iX1 Eigenaarsclub — Onderhoud en herkomst

Hulpbron van onafhankelijke eigenaren. Deze pagina is geproduceerd door The Owners Club en is niet gelieerd aan, onderschreven door of gesponsord door BMW AG of BMW UK. De onderstaande informatie is verzameld uit openbare bronnen en moet worden bevestigd in het handboek van uw voertuig (VIN) of bij een geautoriseerde BMW-dealer voordat u werk boekt. De iX1 is het volledig elektrische, compacte Sports Activity Vehicle van BMW in de U11 X1-familie – productie vanaf 2022, met eDrive20 vanaf november 2023 en een efficiëntiefase van siliciumcarbide (SiC) in dezelfde U11-generatie in het voorjaar van 2026. Het is geen verbrandingsmotor X1 met een batterijwisselbadge; hij heeft zijn eigen elektrische U11 ledenpagina in het assortiment van BMW.

Bezit een iX1? Bouw een digitaal dossier op van de batterijstatus, de oplaadgeschiedenis, onderhoudsgebeurtenissen, software/OTA-updates, rem-/bandenwerkzaamheden en eigendomsdocumenten. Het sterkste productpad hier is EV kennis → batterij- en oplaadgegevens → digitale servicegeschiedenis → herkomst → Transfer Pack.

Komt u uit een clubzoektocht? Bekijk de exacte match BMW iX1 Eigenaarsclub landing - gebruik dan deze hub voor platforms, problemen en het volledige gidscluster.

BMW iX1
Studio-illustratie

Laatste iX1 nieuws

Bijgewerkt 2026
  • Technisch stadium / efficiëntieEuropa / Mondiaal

    Lente 2026 SiC efficiëntie-update De update van de siliciumcarbide vermogenselektronica van

    BMW in het voorjaar van 2026 verbetert de efficiëntie en het bereik van WLTP binnen U11 — Duitse aankondiging tot 514 km eDrive20 en 466 km xDrive30. Een technisch stadium, geen nieuwe generatie.

    2026BMW Groep / technisch

  • Software/infotainmentGlobaal

    Operating System 9 & QuickSelect

    Later wordt bij de productie van iX1 BMW Operating System 9 gebruikt met QuickSelect en de Curved Display-koppeling (10,25 inch instrumentenpaneel + 10,7 inch centraal display) — een software/hardware-fase binnen U11, geen nieuwe generatie.

    2023/24BMW Groep / product

  • Afgeleide lanceringGlobaal

    eDrive20 voegt zich bij de iX1 line-up

    Vanaf november 2023 BMW eDrive20 toegevoegd — 150 kW / 204 hp eenmotorige FWD met 64,78 kWh bruikbare batterij — uitbreiding van het bereik van U11 iX1 naast xDrive30 AWD.

    2023BMW Lancering van groep/model

Lees eerst — U11 elektrisch SAV eigendomskader

Voor iX1 zijn de belangrijkste eigendomsgegevens de staat van de batterij, de oplaadgeschiedenis, de software/OS9-generatie, de technische fase (lancering → 2023/24 OS9 + eDrive20 → 2026 SiC), thermisch beheer, 12V, hoogspanningssystemen, remmen/banden, onderhoudsgeschiedenis, terugroepacties en marktspecifieke specificaties. Bedenk geen U12 of een tweede generatie voor 2026. Beschouw de WLTP mijlen van één markt niet als mondiale wet. De iX1 is gerelateerd aan de bredere U11 X1-familie, maar is zijn eigen elektrische modelpagina - niet "slechts een elektrische X1" zonder afzonderlijke herkomstvelden.

1. Generaties en platform

  • U11 — één generatie (2022-heden)

    Eén productiegeneratie voor de iX1. Gebouwd op de van FAAR/UKL2 afgeleide architectuur met BMW eDrive van de vijfde generatie. De lancering begon met xDrive30; eDrive20 sloot zich vanaf november 2023 aan met Operating System 9 als softwarebasislijn voor latere productie. De iX1 is het elektrische lid van de U11 X1-familie: de modelidentiteit is gescheiden van de X1-derivaten op basis van verbranding, maar de gedeelde U11-platformcontext.

