Owners Club · Digitális szervizelőzmény
Volkswagen ID.7 Tulajdonosok Klubja – Karbantartás és Provenance
Független tulajdonosok erőforrása. Ezt az oldalt a The Owners Club készítette, és nem áll kapcsolatban, nem támogatja vagy szponzorálja a Volkswagen AG vagy a Volkswagen UK. Az alábbi információk nyilvános forrásokból származnak, és a munka lefoglalása előtt meg kell erősíteni a jármű kézikönyvében (VIN) vagy egy hivatalos viszonteladóval. A ID.7 a Volkswagen nagyméretű elektromos túraszalonja a MEB platformon – 2023-tól gyártás, egy első generációs család Pro, Pro S és GTX színpadokkal. ID.3/ID.4/ID.5 felett helyezkedik el az ID személyautók kínálatában, és külön csomópontot tart a ID.7 Tourer kombitól.
Van egy ID.7? Készítsen digitális nyilvántartást az akkumulátor állapotáról, a töltési előzményekről, a szervizeseményekről, a szoftver-/OTA frissítésekről, a hőkezelésről, a fék-/gumiabroncs-munkáról és a tulajdonosi dokumentumokról. A legerősebb termékút itt a EV tudás → akkumulátor- és töltési rekord → digitális szervizelőzmények → származás → Transfer Pack.
Klubkeresésből érkezett? Lásd a pontos egyezést Volkswagen ID.7 Tulajdonosok Klubja landing – majd ezt a hubot használja a platformokhoz, problémákhoz és a teljes útmutatófürthöz.

Legfrissebb ID.7 hírek
Frissítve 2026- Globális fejlesztés / műszakiGlobális
ID.7 Pro S
86 kWh nettó / 91 kWh bruttó akkumulátor, 210 kW hátsó hajtás, 709 km-ig WLTP és akár 200 kW DC_________ hosszú távú hatékonyság ID.7.
2024Globális / műszaki
- MűszakiGlobális
ID.7 GTX
250 kW / 340 PS kétmotoros 4MOTION, 86 kWh nettó, 0–100 km/h 5,4 másodperc alatt, 595 km-ig WLTP és ___4MOTION____2_TOK0__-ig
2024Műszaki
- Globális fejlesztés / műszakiGlobális
Hatékonysági teszt – Pro S
Volkswagen 941 km-t regisztrált egy hatékonysági teszt során egy szabványos ID.7 Pro S-vel, ami jóval meghaladja a WLTP értéket. Ez egy teszt eredmény, nem egy hitelesített tartomány-állítás.
Teszt eredményeGlobális / műszaki
Először olvassa el – MEB szalontulajdonosi keret
A ID.7 esetében a legfontosabb tulajdonosi adatok az akkumulátor állapota, töltési előzményei, szoftver/infotainment generálása, hőkezelés, 12V, nagyfeszültségű rendszerek, fékek/gumik, szervizelőzmények, visszahívások és piacspecifikus specifikációk. Egy generáció (MEB, 2023–). Ne egyesítse ezt a hubot a ID.7 Tourerrel. Ne kezelje a UK műszaki adatokat globális ID.7 specifikációként.
1. Generációk és platform
Első generáció – 2023–jelenleg (MEB)
Egy gyártási generáció. A Volkswagen a ID.7-t nagy elektromos túramodellként pozícionálja a ID.3/ID.4/ID.5 fölé: padlóra szerelhető HV akkumulátor, hátsó villanymotor Pro/Pro S-en, dupla motorok _.-_K9 _. 2023-as indulás Pro (77 kWh, 210 kW), 2024 Pro S (86 kWh, 210 kW) és 2024 __TOK10_5_, A kW 4MOTION) ennek az első generációnak a származékos/akkumulátoros fázisai – nem az új generációs kódok.
