Owners Club · Digitale servicegeschiedenis

BMW i4 Eigenaarsclub — Onderhoud en herkomst

Hulpbron van onafhankelijke eigenaren. Deze pagina is geproduceerd door The Owners Club en is niet gelieerd aan, onderschreven door of gesponsord door BMW AG of BMW UK. De onderstaande informatie is verzameld uit openbare bronnen en moet worden bevestigd in het handboek van uw voertuig (VIN) of bij een geautoriseerde dealer voordat u werkzaamheden boekt. De i4 is de batterij-elektrische Gran Coupé van BMW op het G26-platform – productie vanaf 2021, met een grote productupdate in juli 2024 en een efficiëntie-/M60-fase in juli 2025 binnen dezelfde generatie. Het is geen vervanging van een afzonderlijke generatie na 2024.

Bezit een i4? Bouw een digitaal dossier op van de batterijstatus, de oplaadgeschiedenis, onderhoudsgebeurtenissen, software/OTA-updates, thermisch beheer, rem-/bandenwerkzaamheden en eigendomsdocumenten. Het sterkste productpad hier is EV kennis → batterij- en oplaadgegevens → digitale servicegeschiedenis → herkomst → Transfer Pack. Ken uw i4. Noteer de geschiedenis ervan. Bewijs de toestand ervan. Houd zijn verhaal vast.

Komt u uit een clubzoektocht? Bekijk de exacte match BMW i4 Eigenaarsclub landing - gebruik dan deze hub voor platforms, problemen en het volledige gidscluster.

BMW i4
Studio-illustratie

Laatste i4 nieuws

Bijgewerkt 2025
  • Laatste technische updateGlobaal

    Zomer 2025 SiC efficiëntiefase & M60 xDrive

    Vanaf juli 2025 introduceerde BMW siliciumcarbide vermogenselektronica voor eDrive35 en eDrive40 (ongeveer 4,5% verbruiksverbetering genoemd; tot ~22 km extra WLTP afhankelijk van de configuratie) en de nieuwe M60 xDrive topklasse op 442 kW / 601 hp — nog steeds binnen G26, geen nieuwe generatie.

    Juli 2025Globaal / technisch

  • Software / opladen / efficiëntieGlobaal

    2024 productupdate — OS 8.5 & xDrive40

    De vernieuwing van juli 2024 bracht herziene verlichting/ontwerp, Curved Display updates, BMW besturingssysteem 8.5 met QuickSelect en de nieuwe xDrive40 (295 kW / 401 hp). Het is een grote productupdate binnen G26 – geen tweede generatie.

    Juli 2024Software / efficiëntie

  • Markt-/eigendomsrelevantVerenigd Koninkrijk

    UK M60 technische framing – met marktlabel

    Huidige BMW UK technische gegevens voor M60 xDrive geeft 442 kW / 601 hp, 795 Nm, AWD, 0–100 km/uur in 3,7 s, 81,1 kWh, DC tot 205 kW en 311–338 mijl WLTP (configuratie-afhankelijk). Behandel het als een UK-marktkader – niet als een universeel i4-blad.

    2025UK markt / eigendom →

Eerst lezen — EV Gran Coupé eigendomsframing

Voor i4 zijn de belangrijkste eigendomsgegevens de staat van de batterij, de laadgeschiedenis, het temperatuurbeheer, software, 12V, hoogspanningssystemen, remmen/banden/vering, onderhoudsgeschiedenis, terugroepacties en marktspecifieke specificaties. Bedenk geen tweede generatie voor 2024. Beschouw M50 → M60 niet als een generatiewisseling. Kopieer nooit het WLTP- of kWh-cijfer van één markt als mondiale waarheid.

1. Generaties en platforms

  • G26 — 2021–heden (één generatie)

    Single core-generatie. De i4 maakt gebruik van de van CLAR afgeleide flexibele architectuur van BMW, aangepast voor elektrische hoogspanningsaandrijving en de eDrive van de vijfde generatie. Het deelt de brede body-/productiecontext met de 4-serie Gran Coupé, terwijl het zijn eigen i4-modelidentiteit en G26-codering behoudt. De leveringen van UK begonnen in november 2021 met eDrive40 RWD en M50 xDrive AWD.

