Owners Club · Digitális szervizelőzmény
BMW 1 Series Tulajdonosok Klubja – Karbantartás és származás
Független tulajdonosok erőforrása. Ezt az oldalt a The Owners Club készítette, és nem áll kapcsolatban, nem támogatja vagy szponzorálja a BMW AG vagy a BMW UK. Az alábbi információk nyilvános forrásokból származnak, és a munka lefoglalása előtt meg kell erősíteni a jármű kézikönyvében (VIN) vagy egy hivatalos BMW viszonteladóval. A 1 Series név négy generációt takar: E81/E82/E87/E88 (RWD), F20/F21 (RWD), F40 ____ _1__8 és ___4. F70 (negyedik generációs, FWD-alapú – nem F40 arcfelújítás). Soha ne egyesítse a műszaki adatokat a RWD→FWD szünetben.
Van egy BMW 1 Series? Készítsen digitális nyilvántartást a generációs identitásról, az architektúráról (RWD vs FWD/xDrive), CBS szervizeseményekről, sebességváltóművekről, 48V enyhe hibrid tételekről, ahol van, visszahívásokról és tulajdonosi dokumentumokról. A legerősebb termékút itt a tudás → generációs egyértelműség → digitális szolgáltatástörténet → származás → Transfer Pack.
Klubkeresésből érkezett? Lásd a pontos egyezést BMW 1 Series Tulajdonosok Klubja landing – majd ezt a hubot használja a platformokhoz, problémákhoz és a teljes útmutatófürthöz.

Legfrissebb 1 Series hírek
Frissítve 2026- Regionális / jelenlegi tartományUK piac
Jelenlegi F70 UK tartomány — 120, 123 xDrive, M135 xDrive
BMW UK címkével ellátott F70 felállása három származékot emel ki: 120 (170 hp / 280 Nm, FWD_8, _7 xDrive (218 hp / 360 Nm) és M135 xDrive (300 hp / 400 Nm). Az adatok piaci címkével vannak ellátva – erősítse meg a VIN értéket a UK-on kívül.
2024–BMW UK / termék
- Globális fejlődés / új generációGlobális
Negyedik generációs bevezetések – F70, OS9 és új váz A
F70 a 1 Series (2024–) negyedik generációjaként érkezik, nem pedig a F40 facelift - felülvizsgált alváz/motorok és BMW Operating System 9 a QuickSelect __TOK8_-val. Tartsa külön a F40 és a F70 identitást.
2024BMW Csoport/modell bevezetése
- A termelés folytonosságaGlobális
Leipzig termelés folytonossága — F70 F40 után
BMW folytatja a 1 Series gyártását Leipzig időpontban, F70 a F40 után – a tulajdonosi rekordoknak a megfelelő generációt kell címkézni, nem pedig folyamatos F40 műszaki adatokat feltételezni.
2024BMW termelés / üzem
Először olvassa el – négy generáció és a RWD→FWD szünet
A 1 Series esetében a legfontosabb tulajdonosi adatok a generációs identitás (E8x · F20/F21 · F40 · F70), architektúra (RWD vs RWD vs FWD-1, származékos stílus, ____TOCl. M135 / M140 / 128ti / 1 Series M Coupé), sebességváltó, hajtáslánc, CBS története, visszahívások és piacspecifikus specifikációk. A F70 a 4. generáció – nem egy F40 arculatváltás. Ne írja felül a RWD-korabeli ábrákat F40/F70 adatokkal. Ne kezelje egy piac erejét globális törvényként.
1. Nemzedékek és platformok

Stúdió illusztráció 1. generáció – E81 / E82 / E87 / E88 (2004–2011/2013)
Az első 1 Series család hátsó meghajtású kompakt platformon. Ötajtós E87, háromajtós E81, kupé E82 és kabrió E88. A gyártási ablakok karosszériánként eltérőek – a kabrió és a kupé később, a 2010-es évek elején futott be. Benzin és dízel N-sorozatú családok; kézi és automata. RWD tulajdonosi témák dominálnak. Ne alkalmazza visszafelé a F40/F70 FWD ellenőrzőlistákat.