A piac elnevezése, a felszerelés és a pontos kimenetek eltérőek. Mindig kösse a teljesítmény, az akkumulátor, a hatótáv és a töltési adatokat a származékhoz, a modellévhez és a piachoz – erősítse meg a VIN. Kapcsolódó járművek: ID.7 A Tourer a legerősebb testvér (ugyanaz a család, külön birtokközpont). ID.5 / ID.4 / ID.3 megosztás MEB architektúra – a hubok külön maradnak; soha ne vegye fel az alkatrészek azonosságát.
2. Testi stílus
Öt ajtós gyorshátú / nagy elektromos limuzin
A standard ID.7 egy ötajtós gyorshátú/limuzin – nem a Tourer kombi. A jelenlegi UK műszaki adatok körülbelül 4961 mm hosszúságot, 2971 mm tengelytávot és 532 literes csomagtartót tartalmaznak – piaci/MY jelzéssel; megerősítése VIN.
3. Akkumulátor és nagyfeszültségű rendszer
Mindig különböztesse meg a bruttó kapacitást a felhasználható/nettó kapacitástól. Egy generáción belül két közzétett osztály található: 77 kWh (indítás Pro) és 86 kWh nettó / 91 kWh bruttó (Pro S és GTX).
- 77 kWh osztály – ID.7 Pro indítása
- 86 kWh nettó / 91 kWh bruttó — Pro S és GTX; Volkswagen 13 akkumulátormodult dokumentál ezen a csomagon
- Akár 200 kW DC a 86 kWh akkumulátorosztályon megfelelő körülmények között
- Rögzítse a garanciális állapotot, a SoH diagnosztikát, a HV figyelmeztetéseket és az akkumulátorral kapcsolatos javításokat külön forrásként – soha ne következtessen az állapotra csak a megjelenített hatótávból
Az akkumulátorkódoknak, a kémiai generálásnak és a töltési görbe részleteinek a Volkswagen dokumentációjából kell származniuk a VIN-hoz – ne találjon ki egyetlen univerzális „ID.7 akkumulátorméretet”.
4. Származékok és hajtásláncok
Pro/Pro S: hátsó tengelybe integrált hátsó villanymotor, hátsókerék-hajtás, egysebességes csökkentés. Jelenlegi UK specifikációs lista 210 kW / 545 Nm Pro/Pro S. GTX: kétmotoros 4MOTION. Az alábbi kimenetek Volkswagen-dokumentált keretezésűek – gondosan jelölje meg a piacot; erősítse meg a modellévet és a VIN.
Pro – 77 kWh
2023-as dobcsalád: 77 kWh nettó akkumulátor, 210 kW / 286 PS hátsó elektromos hajtás. A UK példák körülbelül 185-ig idéznek kW DC. A hatótáv a konfigurációtól függően nagyjából 590 km-es osztályba sorolható.
Pro S — 86 kWh
Hatékonyságra összpontosító hosszú távú változat: 86 kWh nettó / 91 kWh bruttó, 210 kW / 286 PS hátsó hajtás, 709 km-ig __TOK2_0_0 __2_0_7-ig DC. A Volkswagen a Pro S-t a távolsági hatékonyság deriváltjaként azonosítja.
ID.7 GTX (4MOTION) — 86 kWh
250 kW / 340 PS kétmotoros 4MOTION, 86 kWh nettó, 545 Nm, 0–100 km/h 5,4 s alatt, 250 km/h sebesség 5 km/h-ig maximum 9 km/h WLTP, legfeljebb 200 kW DC. A Volkswagen a GTX-t az egyik legerősebb elektromos járműként írja le a bevezetéskor.
A pontos teljesítmény, a választék és a felszereltség típus- és piacfüggő. Használja a piacválasztót a regionális keretezéshez – ne kezelje egy ország lapot globálisként.