  • Technische / productfasen (geen nieuwe generaties)

    Lancering 2021: eDrive40 + M50, ~83,9 kWh bruto langeafstandsframe, DC tot 205 kW, warmtepomp, bagageruimte van 470–1.290 liter. Uitbreiding 2022/23: eDrive35 in veel markten. Productupdate juli 2024: vernieuwing ontwerp/interieur, OS 8.5 QuickSelect, xDrive40 (295 kW/401 hp, 600 Nm; wereldwijde lancering WLTP 444–548 km). Efficiëntiefase juli 2025: SiC vermogenselektronica op eDrive35/40 (~4,5% verbruiksverbetering aangegeven; tot ~22 km extra WLTP afhankelijk van de configuratie) en nieuwe M60 xDrive (442 kW/601 hp, 795 Nm, 0–100 3,7 s) vervanging van M50 als topklasser.

Marktnaamgeving, apparatuur en exacte output variëren. Koppel de gegevens over vermogen, accu, actieradius en opladen altijd aan derivaat, modeljaar, productiefase en markt — bevestig VIN. Gerelateerde modellen (4-serie Gran Coupé chassisonderwerpen, iX1/iX3 EV onderwerpen) scoren mogelijk minder technisch relevant – gaan er nooit van uit dat de onderdelen identiek zijn.

2. Lichaamsstijl

  • 5-deurs Gran Coupé (liftback)

    Vierdeurs coupéstijl Gran Coupé met liftback-achterklep - vijf zitplaatsen. Bagageruimte 470 liter, uitbreidbaar tot 1.290 liter. Hoofdruimte/toegang achterin weerspiegelt de daklijn van de coupé. Het exacte rijklaar gewicht en laadvermogen variëren per aandrijflijn (UK M60 frame ≈2.285 kg rijklaar / 520 kg laadvermogen – op de markt vermeld).

3. Batterij- en hoogspanningssysteem

Op de vloer gemonteerd lithium-ionpakket voor de vijfde generatie eDrive. Maak altijd onderscheid tussen bruto, netto en bruikbare capaciteit. Verschillende gepubliceerde kWh-nummers zijn geen bewijs van een nieuwe generatie.

  • Lancering eDrive40/M50 langeafstandsframing: ongeveer 83,9 kWh bruto (lanceringsinformatie BMW)
  • Huidige BMW UK technische gegevens voor M60-lijsten 81.1 kWh — met marktlabel; definitie kan afwijken van bruto lanceringscijfers
  • eDrive35 gebruikt in veel configuraties een kleinere batterij dan de langeafstandsfamilie – opslaan vóór VIN/productiedatum
  • Geïntegreerd thermisch beheer met warmtepompfunctionaliteit voor cabine, HV batterij en aandrijving; anticiperend thermisch beheer voor laadefficiëntie
  • Registreer SoH met testmethodologie, softwareversie, oplaadgeschiedenis, garantie en HV reparaties – leid de gezondheid nooit alleen af op basis van de weergegeven actieradius

Sla het onderdeelnummer van de batterij, cel-/modulegeneratie, productiedatum en softwareversie op, indien beschikbaar. Vind geen scheikunde uit.

4. Derivaten en aandrijflijnen

1-versnellingsbak overal. De onderstaande resultaten zijn BMW-gedocumenteerde framing, waar aangegeven – marktlabel zorgvuldig; bevestig modeljaar, productiefase en VIN.

  • i4 eDrive35

    RWD · enkele achtermotor · 210 kW / 286 hp · 400 Nm · 0–100 ≈6,0 s. In veel configuraties is de batterij kleiner dan de langeafstandsfamilie. Latere BMW-gegevens vermelden DC tot ~180 kW — afhankelijk van de markt/fase. 2025 SiC-update op eDrive35.

  • i4 eDrive40

    RWD · enkele motor achteraan · 250 kW / 340 hp · 430 Nm · 0–100 ≈5,6 s (bijgewerkte BMW gegevens). Batterijfamilie voor lange afstanden · AC tot 11 kW · DC tot 205 kW op toepasselijke configuraties. Start WLTP tot ~590 km (configuratie-afhankelijk). 2025 SiC verbetert de efficiëntie; Duitse zomer 2025 WLTP inlijsten 510–613 km — markt/apparatuur gelabeld.

  • i4 xDrive40

    Geïntroduceerd met de productupdate van 2024. Dubbele motoren · elektrisch xDrive AWD · 295 kW / 401 hp · 600 Nm · 0–100 ≈5,1 s. Batterij voor lange afstanden · DC tot ~205 kW op toepasselijke configuraties. Wereldwijde lancering WLTP inlijsten 444–548 km – met marktlabel.