  • Technische fasen binnen U11 (geen nieuwe generaties)

    Lancering xDrive30 (Europese introductie 2022) → 2023/24 OS9 / QuickSelect / Curved Display + eDrive20 productie → voorjaar 2026 SiC efficiëntie-update vermogenselektronica (Duitse WLTP aankondiging tot 514 km eDrive20 / 466 km xDrive30). Dit zijn product-/technische fasen – niet U12 en geen tweede iX1-generatiecode voor de The Owners Club V1-taxonomie.

Marktnaamgeving, apparatuur en exacte output variëren. Koppel gegevens over vermogen, accu, bereik en opladen altijd aan derivaat, productiefase en markt — bevestig VIN. Discussies over verbranding X1 kunnen platformaangrenzend zijn met een lagere relevantie; ga nooit uit van identieke onderdelen of service-identiteit.

2. Lichaamsstijl

  • Vijfdeurs compact sportactiviteitsvoertuig (SAV)

    Enkele carrosserievorm – compact elektrisch SAV silhouet gedeeld met de U11 X1 voetafdruk. Configuratie met vijf zitplaatsen, afhankelijk van de marktspecificatie. Platte hoogspanningsbatterij in de vloer; eDrive20 is FWD, xDrive30 is elektrisch AWD.

3. Batterij- en hoogspanningssysteem

Maak altijd onderscheid tussen brutocapaciteit en bruikbare/nettocapaciteit en gepubliceerde kerncijfers van VIN-specifieke waarden. De iX1 gebruikt een ~65 kWh klassenpakket voor afgeleiden; de exacte bruikbare waarden verschillen enigszins per afgeleide en document.

  • Lancering xDrive30: BMW gepubliceerd 64,7 kWh bruikbaar in technische gegevens voor Europese lancering — bevestig marktblad
  • eDrive20: BMW gepubliceerd 64,78 kWh bruikbaar bij lancering/UK technische framing — bevestig VIN De
  • UK-markt beschrijft vaak een batterijklasse van ~65 kWh – gekoppeld aan bruikbare versus bruto/gepubliceerde bewoordingen op het officiële blad, niet aan forum-steno
  • Registreer de garantiestatus, SoH-diagnostiek, HV-waarschuwingen en batterijgerelateerde reparaties als afzonderlijke herkomst – leid de gezondheid nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik

De batterijchemie, het gedrag van het gebouwbeheersysteem en de details van de laadcurve moeten afkomstig zijn uit de BMW-documentatie voor de VIN — bedenk niet één universeel “iX1 batterijformaat” voor elke markt en fase.

4. Derivaten en aandrijflijnen

Twee primaire derivaten — eDrive20 (FWD) en xDrive30 (elektrisch AWD). De xDrive30-systeemoutput varieert per productiefase in gepubliceerde BMW-tabellen; houd beide waarden als fasegebonden feiten, niet als twee generaties.

  • eDrive20 — voorwielaandrijving

    Eenmotorige FWD afgeleide van productie in november 2023. BMW gepubliceerd: 150 kW / 204 hp · 250 Nm · 0–100 km/u in 8,6 s · 170 km/u / 106 mph · 64,78 kWh bruikbaar · DC tot 130 kW · AC 11 kW standaard / 22 kW optioneel indien aangeboden. Efficiëntiegerichte keuze binnen U11.

  • xDrive30 - elektrische tweemotorige AWD (lanceringsframe)

    Elektrische vierwielaandrijving met twee motoren. Launch/boost-specificatie in BMW documenten: 230 kW / 313 PS · 494 Nm · 0-100 km/u in 5,6 s · 180 km/u / 112 mph · ~64,7 kWh bruikbare klasse · DC tot 130 kW · AC 11/22 kW zoals uitgerust. Hoger leeggewicht en trekvermogen dan eDrive20 op UK-bladen – configuratiespecifiek.