Stúdió illusztráció 2. generáció – F20 / F21 (2011–2019)
Második generációs ajtó: ötajtós F20 és háromajtós F21, továbbra is hátsókerék-hajtás. Széles benzin/dízel keverék, beleértve a N47/B47 dízeleket és B38/B48 benzint évenként. M135i / M140i teljesítmény származékok jelennek meg ebben a korszakban. Az LCI frissítések a F20/F21 szakaszai – nem egy új generáció. Az architektúratörés RWD oldalán marad.

Stúdió illusztráció 3. generáció – F40 (2019–2024)
Harmadik generáció a BMW FWD-alapú UKL architektúráján – a fő csomagolási és hajtáslánc-szakadás a E8x/F20-tól. Ötajtós nyílás csak a mennyiségi piacokon. A 128ti és a M135i xDrive figyelemre méltó származékok. 7 fokozatú DCT sok automatánál. Soha ne egyesítse a F40 power/dims elemet F20 vagy E8x rekordokkal.

Stúdió illusztráció 4. generáció – F70 (2024-től napjainkig)
Negyedik generáció – nem F40 arcplasztika. Továbbra is FWD-alapú architektúra felülvizsgált alvázzal, motorokkal és BMW OS 9 / QuickSelect Curved Display. A UK címkével ellátott tartomány példái közé tartozik a 120, 123 xDrive és M135 xDrive (lásd a hajtásláncokat). Erősítse meg a VIN-t, mielőtt összehasonlítja a F40-val.
Mindig kösse a teljesítményt, a sebességváltót, a hajtásláncot és a méreteket a termeléshez és a piachoz – erősítse meg: VIN. A VCE-nek E8x/F20 (RWD) és F40/F70 (FWD-alapú) pontszámot kell elérnie, mint különböző architektúracsaládokat.
2. Testi stílusok
Ötajtós nyílás
A kötet törzse a E87, F20, F40 és F70 között. A csomagtérfogat és a csomagolás élesen változik a RWD→FWD szünetben – soha ne másoljon F70 litert egy E87-ra.
Háromajtós nyílás
E81 és F21 háromajtós nyílások. A F40/F70 hangerőtartományban ugyanúgy nem elérhető – ellenőrizze a karosszéria stílusát a VIN készüléken, mielőtt az ajtókat vagy az üvegeket összehasonlítaná.
Kupé és kabrió (E82 / E88)
E82 kupé és E88 kabrió ül az 1. generációban. Később a kétajtós sportcsomagolás átkerült a 2-es sorozat családjába – a modern 2-es sorozatot ne kezelje „1 Series kupéként” a szolgáltatási témákhoz.
3. Teljesítmény származékok
1 Series M Coupé (E82)
Korlátozott nagy teljesítményű E82 származék – eltér a későbbi M135/M140 jelvényektől. Tartsa külön a személyazonosságot, az alvázat és a motorszámlákat a E87 kötet sraffozási ellenőrzőlistáitól.
M135i / M135 xDrive
F20-korszak M135i (RWD) és későbbi F40/F70 M135i / M135 xDrive (FWD-alapú autók hasonlóak_ __TO) különbözőek. UK F70 M135 xDrive címkézett példa: 300 hp / 400 Nm · xDrive · 7 sebességes · 0–62 ~4,9 mph · 15 Generáció megerősítése.
M140i (F20 LCI)
F20 Hathengeres LCI teljesítményű sraffozás – RWD-korszak. Ne illesszen be F70 M135 xDrive ábrát egy M140i VIN-ra.