  • i4 M50 xDrive

    M-prestatievariant van de lanceringsgeneratie. Dubbele motoren · AWD · 400 kW / 544 hp · 795 Nm · 0–100 3,9 s. Lanceer WLTP tot ~521 km. Adaptieve M-ophanging / M-chassisuitrusting. Opgevolgd in de line-up door M60 — geen nieuwe generatie.

  • i4 M60 xDrive

    Vanaf juli 2025 productie. Dubbele motoren · AWD · 442 kW / 601 hp · 795 Nm · 0–100 3,7 s. BMW UK technische frame: 81,1 kWh · AC maximaal 11 kW · DC maximaal 205 kW · 311–338 mijl WLTP configuratieafhankelijk — marktlabel. Duitse zomer 2025 WLTP inlijsten 433–551 km.

Exacte prestaties, bereik en uitrusting zijn modeljaar, productiefase en marktspecifiek. Gebruik de marktselector voor regionale framing – behandel het blad van één land niet als mondiaal.

5. Opladen

  • AC opladen: tot 11 kW in huidige BMW UK technische gegevens; 22 De beschikbaarheid van kW is markt- en specificatieafhankelijk – ga er niet vanuit dat voor elke i4
  • DC snel opladen: tot 205 kW op toepasselijke langeafstandsconfiguraties; eDrive35 latere gegevens tot ~180 kW
  • De werkelijke snelheid is afhankelijk van SoC, batterijtemperatuur, preconditionering, oplaadcapaciteit, batterijstatus en software
  • Sla AC/DC sessies op met energie, start/eind SoC, piekvermogen, duur, locatie/provider, preconditioneringsstatus en softwareversie

Log home wallbox en openbare sessies afzonderlijk van werkplaatsservicestempels in - de oplaadgeschiedenis is EV herkomst.

6. Bereik — WLTP versus in de echte wereld

Maak altijd onderscheid tussen het officiële testbereik en de afstand in de echte wereld. Vergelijk WLTP alleen als testmethode, markt, modeljaar, wielen/banden en configuratie gelijkwaardig zijn.

  • Lancering eDrive40: tot ~590 km WLTP (BMW lanceringsframing, configuratie-afhankelijk)
  • Lancering M50: tot ~521 km WLTP (configuratie-afhankelijk)
  • xDrive40 globale lanceringskader: 444–548 km WLTP
  • Duitse zomer-2025 frame: eDrive35 428–514 · eDrive40 510–613 · M60 433–551 km WLTP — met marktlabel
  • BMW UK M60 framing: 311–338 mijl WLTP configuratieafhankelijk — niet plakken als globaal

Real-world bereik kan aanzienlijk lager zijn dan WLTP bij koud weer of bij hoge snelheid. Noteer de wielen/banden bij het vergelijken.

7. Recuperatie, chassis en bruikbaarheid

Configureerbare recuperatie inclusief adaptieve strategieën. Wrijvingsremmen moeten nog steeds worden geïnspecteerd; door regen kunnen de schijven onderbenut en gecorrodeerd raken. Chassis: veerpoot met dubbele scharnieren vooraan, vijfarmen achteraan, luchtvering op de achteras, laag gemonteerd pakket. M50/M60 M-specifieke uitrusting toevoegen. Kofferbak 470–1.290 l. Trekken: BMW UK vermeldt optioneel geremd slepen tot 1.600 kg / 75 kg trekhaak, download voor toepasselijke configuraties — VIN/variantspecifiek, niet universeel.

8. Software en digitale systemen

De softwarefase maakt deel uit van de herkomst van kosten en efficiëntie.

  • BMW Besturingssysteem 8 bij lancering
  • BMW Besturingssysteem 8.5 met QuickSelect na de update van 2024
  • BMW Kaarten met voor opladen geoptimaliseerde routebegeleiding · Mijn BMW App · Opladen op afstand · Voorconditionering · OTA · Digitale sleutel (apparaatafhankelijk)
  • Softwareversie opnemen, laatste OTA, kaartversie, oplaadgerelateerde campagnes en infotainmentreparaties

OTA onderbrekingen en infotainment-eigenaardigheden zijn eigendomsthema's: logdatums, niet alleen maar forumgissingen.