  • xDrive30 — gepubliceerde outputs per productiefase (dezelfde U11 gen)

    KRITISCH: bewaar BEIDE gepubliceerde systeemuitvoer als fasegebonden waarden binnen één U11-generatie — start/boost-documenten: 230 kW / 313 PS · 494 Nm; voorjaar 2026 SiC Duitse technische tabel: 225 kW / 306 hp · 494 Nm. Dezelfde AWD-architectuur met dubbele motor – bind kW/hp aan de productiefase + marktfiche, niet aan een verzonnen U12 of tweede generatie. Wielen, software en SiC-fase hebben ook invloed op het bereik.

Exacte vermogens, actieradius, leeggewicht en uitrusting zijn modeljaar-, fase- en marktspecifiek. Gebruik de marktselector voor regionale framing – behandel het blad van één land niet als mondiaal.

5. Opladen

  • AC opladen: 11 kW standaard ingebouwde framing in BMW documenten · 22 kW optioneel indien aangeboden — bevestig ingebouwde oplader op VIN
  • DC snel opladen: tot ~130 kW onder geschikte omstandigheden — niet 350 kW-klasse pieken
  • BMW documenteert ongeveer 10–80% in ~29 minuten DC met batterijvoorconditionering, indien aanwezig
  • Voorconditionering (handmatig of gekoppeld aan navigatie, indien beschikbaar) heeft een wezenlijke invloed op de sessiesnelheid van DC - loggedrag in de oplaadgeschiedenis
  • Home AC voorbeelden (eDrive20 lanceringsframing): ~6,5 uur om 11 kW / ~3 uur 45 om 22 kW van leeg naar vol - markt- en wallbox-afhankelijk

De werkelijke prestaties zijn afhankelijk van SoC, accutemperatuur, oplaadcapaciteit, preconditionering, omgevingstemperatuur, stationbelasting en voertuigsoftware. Log home wallbox, AC/DC sessies, duur, provider en onderbrekingen afzonderlijk van werkplaatsservicestempels.

6. Bereik — WLTP versus in de echte wereld

Maak altijd onderscheid tussen het officiële testbereik en de afstand in de echte wereld. Officiële cijfers zijn geen gegarandeerde reisafstanden en variëren per afgeleide, etappe, wielen en markt.

  • UK WLTP mijl (voorbeelden met marktlabel): eDrive20 297–318 mijl · xDrive30 269–289 mijl — bevestig huidige BMW UK blad- en wielspecificatie
  • Lancering EU xDrive30 WLTP: ~417–440 km klasse in BMW Europese lanceringsdocumentatie - geen mondiaal mijlcijfer
  • eDrive20 voorlopig EU WLTP frame: ~430–475 km afhankelijk van specificatie en publicatiedatum — bevestig VIN blad
  • Lente 2026 SiC Duitse aankondiging: tot 514 km eDrive20 / 466 km xDrive30 WLTP na efficiëntie-update — etappegebonden, geen nieuwe generatie
  • De afstand in de echte wereld is kleiner in de winter, op snelwegsnelheid, met grotere wielen, zware belasting of aanhoudende HVAC — leid de batterijstatus niet af op basis van één rit

Het bereik wordt beïnvloed door snelheid, temperatuur, weer, wiel-/bandspecificatie, belasting, HVAC, rijstijl, accutemperatuur, SoC, productiefase en opties. Kopieer nooit het WLTP-blad van een land naar een andere markt.

7. Recuperatie en remmen

Regeneratief remmen recupereert energie tijdens het vertragen en coördineert elektrisch remmen en wrijvingsremmen. Eénpedaal-/recuperatie-instellingen variëren per modus en software. Regen vermindert het gebruik van conventionele remmen, maar elimineert de inspectie van schijven, remblokken, remklauwen, vloeistoffen, leidingen en corrosie niet. Bij lage kilometerstanden kan er nog steeds schijfcorrosie optreden als wrijvingsremmen niet vaak worden gebruikt.