128ti (F40)
F40 sport-orientált FWD sraffozás (ti). Különbözik a M135i xDrive-tól – különböző teljesítmény, hajtás és tulajdonosi témák. Jelentkezzen be a pontos jelvény.
4. Erőátviteli rendszerek generációnként
A motorcsaládok generációk és piacok között változnak. UK F70 az alábbi ábrák piaci címkével ellátott példák – nem egy univerzális globális adatlap. Erősítse meg a VIN / kézikönyvet.
E8x – benzin és dízel (RWD)
N-sorozatú benzin- és dízelcsaládok piac és évszám szerint. Kézi és automata. A kimenetek és az emissziós berendezések nagymértékben változnak – az üzlet motorkódja, nem csak a „118d/120i” jelvény nyelve.
F20/F21 – benzin és dízel (RWD) 59 Az vezérműlánc és az olaj témák motorkód-specifikusak. Marad F20 (F21, ahol kiválasztott autókon kínálják).
Széles keverék, beleértve a N47/B47 dízeleket és B38/B48 benzint évenként, plusz M135i/M140i. Az vezérműlánc és az olaj témák motorkód-specifikusak. Marad RWD (xDrive, ahol kiválasztott autókon kínálják).
F40 – benzin és dízel (FWD alapú)
UKL benzin/dízel családok 128ti és M135i xDrive származékokkal. Sok automata 7 sebességes DCT-t használ. Ne használja újra a E8x/F20 RWD szolgáltatási feltételezéseket.
F70 — UK címkével ellátott jelenlegi példák
UK piaci címkével ellátott (nem univerzális): 120 — 170 hp / 280 Nm / FWD / 7 sebességes Steptronic __TOK8 / _____1 / _9 0–62 7,8 s / 140 mph / ~0,9 kWh segédakkumulátor. 123 xDrive — 218 hp / 360 Nm / xDrive / 7 sebességes / 48V / 0–62 6,3 s / 153 mph. M135 xDrive — 300 hp / 400 Nm / xDrive / 7 sebességes / 0–62 4,9 s / 155 mph korlátozott. Erősítse meg a UK-on kívüli helyi munkalapokat.
A pontos teljesítmény, saját tömeg és felszereltség generáció-, származék-, modellév- és piacspecifikus. A regionális keretezéshez használja a piacválasztót.
5. Sebességváltók
Kézi sebességváltók és automaták (beleértve a ZF automatikát a RWD generációhoz és a 7-fokozatú DCT / Steptronic DCT sebességváltót a F40/F70 modellhez) a piactól és a motortól függ. A sebességváltó-családot és az esetleges folyadékszolgáltatási számlákat a motorolaj-bélyegzőktől elkülönítve rögzítse. Soha ne feltételezze, hogy F70 Steptronic DCT intervallumok vonatkoznak egy E87 automatikusra.
6. Hajtáslánc — RWD / FWD / xDrive
Tulajdonjogi vonatkozások: A E8x és a F20/F21 hátsó meghajtású autók (eltérő gumikopás, téli viselkedés, kardántengely/diff-téma). A F40 és a F70 FWD alapú, és választható xDrive a kiválasztott származékokon – különböző tengelykapcsoló/hajtásegység-témák és utastér-csomagolás. A VIN hajtásláncának rögzítése kötelező, mielőtt összehasonlítaná a „hogyan hajt egy 1 Series” történeteket.
7. Alváz és felfüggesztés
A felfüggesztés elrendezése, a perselyek és a beállítási prioritások eltérnek a RWD→FWD szünetben, valamint az M/ti származékok és a térfogatautók között. Rönkcsillapítók, rugók, perselyek, beállítás és abroncsméretek futásteljesítménnyel – ne kezelje a E87 és F70 egy alvázcsaládként.
8. Infotainment és szoftver
iDrive korszakok a CCC/CIC/NBT korszakok a korábbi autókon a F70 BMW Operating System 9-ig terjednek, QuickSelect és Curved Display. Jegyezze fel a fejegység generálását, a szoftver verzióját és az OTA/kampány dátumait – ne feltételezze, hogy a modellév megegyezik a szoftver generálásával.