9. Eerlijke profs

  • Uitstekend EV-concept voor lange afstanden met sterke BMW rijdynamiek
  • Long-range eDrive40-mogelijkheden en efficiënte varianten met achterwielaandrijving
  • Praktische liftback Gran Coupé met bagageruimte van 470–1.290 liter
  • Krachtige xDrive prestatieversies (M50 / M60)
  • Sterk DC oplaadvermogen (tot 205 kW op toepasselijke configuraties)
  • Volwassen eDrive van de vijfde generatie met integratie van warmtepomp en thermisch beheer
  • Sterke software- en navigatie-integratie (OS 8 / 8.5, Mijn BMW)

10. Eerlijke nadelen / dingen om te overwegen

  • Hoog voertuiggewicht; grote wielen kunnen de actieradius en het rijcomfort verminderen De varianten
  • RWD en xDrive hebben een wezenlijk verschillende efficiëntie; prestatieversies gebruiken meer energie
  • DC-piek is niet toonaangevend in zijn klasse vergeleken met sommige nieuwere 800V-concurrenten
  • Real-world bereik kan ruim onder WLTP liggen bij gebruik op koude/hoge snelheid
  • Het beoordelen van de batterijstatus is minder eenvoudig dan het lezen van een dashboardbereikcijfer
  • Hoofdruimte/toegang achterin weerspiegelt de Gran Coupé daklijn; specificaties variëren per markt en fase

11. Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's

Geen diagnostisch advies – eigendomsthema’s om te monitoren, geen universele defecten. Behandel defecten niet als bevestigde BMW, tenzij ondersteund door documentatie van de fabrikant, terugroepacties of betrouwbaar technisch bewijsmateriaal.

  • Opladen

    DC-prestaties bij koud weer, verkeerd begrepen preconditionering, compatibiliteit met openbare opladers, vervuiling van klep/connector, lagere DC-snelheid bij hoge SoC of verkeerde batterijtemperatuur.

  • Batterij

    Bereikvariatie, SoH-methodologie, geschiedenis van thermisch beheer na herhaald opladen met hoog vermogen: houd de diagnose gescheiden van de schattingen van de trip.

  • Software

    Infotainmentbugs, OTA onderbrekingen, ADAS sensorkalibratie, Mijn BMW / digitale sleuteleigenaardigheden.

  • 12V-systeem

    12V-waarschuwingen en elektrische hulpproblemen — zwakke 12V kan HV-fouten nabootsen.

  • Chassis / ophanging

    Schade aan ophanging/wiel door grote wielen en kuilen; gedrag van de luchtvering achter.

  • Remmen

    Schijfcorrosie door hoge regeneratie/zacht rijden; slijtage van remblokken/schijven is nog steeds van belang.

  • Banden

    Slijtage door gewicht en koppel van het voertuig; compromissen tussen efficiëntie en comfort op grote wielen.

12. Service & onderhoud (EV)

De i4 elimineert het onderhoud van conventionele motorolie, bougies en uitlaat, maar heeft nog steeds een geplande inspectie nodig. Intervallen variëren per markt en BMW CBS — publiceer nooit één universeel interval alsof dit wereldwijd geldt.

ArtikelTypisch intervalNotities
Geplande EV inspectie / CBS servicePer BMW CBS / VIN (vaak jaarkalender + kilometerstanden)Bevestig iDrive servicemenu — geen ICE-olie-intervallen.
RemvloeistofCBS / kalender (vaak ~24 maanden)Vloeistof veroudert, zelfs wanneer regeneratie de slijtage van de remblokken vermindert.
12V batterijtestElke onderhoudsbeurt / eerder bij symptomenBelastingstest — gescheiden van de herkomst van het HV pakket.
Microfilter cabineVaak ~12 maanden / CBSWaar gespecificeerd: jaarlijkse gewoonte op de meeste EVs.
Banden en uitlijningRegelmatig / elke onderhoudsbeurtZwaar EV + koppel — slijtage- en belastingswaarden van horloges.
Remblokken / schijven / corrosieElke onderhoudsbeurtRegen kan ertoe leiden dat schijven te weinig worden gebruikt; inspecteer ze op corrosie.
Vering / stuurinrichting / wielenElke service / indien nodigLuchtvering achter, schade door schokken, risico op gaten in de grote wielen.
Thermisch beheer / koelvloeistof / warmtepompVolgens BMW schemaHV en thermische lussen in cabines — specialistisch EV werk.
Inspectie van hoogspanningssysteemPer BMW schema/campagneGeautoriseerde EV-technicus — registreer waarschuwingen en reparaties.
Software / OTA controleTijdens service of wanneer daarom wordt gevraagdRegistreer versie + datum in Digital Service History.
Batterijstatus/diagnose (waar aangeboden)Eigenaar / dealer / derde partijOpslagmethodologie met SoH % — niet “bereik ziet er goed uit”.
Oplaadapparatuur / poort / kabelElke service/indien nodigAC/DC horen thuis in de betalingsgeschiedenis.