8. Software en infotainment

Software is een kerncomponent van eigendom. De latere productie van iX1 komt overeen met de productie van BMW Operating System 9, QuickSelect en Curved Display (10,25 inch instrument + 10,7 inch midden) – maar de vroege lancering van xDrive30-auto's dateert van vóór de volledige OS9-uitrol.

  • Track softwareversie, iDrive/OS-generatie, QuickSelect beschikbaarheid, OTA/dealer updatedatums en campagne-ID's
  • OS9 / QuickSelect: herzien bedieningsconcept en menustructuur op uitgeruste auto's - registreer of het voertuig het Curved Display-paar heeft
  • OTA en dealerupdates kunnen het laad-, ADAS- en connected-servicegedrag veranderen - logversie op het moment van een fout of reparatie
  • Ga er niet van uit dat het modeljaar gelijk is aan de softwaregeneratie – bevestig dit in iDrive of werkplaatsafdruk

Infotainment, navigatie, ADAS-kalibratie en verbonden diensten evolueren met de software. Houd de herkomst van de software bij naast de oplaad- en servicegegevens.

9. Afmetingen & gewichten

Compacte SAV voetafdruk gedeeld met klasse U11 X1. Gewichten, laadvermogen en slepen zijn derivatenspecifiek – bevestig het VIN-marktblad voordat u uitgaat van capaciteit.

  • Lengte / breedte / hoogte: 4500 / 1845 / 1616 mm (typische U11 iX1 gepubliceerde afmetingen)
  • Wielbasis / spoorbreedte (ca.): 2692 / 2104 mm — bevestig technische marktgegevens
  • Bootvolume: 490–1495 l, afhankelijk van de zitpositie (op de markt gelabelde BMW cijfers)
  • UK eDrive20 (configuratiespecifieke voorbeelden): stoeprand ~1940 kg · GVW 2435 kg · laadvermogen 570 kg · dakbelasting 75 kg · geremd trekkend 750 kg
  • UK xDrive30 (configuratiespecifieke voorbeelden): stoeprand ~2085 kg · GVW 2580 kg · laadvermogen 570 kg · dakbelasting 75 kg · geremd trekken 1200 kg
  • Trekgewicht, dakbelasting en leeggewicht variëren per afgeleide, opties en markthomologatie - ga nooit uit van xDrive30 gewichten op een eDrive20 VIN of omgekeerd

Gepubliceerde afmetingen en gewichten zijn configuratiespecifiek. Gebruik officiële BMW technische gegevens voor de VIN in plaats van door de eigenaar geschatte waarden.

10. Eerlijke profs

  • Goed elektrisch U11-lid — compacte SAV-verpakking met bruikbare bagageruimte voor de klas
  • eDrive20 voegt een op efficiëntie gerichte FWD-keuze toe naast xDrive30 AWD
  • DC ~130 kW en optioneel 22 kW AC zijn geschikt voor dagelijks gebruik en gebruik op de snelweg wanneer preconditioning wordt gebruikt
  • OS9 / QuickSelect / Curved Display bij latere productie verbetert de eigendomsinterface ten opzichte van vroege lanceringsauto's
  • 2026 SiC podium verbetert de efficiëntie/bereik binnen dezelfde U11 generatie — betekenisvolle podiumherkomst voor wederverkoop
  • Sterk herkomstpotentieel wanneer de gegevens over de batterij, het opladen, de softwarefase, de service en de eigendom duidelijk zijn