5. Töltés
- Pro 77 kWh: legfeljebb körülbelül 185 kW DC (UK példa keretezés)
- Pro S 86 kWh: körülbelül 199/200-ig kW DC
- GTX 86 kWh: legfeljebb körülbelül 199/200 kW DC
- AC: 11 kW tipikus fedélzeti
- Volkswagen körülbelül 26–28 percet idéz a 86 kWh akkumulátor 10–80%-ára megfelelő körülmények között
- A tényleges teljesítmény a SoC-tól, az akkumulátor hőmérsékletétől, a töltő képességétől, az előkondicionálástól, a környezeti hőmérséklettől, az állomás terhelésétől és a jármű szoftverétől függ
Rönkházi faliszekrény, AC/DC munkamenetek, időtartam, szolgáltató és megszakítások a műhelyszolgáltatás bélyegzőitől elkülönítve – a töltési előzmények EV származási hely.
6. Tartomány — WLTP a való világhoz képest
Mindig különböztesse meg a hivatalos teszttartományt a valós távolságtól. A hivatalos adatok nem garantált távolságok. A hatékonysági teszt eredménye nem hiteles tartománykövetelés.
- Pro: durván 590 km-es osztály a konfigurációtól függően
- Pro S: 709 km-ig WLTP
- GTX: 595 km-ig WLTP
- Volkswagen 941 km-t regisztrált egy hatékonysági teszt során szabványos ID.7 Pro S-vel, ami jóval meghaladja a WLTP értéket – ez teszteredmény, nem hiteles hatótávolság.
- A hatótávolság a kerekektől, a gumiabroncsoktól, a hőmérséklettől, a sebességtől, a felszereltségtől, a homologizációtól és az akkumulátor öregedésétől függ. A valós autópálya hatótávolsága WLTP alatt van
Ne találjon ki más piacok adatait egy ország lapjáról. A megjelenített tartomány nem az akkumulátor állapotának mérése.
7. GTX
ID.7 A GTX a kétmotoros teljesítmény származéka ugyanazon az első generációs MEB limuzinon: 250 kW / 340 PS, 4MOTION, 86 _____TOK7_1, 86 ___TOK7_5 5,4 s 0–100 km/h, 595 km-ig WLTP és 200 kW DC. A GTX-specifikus alvázhangolás nem változtat az akkumulátor, a töltés és a szoftver eredetén.
8. Rekuperáció és fékezés
A regeneratív fékezés lassítás közben visszanyeri az energiát, és koordinálja az elektromos és súrlódó fékezést. A Regen csökkenti a hagyományos fékhasználatot, de nem szünteti meg a tárcsák, betétek, féknyergek, folyadékok, vezetékek és a korrózió ellenőrzését – az alacsony futásteljesítményű EVakban továbbra is tárcsakorrózió alakulhat ki, ha súrlódó fékeket ritkán használnak.
9. Szoftver és infotainment
- Kövesse nyomon a szoftververziót, az információs és szórakoztató verziót, a navigációs verziót, a OTA/kereskedő frissítési dátumokat és a kampányazonosítókat
- Az infotainment, a kapcsolódás és a ADAS kalibrációs furcsaságok a tulajdonosi megbeszélések témái – nem általános hibák
- A töltési kampányok és a hőkezelési szoftver fontosak a hosszú távú DC munkameneteknél
A szoftver egy alapvető tulajdonosi összetevő. Kövesse nyomon a szoftververziót, az infotainment verziót, a navigációs adatbázist, a OTA/kereskedő frissítéseit és a töltési kampányokat. A kulcsfontosságú technológiák közé tartozhat a 15 hüvelykes infotainment kijelző, a kiterjesztett valóság HUD, a Travel Assist, Park Assist és IQ.LIGHT – piac-/kiszerelésfüggő. 75
10. Hőgazdálkodás
- Az akkumulátor hűtési hibáinak, a töltési hőmérsékletre vonatkozó figyelmeztetések és az előkondicionálási viselkedés naplózása
- Kövesse nyomon a hőszivattyú állapotát, ha van, és HVAC/fűtési hibákat külön a HV csomagtól SoH
- A hőkezelési javítások a szervizelőzményekhez tartoznak a munkaidőben érvényes szoftververzióval
A ID.7 különösen a hőkezeléstől függ a hosszú távú hatékonyság és a töltés érdekében. Kövesse nyomon az akkumulátor hűtését, az akkumulátor előkezelését, a HVAC és a hőszivattyút.