Service-intervallen en inspectievereisten variëren per markt, modeljaar en CBS-configuratie. Controleer altijd het VIN-specifieke BMW-schema.

13. EV batterijstatus en herkomst

De batterijstatus is een eersteklas herkomstcategorie voor i4. Onderscheid diagnostische resultaten van de fabrikant, door de eigenaar gerapporteerde bereikschattingen en batterijtests van derden.

  • SoH % / diagnostisch rapport, datum, kilometerstand, testaanbieder, methodologie
  • Oplaadgedragsnotities en softwareversie tijdens testtijd
  • Garantiestatus, HV waarschuwingen, modulereparaties en batterijgerelateerde werkzaamheden
  • Bewaar documenten bij het voertuig voor wederverkoop / Transfer Pack

Een batterijstatuspercentage zonder testmethodologie mag niet worden behandeld als definitief bewijs van degradatie.

14. Inspectie & rijklaarheid

Terminologie past zich aan per land – noem nooit de test van elke markt “MOT”. UK MOT, Spanje ITV, periodieke inspectie Polen/Hongarije, Turkije TÜVTÜRK, Duitsland TÜV/HU, Amerikaanse staatssystemen en andere lokale regels. Een emissievrije aandrijflijn heft de normale technische verplichtingen niet op.

  • Registreer het lokale certificaat afzonderlijk van de dienststempels van de fabrikant
  • Gebruik de marktkiezer voor de lokale systeemnaam en autoriteitslinks
  • Let op banden, ophanging, stuurinrichting, remmen/schijven, verlichting, voorruit/camera's en structurele schade

Bevestig de vereisten voor de registratiemarkt van het voertuig – presenteer UK MOT nooit als mondiale regel.

15. Terugroepacties en campagnes

  • Controleer VIN op officiële BMW/nationale veiligheidsportals voor uw markt
  • Log campagne-ID, voltooiingsdatum en softwareversie na het werk
  • Ga er niet van uit dat een campagne uit één markt van toepassing is op elke i4 wereldwijd

Recall-status moet worden gecontroleerd door VIN en markt. Terugroepacties voor veiligheidsdoeleinden worden door de fabrikant geleid; Er wordt normaal gesproken contact opgenomen met UK-eigenaren als de gegevens van de fabrikant dit toelaten. Winkelcampagnenummer, markt, VIN toepasbaarheid, defect/oplossing, voltooiingsdatum, dealer en bewijsmateriaal.

16. Officiële bronnen

Officiële links zijn bedoeld voor het gemak. The Owners Club heeft geen commerciële relatie met BMW AG. Bevestig handleidingen, oplaad- en batterijvoorwaarden aan de hand van uw eigen documentatie. Geef de voorkeur aan VIN-specifieke BMW-zoekopdrachten in de gebruikershandleiding boven verzonnen deep links.

  • BMW Gebruikershandleiding — VIN-specifieke zoekopdracht voor uw markt
  • BMW Global PressClub / BMW UK technische specificaties voor i4 etappes
  • Herroepingsdatabases van regionale overheden (NHTSA, GOV.UK/DVSA, EU/nationale systemen)

17. Een gebruikte i4 kopen

  • VIN · productiedatum · exacte variant (eDrive35/40, xDrive40, M50, M60) · batterij/elektronica-fase · markt · opties · importgeschiedenis
  • BMW digitale servicegeschiedenis · openstaande terugroepacties/campagnes
  • HV diagnostisch bewijs van de batterij met methodologie · DC en AC oplaadtests
  • Oplaadklep/connector · 12V-toestand · softwareversie / OTA geschiedenis
  • Banden voor ongelijkmatige slijtage · remschijven voor corrosie · schade aan ophanging/wielimpact
  • Warmtepomp/thermische werking · klimaat · ADAS kalibratie · trekhaak indien relevant
  • Ongevallen-/reparatiegeschiedenis · facturen · bewijsmateriaal in de garage laden

18. Heb je een i4? Bescherm de verkoopwaarde

Voor de i4 zijn de meest waardevolle eigendomsgegevens niet alleen de onderhoudsgeschiedenis. De staat van de batterij, de oplaadgeschiedenis, software-updates, terugroepacties en gedocumenteerde reparaties kunnen het vertrouwen van de volgende eigenaar aanzienlijk vergroten. Ken uw i4. Noteer de geschiedenis ervan. Bewijs de toestand ervan. Houd zijn verhaal vast.