11. Eerlijke nadelen / dingen om te overwegen

  • Specificatievariatie — derivaat, fase, software, wielen en marktbladen verschillen aanzienlijk per VIN
  • DC piek ~130 kW is bescheiden versus nieuwere 800V / 350 kW-klasse EVs — plan langere snelwegstops
  • Bereikgevoeligheid: koud weer, snelheid op de snelweg en wielkeuze kunnen de afstand in de echte wereld aanzienlijk verkleinen
  • xDrive30 gepubliceerd kW/hp gewijzigd tussen lancering en 2026 SiC documenten — kopers hebben faseduidelijkheid nodig, geen generatieverwarring
  • Regeneratief remmen kan ervoor zorgen dat de wrijvingsremmen te weinig worden gebruikt - controleer op corrosie bij auto's met een lage kilometerstand

12. Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's

Geen diagnostisch advies: dit zijn discussiecategorieën die eigenaren kunnen documenteren. Behandel ze niet als bevestigde defecten, tenzij ondersteund door documentatie van de fabrikant, terugroepacties of betrouwbaar technisch bewijsmateriaal.

  • Opladen

    DC sessiesnelheid versus ~130 kW kop, preconditioneringsgedrag, AC 11 versus 22 kW wallbox-compatibiliteit, handshakes van openbare opladers en sessie-onderbrekingen.

  • Batterij

    Bereikvariatie, SoC-gedrag, batterijtemperatuur, waargenomen gezondheid en gedrag op het gebied van thermisch beheer: houd diagnostiek gescheiden van ritschattingen.

  • Software

    OS9 / QuickSelect eigenaardigheden, iDrive loopt vast, OTA updates, verbonden services, navigatie en smartphone-integratie.

  • 12V systeem

    Laagspanningsaccuconditie, waak-/slaapgedrag en elektrische hulpsystemen — zwakke 12V kan HV-fouten nabootsen.

  • Chassis en rit

    Compacte SAV rijkwaliteit, bandengeluid, ophangingsslijtage en uitlijning op koppelrijke EVs — vooral met grotere wielopties.

  • Remmen

    Schijfcorrosie door te weinig gebruik van regen, remblok-/schijfslijtage, veroudering van de vloeistof en remgevoel.

  • Banden en wielen

    Slijtage bij een koppelrijke EV, belasting-/snelheidswaarden, winter-/zomeropstellingen, afwegingen tussen wielmaatefficiëntie en impact op de actieradius.

13. Service & onderhoud (EV)

Kopieer geen ICE X1 olieonderhoudsschema naar een EV. BMW iX1 volgt Condition Based Service (CBS) — intervallen en inspectie-eisen variëren per markt, modeljaar en afgeleide. Controleer altijd het VIN-specifieke BMW onderhoudsschema in iDrive.

ArtikelTypisch intervalNotities
Geplande EV inspectie/service (iX1)CBS — vaak jaarlijks / ~10.000–12.000 mijl (bevestig iDrive)U11 CBS — bedenk geen universeel mijleninterval. Ongeacht het dealersysteem / iDrive voor deze VIN. Geen verbranding X1 olie verversen.
RemvloeistofCBS (vaak ~24 maanden)Vloeistof absorbeert vocht, zelfs wanneer regen de slijtage van de remblokken vermindert.
12V batterijtestElke onderhoudsbeurt / eerder bij symptomenBelastingstest — gescheiden van de herkomst van het HV pakket.
Cabine/pollenfilterCBS / vaak ~12 maandenJaarlijkse gewoonte op de meeste EVs.
Banden en uitlijningRegelmatig / elke onderhoudsbeurtCompact SAV EV + koppel; belasting-/snelheidswaarden en wielkeuze zijn van invloed op het bereik.
Remblokken / schijven / corrosieElke onderhoudsbeurtRegen kan ertoe leiden dat schijven te weinig worden gebruikt; inspecteer ze op corrosie.
Vering en besturingElke onderhoudsbeurt / indien nodigDempers, bussen, uitlijning — logboek met facturen.
Koelmiddelcircuits / thermisch systeemVolgens BMW schemaHV en thermische lussen in cabines — specialistisch EV werk; fouten in de voorconditionering registreren.
Inspectie van hoogspanningssysteemPer BMW schema / campagneGeautoriseerde EV-technicus — registreer waarschuwingen en reparaties.
Software / OTA controleTijdens service of wanneer daarom wordt gevraagdRegistreer OS/iDrive versie + datum in Digital Service History (OS9 / QuickSelect in latere fasen).
Batterijstatus/diagnose (waar aangeboden)Eigenaar / dealer / derde partijAfzonderlijke herkomstgebeurtenis — niet “bereik ziet er goed uit”.
Oplaadsysteem / poort / kabelElke service / indien nodigAC 11/22 kW en DC ≤130 kW sessienotities horen thuis in de betalingsgeschiedenis.