9. Biztonság és ADAS
ADAS csomagok VIN-kötöttek és generáció-specifikusak. A szélvédő- vagy lökhárító-munka utáni kamera/radar kalibráció fontos a későbbi autóknál. Ne feltételezze, hogy minden 1 Series ugyanazt az aktív biztonsági hatókört használja – erősítse meg a felszerelést az összeállítási lapon.
10. Gyakori, tulajdonosok által bejelentett témák
Nem diagnosztikai tanács – dokumentálandó vitakategóriák. Csatlakoztassa az egyes témákat a megfelelő generációhoz, motorkódhoz és hajtáslánchoz. Ne találjon ki hibaarányt, és ne kezelje a fórumtémákat megerősített hibaként.
Időzítő rendszerek
N47 láncfeszítés a megfelelő F20 dízeleknél; később B-sorozatú olaj-speciális szakág; A E8x és a F70 kivitelek családonként eltérőek. Mindig a motorkód az első.
Turbó/dízel utókezelés
Turbóhibák, DPF/EGR témák dízelautókon – generációtól és piactól függően. Figyelmeztetések és számlák naplózása; soha ne találjon ki emissziós berendezésekre vonatkozó állításokat.
Kuplung és kettős tömegű lendkerék
Kézi kézi vezérlésű autók különböző generációkban: kuplung és DMF kopás futásteljesítménnyel/stílussal. Tartsa meg a számlákat – a DCT rugalmas témáktól eltérően a F40/F70 automatikán.
Felfüggesztés és perselyek
Első/hátsó perselyek, lengéscsillapítók és beállítás – különösen a RWD teljesítményű autókon és a nagyobb kerekekkel rendelkező FWD védőburkolatokon.
Infotainment és elektronika
iDrive lefagy, Bluetooth, navigációs térképek, akkumulátor lemerülése a modulokból – fejegység-generálás (beleértve a OS9-t a F70-on).
12V akkumulátor
A gyenge 12V figyelmeztetéseket, indítási tilalmat és ADAS furcsaságokat okoz minden nemzetségnél. Terhelési teszt; A F70 MHEV autókon a 12V megkülönböztethető a kis 48V segédcsomagtól.
48V enyhe hibrid (ha van)
Elsősorban F70 UK 120 / 123 xDrive keret — kis ~0,9 kWh osztályú kiegészítő akkumulátor, nem PHEV. Log MHEV azonosság; ne találj ki húzócsomagos SoH narratívákat.
DCT / Steptronic viselkedés
Alacsony sebességű rezgés, durva váltások és késedelmes folyadék a következőn: F40 DCT / F70 Steptronic DCT. A sebességváltó számláit tartsa elkülönítve a motorolajtól.
11. Szerviz és karbantartás (CBS)
BMW 1 Series a következőt követi: Condition Based Service (CBS) – az intervallumok piaconként, generációnként, motoronként, hajtáslánconként és felhasználásonként változnak. Mindig ellenőrizze a VIN-specifikus BMW karbantartási ütemtervet a iDrive dokumentumban. Címkegenerálás (E8x / F20 / F40 / F70) minden bélyegzőn. Ne találjon ki egy univerzális olajintervallumot minden 1 Series-hoz.