  • Voeg i4 toe aan Garage — gratis digitaal eigendomsrecord
  • Registreer de batterijstatus, oplaadgeschiedenis en software/OTA-versies
  • Volg CBS onderhoud, inspecties, reparaties, banden/remmen en terugroepacties met facturen
  • Bouw een Transfer Pack voor de volgende eigenaar

Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's

Geen diagnostisch advies; thema's die eigenaren vaak documenteren in de servicegeschiedenis. Controleer altijd uw exacte motor en bouwjaar.

  • DC / AC oplaadprestaties

    Piek DC (tot 205 kW op toepasselijke langeafstandsconfiguraties; eDrive35 latere gegevens tot ~180 kW) is afhankelijk van het pakket, de temperatuur, de voorconditionering en de capaciteit van de oplader. Sessies bij koud weer en hoge SoC zijn veel voorkomende eigendomsthema's: logvoorwaarden, niet alleen kW-claims.

  • Batterijstatus en bereikvariatie

    Onderscheid bruto, netto en bruikbare capaciteit. Lancering van langeafstandsframing ~83,9 kWh bruto; UK M60 werkbladenlijst 81.1 kWh — definities verschillen. Bedenk geen nieuwe generatie uit een andere gepubliceerde kWh. Houd de SoH-methodologie aan met het percentage.

  • Software / OTA / iDrive

    OS 8 bij lancering · OS 8.5 met QuickSelect na de update van 2024 · Mijn BMW-app · OTA. Registreer versie, datum en eventuele dealer- of OTA-updates bij het diagnosticeren van eigenaardigheden.

  • 12V extra batterij

    Een zwakke 12V kan waarschuwingen of laadproblemen veroorzaken, zelfs met een gezond HV-pakket. Belastingtest en vervanging van boomstammen afzonderlijk van de herkomst van de tractiebatterij.

Gidsen en checklists

Meer BMW-modellen

Vergelijk platforms, servicethema's en digitale servicegeschiedenistools over het hele assortiment.

Alle BMW-modellen →

Veelgestelde vragen

Is de BMW i4 volledig elektrisch?+

Ja. De i4 is een batterij-elektrische Gran Coupé zonder verbrandingsmotor — RWD eDrive35/eDrive40 of elektrisch xDrive AWD op xDrive40, M50 en M60.

Is de 2024 i4 een nieuwe generatie?+

Nee. Het is een belangrijke productupdate binnen de enkele G26-generatie: herziene verlichting/ontwerp, OS 8.5, Curved Display-updates en de nieuwe xDrive40. Geen code van de nieuwe generatie.

Is de M60 een nieuwe generatie?+

Nee. M60 xDrive (vanaf juli 2025) vervangt M50 als de G26 prestatietopper. Dezelfde generatie – ander derivaat/stadium.

Heeft elke i4 dezelfde batterij?+

Nee. Capaciteit en elektronica variëren per variant, markt en productiefase. Bruto/netto/bruikbaar afzonderlijk opslaan en het VIN-pakket bevestigen. Beschouw een gepubliceerde kWh niet als universeel.

Hoe snel kan hij opladen?+

AC maximaal 11 kW in de huidige BMW UK technische gegevens (22 kW is afhankelijk van de markt/apparatuur – ga er niet van uit). DC tot 205 kW op toepasselijke langeafstandsconfiguraties; eDrive35 later BMW gegevenslijsten tot ~180 kW. De werkelijke snelheid is afhankelijk van SoC, temperatuur, preconditioning en lader.

Moeten de batterijstatus en de oplaadgeschiedenis worden vastgelegd?+

Ja. Documentatie over de batterijstatus (met testmethodologie), oplaadgeschiedenis, software/OTA en voltooiing van de terugroepactie behoren tot de meest waardevolle EV herkomstgegevens voor wederverkoop en Transfer Pack.

i4-eigenaar discussies

Laatste gesprekken van BMW i4-eigenaren in de club.

Nog geen discussies voor de i4. Wees de eerste eigenaar die begint!

Stel een vraag / Plaats een foto

Word lid van de BMW Owners Club community

Voeg hem gratis toe aan The Owners Club om de onderhoudstijdlijn bij te houden, de Britse APK-geschiedenis te importeren en de geverifieerde herkomst over te dragen wanneer u hem verkoopt.

Privacy & Performance

BMW i4 Eigenaarsclub — Onderhoud en herkomst | The Owners Club