Service-intervallen en inspectie-eisen variëren per markt, modeljaar, afgeleide en productiefase. Controleer altijd het VIN-specifieke BMW onderhoudsschema.

14. EV batterijstatus en herkomst

De batterijstatus is een eersteklas herkomstcategorie voor iX1. Onderscheid diagnostische resultaten van de fabrikant, door de eigenaar gerapporteerde bereikschattingen en batterijtests van derden.

  • SoH % / diagnostisch rapport, datum, kilometerstand, testaanbieder
  • Aantekeningen over oplaadgedrag en softwareversie tijdens de test
  • Garantiestatus, HV waarschuwingen, modulereparaties en batterijgerelateerde werkzaamheden
  • Productiefase (lancering / OS9 / SiC) en wielspecificatie tijdens testtijd
  • Bewaar documenten bij het voertuig voor wederverkoop / Transfer Pack

Leid de batterijstatus nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik. De laadgegevens moeten gescheiden blijven van de onderhoudsstempels van de werkplaats.

15. Inspectie & rijklaarheid

Terminologie past zich aan per land – noem nooit de test van elke markt “MOT”. UK MOT, Spanje ITV, periodieke inspectie Polen/Hongarije, Turkije TÜVTÜRK, Amerikaanse staatssystemen en andere lokale regels.

  • Registreer het lokale certificaat afzonderlijk van de dienststempels van de fabrikant
  • Gebruik de marktkiezer voor de lokale systeemnaam en autoriteitslinks
  • EV-specifieke items (HV isolatiewaarschuwingen, staat van band/rem, ophanging) zijn nog steeds van belang bij inspectie
  • Verwar een geslaagde periodieke keuring niet met een volledige BMW CBS EV servicestempel

Vereisten voor de registratiemarkt van het voertuig bevestigen.

16. Terugroepacties en campagnes

  • Controleer VIN op officiële BMW/nationale veiligheidsportals voor uw markt
  • Log campagne-ID, voltooiingsdatum en softwareversie na het werk
  • Ga er niet van uit dat een campagne uit één markt van toepassing is op elke iX1 wereldwijd

Beschikbaarheid van terugroepacties en campagnes kan variëren per markt, productiedatum, softwareversie en VIN. Geef nooit 'deze auto heeft geen terugroepacties' weer, tenzij de specifieke VIN is gecontroleerd aan de hand van een gezaghebbende bron.

17. Veiligheidsbeoordelingen

Euro NCAP testte de U11 BMW X1 in 2022 (vijfsterrenresultaat voor het bredere U11-programma). De iX1 werd na de eerste publicatie aan het beoordelingsbereik toegevoegd. De elektrisch-specifieke veiligheidscontext moet worden gelezen op de Euro NCAP-lijst voor de iX1-variant, en mag zonder controle niet worden verondersteld identiek te zijn aan elk ICE X1-derivaat.

18. Officiële bronnen

Officiële links zijn bedoeld voor het gemak. The Owners Club heeft geen commerciële relatie met BMW AG. Bevestig handleidingen, oplaad- en batterijvoorwaarden aan de hand van uw eigen documentatie. Geef de voorkeur aan VIN-specifieke BMW-zoekopdrachten in de gebruikershandleiding boven verzonnen deep links.