| elem | Tipikus intervallum | Jegyzetek |
|---|---|---|
| Motorolaj és szűrő (CBS) | CBS – gyakran éves / ~10 000–12 000 mérföld (erősítse meg a iDrive) | Generációtudatos CBS – az olajminőség motorkódfüggő. Amelyik iDrive jelenik meg ehhez a VIN. |
| Fékfolyadék | CBS (gyakran ~24 hónap) | Naptárcsere – a folyadék felszívja a nedvességet. |
| Gyújtógyertyák (benzin) | Kézikönyvenként / CBS | Csak benzin – erősítse meg a kódot és a generációt. |
| Légszűrő / kabin (mikro) szűrő | CBS / gyakran ~12 hónap kabinban | Gyakori éves szokás – erősítse meg VIN. |
| Fékbetétek/tárcsák | Minden szerviz / kopott | Ellenőrizze a kopást és a korróziót; napló futásteljesítménnyel. |
| Gumiabroncsok és beállítás | Rendszeres / minden szolgáltatás | RWD és FWD kopásminták eltérőek – vegye figyelembe a hajtásláncot. |
| Hűtőfolyadék/hűtőrendszer ellenőrzése | BMW ütemterv szerint | Szivárgások, termosztát, vízszivattyú – generáció-/motorfüggő. |
| Sebességváltó folyadék (DCT / ZF / kézi tengelykapcsoló, adott esetben) | Sebességváltónként és kézikönyvenként | F40/F70 DCT ≠ E8x/F20 ZF — fa hajtómű típusa. |
| 48V enyhe hibrid ellenőrzés (ha van) | BMW ütemezésenként / kampányonként | F70 MHEV főleg — kis segédcsomag; nem PHEV HV szolgáltatás. |
| Szoftver / iDrive verzióellenőrzés | Szervizben vagy kérésre | Record OS/iDrive verzió + dátum (OS9, F70). |
| 12V akkumulátorteszt | Minden szerviz / tünet esetén hamarabb | Load-test – külön a 48V-tól, ahol van. |
| Visszahívás / kampányellenőrzés | Minden szervizben | VIN + piac + generáció specifikus. |
A szervizintervallumok piactól, generációtól, modellévtől, motortól és hajtáslánctól függően változnak. Mindig ellenőrizze a VIN-specifikus BMW CBS ütemezést.
12. Átvizsgálás és műszaki állapot
A terminológia országonként alkalmazkodik – soha ne adjon minden piac tesztjének „MOT” címet. UK MOT, Spanyolország ITV, Lengyelország/Magyarország időszakos ellenőrzés, Törökország TÜVTÜRK, US állami rendszerek és egyéb helyi szabályok globális keretet alkotnak.
- Rögzítse a helyi tanúsítványt a gyártótól elkülönítve CBS bélyegző
- Használja a piacválasztót a helyi rendszernév és a jogosultság hivatkozásaihoz
- A fékek, a gumik, a lámpák, a felfüggesztés és a károsanyag-kibocsátó berendezések továbbra is fontosak az ICE autókon
- Ne keverje össze a sikeres időszakos ellenőrzést a teljes BMW CBS szervizbélyegzővel
Erősítse meg a jármű regisztrációs piacára vonatkozó követelményeket.
13. Visszahívások és kampányok
- Ellenőrizze a VIN webhelyet az Ön piacára vonatkozó hivatalos BMW / nemzeti biztonsági portálokon
- A kampányazonosító, a befejezési dátum és a szoftververzió naplózása munka után
- Ne feltételezze, hogy egy adott piac vagy generáció kampánya minden 1 Series-ra vonatkozik világszerte
A visszahívás és a kampány elérhetősége piac, gyártási dátum, szoftververzió és VIN szerint változik. Soha ne jelenítse meg az „ennek az autónak nincs visszahívása” üzenetet, kivéve, ha az adott VIN-t hiteles forrásból ellenőrizték.
19. Méretek — F70 UK címkével
F70 UK hozzávetőleges technikai keretezés (ne másoljon a E8x/F20/F40 rekordokba megerősítés nélkül). A pontos adatok kerekenként/felszereltségenként változnak – erősítse meg: VIN.
- Hossz / szélesség / magasság: kb. 4361 / 1800 / 1459 mm
- Tengelytáv: kb. 2670 mm
- poggyász 120 / 123: kb. 300–1135 L
- Poggyász M135: kb. 380–1200 L
A közzétett dimenziók konfiguráció- és piacspecifikusak.