  • BMW UK — technische gegevens van model, opladen, batterij, bereik en uitrusting (gebruik de officiële UK technische pagina's van BMW voor uw afgeleide)
  • BMW Group PressClub — openbare technische aankondigingen, waaronder OS9, eDrive20 en SiC efficiëntie-updates
  • GOV.UK / DVSA — UK terugroepacties en voertuigveiligheidscontroles (gebaseerd op VIN)
  • Euro NCAP — U11 X1 / iX1 veiligheidsbeoordelingslijst (lees iX1 scope-opmerkingen op de officiële resultatenpagina)

19. Een gebruikte iX1 kopen

  • Identiteit: VIN · modeljaar · afgeleide (eDrive20 / xDrive30) · productiefase (lancering / OS9 / SiC) · markt · opties · importgeschiedenis
  • Batterij: gezondheidsbewijs, garantie, HV-waarschuwingen, oplaadprestaties, reparaties/vervangingen - bruikbare versus gepubliceerde capaciteitsformulering
  • Opladen: AC/DC test waar praktisch, connector/klep, kabels, laadgeschiedenis, preconditioneringsgedrag, 11 vs 22 kW ingebouwde oplader
  • Chassis: banden, ongelijkmatige slijtage, remmen, ophanging, stuuruitlijning – wielmaat heeft invloed op bereik en rijgedrag
  • Elektrisch: 12V belastingtestgeschiedenis, opgeslagen fouten, Curved Display / camera's, ADAS, klimaat/warmtepomp indien aanwezig
  • Software: OS/iDrive-versie, QuickSelect, OTA/dealercampagnes, verbonden services — ga er niet vanuit dat MY = OS9
  • Fasehelderheid: lancering xDrive30 (230 kW/313 PS documenten) versus 2026 SiC tabel (225 kW/306 hp) — dezelfde U11 gen, verschillende gepubliceerde outputs
  • Carrosserie: lak, gaten in de panelen, onderkant, reparaties bij ongevallen, staat van het laadpoortgebied
  • Documenten: BMW servicegeschiedenis, facturen, terugroepacties, batterijrapporten, oplaadgegevens, inspecties, sleutels, handleidingen
  • Verwachtingen bereik: vergelijk WLTP blad met wielspecificaties en klimaat – wijs “gezondheidsclaims” voor enkele reizen af
  • Gewicht/slepen: bevestig stoeprand, laadvermogen, dakbelasting en geremd slepen voor de afgeleide (eDrive20 versus xDrive30 verschillen)
  • Testrit: verifieer DC sessiegedrag, ADAS, regenmodi, 12V ontwaakgedrag en iDrive versie vóór aankoop

20. Heb je een iX1? Bescherm de verkoopwaarde

Voor een compacte elektrische SAV omvat het eigendomsverhaal meer dan alleen kilometers. De staat van de accu, de laadgeschiedenis, de softwarefase, het onderhoud, de gegevens over de remmen/banden en gedocumenteerde reparaties kunnen allemaal deel uitmaken van de herkomst van het voertuig. Ken uw auto. Noteer de geschiedenis ervan. Maak contact met eigenaren. Houd zijn verhaal vast.

  • Voeg iX1 toe aan Garage — gratis digitaal eigendomsrecord
  • Registreer de batterijstatus, oplaadgeschiedenis en OS/iDrive softwareversies
  • Volg CBS onderhoud, inspecties, reparaties, banden/remmen en terugroepacties met facturen
  • Notitie productiefase (lancering / OS9 / SiC) en afgeleide daarvan in het Garage-profiel
  • Log preconditioneringsgedrag en DC sessienotities als herkomst van de kosten
  • Bouw een Transfer Pack voor de volgende eigenaar

Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's

Geen diagnostisch advies; thema's die eigenaren vaak documenteren in de servicegeschiedenis. Controleer altijd uw exacte motor en bouwjaar.

  • DC / AC oplaadprestaties De piek van

    DC is ~130 kW — geen kosten van 350 kW-klasse. AC is doorgaans 11 kW standaard, met 22 kW optioneel indien aangeboden. Voorwaarden voor logsessies, pre-conditionering en onderbrekingen – niet alleen claims uit de brochure kW.

  • Batterijstatus en bereikvariatie

    De bruikbare capaciteit bevindt zich in de klasse ~64,7–64,78 kWh, afhankelijk van de afgeleide en het gepubliceerde cijfer. De actieradius varieert afhankelijk van de wielen, de fase (lancering / OS9 / SiC), de temperatuur en de belasting. Leid SoH niet alleen af ​​uit de actieradiusweergave.

  • Software / OS9 / iDrive Het gedrag van

    Operating System 9, QuickSelect en Curved Display evolueert met OTA en dealerupdates. Registreer versie, datum en eventuele campagnes – ga er niet van uit dat het modeljaar gelijk is aan de softwaregeneratie.

  • 12V hulpbatterij

    Een zwakke 12V kan no-wake, waarschuwingen of oplaadproblemen veroorzaken, zelfs met een gezond HV-pakket. Belastingtest en vervanging van boomstammen afzonderlijk van de herkomst van de tractiebatterij.

Gidsen en checklists

Meer BMW-modellen

Vergelijk platforms, servicethema's en digitale servicegeschiedenistools over het hele assortiment.

Alle BMW-modellen →

Veelgestelde vragen

Is de BMW iX1 gescheiden van de verbranding X1?+

Ja. De iX1 is het batterij-elektrische lid van de U11 X1-familie met zijn eigen modelidentiteit, afgeleiden (eDrive20 / xDrive30) en elektrisch-specifieke specificatie. Het deelt de U11-verpakking, maar is niet uitwisselbaar met ICE X1-service of aannames over kosten.

Is er een generatie U12 iX1?+

Nee. Voor de The Owners Club V1-taxonomie is er één U11 iX1 productiegeneratie (2022-heden). Bedenk geen U12-code voor de 2026 SiC-update.

Is de 2026 iX1 een nieuwe generatie?+

Nee. De SiC vermogenselektronica-update van BMW voorjaar 2026 is een technische fase binnen U11 – verbeterde efficiëntie en WLTP actieradius (Duitse aankondiging tot 514 km eDrive20 / 466 km xDrive30), maar geen tweede generatie.

Heeft elke iX1 xDrive?+

Nee. eDrive20 is voorwielaandrijving met een enkele motor. xDrive30 is een elektrische vierwielaandrijving met twee motoren. Bevestig de afgeleide op de VIN — neem niet aan dat AWD alleen op basis van de iX1-badge is.

Delen alle iX1-derivaten dezelfde batterij en hetzelfde bereik?+

Nee. Bruikbare cijfers voor batterijen, gepubliceerd bereik en afstand in de echte wereld variëren per afgeleide versie, productiefase (lancering / OS9 / SiC), wiel-/bandspecificatie en markt-WLTP-blad. Koppel cijfers aan VIN en podium – kopieer nooit de mijlen van één land wereldwijd.

Wordt voor elke iX1 22 kW AC in rekening gebracht?+

Nee. 11 kW AC is de standaard ingebouwde framing in de BMW documentatie; 22 kW AC is optioneel indien aangeboden. Bevestig de capaciteit van de ingebouwde oplader en wallbox op de VIN.

iX1-eigenaar discussies

Laatste gesprekken van BMW iX1-eigenaren in de club.

Nog geen discussies voor de iX1. Wees de eerste eigenaar die begint!

Stel een vraag / Plaats een foto

Word lid van de BMW Owners Club community

Voeg hem gratis toe aan The Owners Club om de onderhoudstijdlijn bij te houden, de Britse APK-geschiedenis te importeren en de geverifieerde herkomst over te dragen wanneer u hem verkoopt.

Privacy & Performance

BMW iX1 Eigenaarsclub — Onderhoud en herkomst | The Owners Club