17. Őszinte profik
- Tiszta négygenerációs származás hivatalos alvázkódokkal
- RWD kompakt karakter a E8x és F20/F21 esetében, amelyet továbbra is nagyra értékelnek a rajongók
- F40/F70 FWD csomagolás több belső teret biztosít sok tulajdonos számára
- Széles választék a használt piacon a korai E87 és a jelenlegi F70 között
- Erős teljesítmény származékok (M Coupé, M135/M140, 128ti, M135 xDrive)
- CBS a digitális szolgáltatási kultúra megfelel a Transfer Pack származásnak
- A piacválasztó becsületesen tartja a regionális keretezést anélkül, hogy elzárná a tulajdonosokat
18. Őszinte hátrányok / dolgok, amelyeket figyelembe kell venni
- RWD→FWD szünet megzavarja a vásárlókat, akik feltételezik, hogy minden 1 Series ugyanazt érzi
- A hasonló jelvények (M135 stb.) különböző architektúrákat ölelnek fel – könnyű félrehasonlítani
- Az időzítés, az olajszivárgás és a DCT témák generáció-/motor-specifikusak – egy ellenőrzőlista sikertelen
- F70 UK adatok piaci címkével vannak ellátva – kockázatos az egyetemessé tétel
- A kupé/kabrió vásárlói nem keverhetik össze a E82/E88-t a későbbi 2-es sorozattal
- US/CA kikelhető kiskereskedelme történelmileg korlátozott a későbbi generációk számára – a használt importhoz eredeti piaci kézikönyvre van szükség
14. Használt 1 Series vásárlása
- Identitás: VIN · generáció (E8x / F20 / F40 / F70) · karosszéria típusa · piac · MY · import előzmények — erősítse meg, hogy a F70 nem került rosszul értékesítésre F40 L néven
- Architektúra: RWD (E8x/F20) vs FWD-alapú (F40/F70), mielőtt összehasonlítaná a vezetési élményt vagy a szolgáltatási témákat
- Motor: hidegindítás, olajszint/előzmény, hűtőfolyadék, szivárgások, időzítési rendszer számlák, motorkód
- Sebességváltó: kézi tengelykapcsoló/DMF vagy DCT/ZF viselkedés, folyadékszámlák, figyelmeztetések
- Hajtáslánc: FWD / RWD / xDrive megerősítés; kardántengely/diff vagy tengelykapcsoló témák építészet szerint
- Alváz: gumik, egyenetlen kopás, fékek, felfüggesztés, kormányzás, beállítás
- Elektromos: 12V terhelési teszt, iDrive generáció, ADAS kamerák, 48V MHEV ahol igényelték
- Származékok: M Coupé / M135 / M140 / 128ti / M135 xDrive – a jelvénynek meg kell egyeznie a VIN
- Dokumentumok: BMW CBS előzmények, számlák, visszahívások, ellenőrzések, két kulcs, Transfer Pack, ha felajánlják
- Tesztvezetés: vásárlás előtt ellenőrizze a váltásokat, a zajokat, a ADAS-t és a szoftver verzióját
Gyakori, tulajdonosok által bejelentett témák
Nem diagnosztikai tanácsok – a témák tulajdonosai gyakran dokumentálják a szervizelőzményeket. Mindig ellenőrizze a pontos motort és évjáratot.
Az olajszűrő ház tömítése szivárog
Gen-aware: B47/B48 modulok (főleg F20 késői / F40 / kapcsolódó) gyakran szivárognak a műanyag szűrőházon. E8x Az N-sorozatú autók szivárgási mintázata eltérő. A fényképekkel ellátott, keltezett tömítési/házi munkák nagy értékű származásúak – soha ne feltételezzen egyetlen 1 Series olajszivárgási szabályt a RWD és FWD nemzetségre vonatkozóan.
DCT / Steptronic duplakuplungos szolgáltatás
Gen-aware: F40 7-fokozatú DCT és F70 7-fokozatú Steptronic DCT folyadékot igényel bizonyos időközönként. A rángatózó, alacsony sebességű váltások gyakran késedelmes olajat jelentenek. A E8x/F20 automatika (pl. ZF) egy másik szolgáltatáscsalád – naplózza a sebességváltó típusát a VIN szerint, soha ne illessze be a F70 DCT tanácsot egy E87-ra.
Vezérműlánc/szíj ápolása (először a motorkód)
Gen-aware: F20 N47 dízelek örökölt láncnyúlási kockázata; később B47/B48 továbbra is megfelelő olajspecifikációt és intervallumot igényel. A E8x és a F70 időzítési kialakítása motorcsaládonként eltérő. Jegyezze fel a motorkódot + számlákat – soha ne találjon ki egy szíj-/láncigényt minden 1 Series után.
Útmutatók és ellenőrző listák
További BMW modellek
Hasonlítsa össze a platformokat, a szolgáltatási témákat és a digitális szolgáltatástörténeti eszközöket a kínálatban.
GYIK
Hány generációja van a BMW 1 Series-nak?+
Négy fő nemzedék a BMW hivatalos leszármazása szerint: Gen 1 E81/E82/E87/E88 (2004–2011/2013 test szerint), Gen 2 F20___2011), Gen 2 F20__201 F40 (2019–2024) és Gen 4 F70 (2024-től napjainkig). Ne vonja össze őket egyetlen folyamatos műszaki modellben.
A F70 a F40 arculatfelújítása?+
Nem. A F70 a 1 Series negyedik generációja. A méretek, a hajtásláncok, a szoftverek és a szolgáltatástémák tekintetében kezelje a F40-tól elkülönítve – annak ellenére, hogy mindkettő FWD-alapú UKL architektúra.
Minden BMW 1 Series hátsókerék-hajtású?+
Nem. A E8x és a F20/F21 hátsókerék-hajtású (xDrive bizonyos későbbi autókon, ahol kínálják). A F40 és a F70 FWD alapú UKL platformok, a kiválasztott származékokon választható xDrive. Mindig naplózza a hajtásláncot a VIN eszközön.
A F40 és a F70 ugyanazokat a motorokat használja?+
No. Ne illesszen be F70 UK 120 / 123 xDrive / M135 xDrive számokat egy F40 VIN-ra, és ne feltételezzen azonos eredményeket a modellévek során. Erősítse meg a motorkódot és a piaci adatlapot.
Milyen sebességváltót használ a jelenlegi UK F70?+
UK címkével ellátott F70 példák 7 sebességes Steptronic kettős tengelykapcsolós automatát használnak a 120, 123 xDrive és M135 xDrive modelleken. A történelmi E8x/F20 kézikönyvek és a ZF automaták különböznek – mindig generációnként naplózza az átvitelt.
A M135 xDrive full M autó?+
M135 A xDrive a F40/F70 korszakok nagy teljesítményű 1 Series származéka – nem ugyanaz, mint egy versenyjelvényű teljes M-divíziós autó, például egy M2/M3/M4. Jelentkezzen be a pontos jelvény és a hajtáslánc.
1 Series tulajdonosi beszélgetések
A klub BMW 1 Series tulajdonosainak legújabb beszélgetései.
Még nincsenek beszélgetések a 1 Series modellről. Legyél az első tulajdonos, aki elindítja!
Kérdezz / Fotót posztoljCsatlakozz a BMW Owners Club közösséghez
Adja hozzá ingyen a The Owners Clubhoz, hogy nyomon követhesse karbantartási ütemtervét, importálhassa az Egyesült Királyság MOT-történetét, és eladáskor átadhassa az ellenőrzött származást.