11. Belső, kényelem és ADAS
A felszerelés tartalmazhat intelligens automata klímaberendezést, masszázsüléseket, wellness funkciókat, Travel Assist, Park Assist és IQ.LIGHT. A pontos felszerelés a piactól/felszereléstől függ – erősítse meg a VIN értéket, ahelyett, hogy globális csomagot feltételezne.
12. Felfüggesztés, kerekek és fékek
Kiszereléstől függően: standard felfüggesztés, DCC, progresszív kormányzás, nagy hatékonyságú vagy teljesítményű kerékcsomagok és GTX-specifikus futómű-hangolás. Lánctalpas abroncsok, beállítás, féktárcsák/fékbetétek, felfüggesztés és kormányzás.
13. Kapcsolódó járművek
A megosztott MEB architektúra kapcsolódó járműkörnyezetet hoz létre, nem pedig automatikus összetevő-kompatibilitást. A központok külön maradnak.
- ID.7 Tourer — legerősebb testvér: ugyanaz a ID.7 család, mint egy kombi/test-stílusú tag, dedikált modelloldal (nem második generáció)
- ID.5 — MEB SUV-kupé; platform/akkumulátor/hajtáslánc szintjén kapcsolódik
- ID.4 — MEB SUV testvér; platformszinten kapcsolódik
- ID.3 — MEB sraffozás; platformszinten, ahol technikailag releváns
14. Őszinte profik
- Kiváló távolsági EV koncepció
- Erős aerodinamikai hatékonyság
- 77 / 86 kWh akkumulátorválasztás
- 709 km-ig WLTP Pro S
- Akár 200 kW DC
- Kényelmes túrakarakter
- GTX teljesítmény opció
- Erős MEB ökoszisztéma
15. Őszinte hátrányok / dolgok, amelyeket figyelembe kell venni
- Nagy és nehéz
- Specifikáció változása piaconként és származékonként
- Szoftver összetettsége
- A valós autópálya tartomány WLTP alatt
- A nagy gumiabroncsok befolyásolhatják a hatékonyságot és a költségeket
- A nagyfeszültségű javításokhoz speciális felszerelésre van szükség
16. Gyakori, tulajdonosok által bejelentett témák
Nem diagnosztikai tanácsok – ezeket a vitakategóriákat a tulajdonosok dokumentálhatják. Ne kezelje azokat megerősített hibaként, kivéve, ha azt a gyártó dokumentációja, visszahívások vagy megbízható műszaki bizonyítékok támasztják alá.
Infotainment
Központi kijelző, csatlakozási és vezérlési furcsaságok – a szoftververzió naplózása.
OTA / szoftver
Frissítések, kampányok, navigációs adatbázis és kapcsolódó szolgáltatások.
Töltés
DC teljesítmény a főcímcsúcsokhoz képest, AC viselkedés, nyilvános töltővel való kompatibilitás és megszakítások.
Akkumulátor-előkészítés
Előkondicionálási viselkedés DC munkamenet előtt – a hőkezelés első osztályú ID.7 adat.
12V rendszer
Alacsony feszültségű akkumulátor állapot, ébrenléti/alvási viselkedés – gyenge 12V HV hibákat utánozhat.
HVAC / hőszivattyú
Fülkefűtés, hőszivattyú állapot, ahol van, téli energiahasználat.
Travel Assist
ADAS kalibrálás és vezető-asszisztens viselkedés – nem hibaigény.
gumik
Kopás, terhelés/sebesség besorolások, hatékonyság vs teljesítmény csomagok.
Fékek
Lemezkorrózió a regen elégtelen használatából, a párna/tárcsa kopásából, a folyadék korából.
Felfüggesztés
DCC, beállítás, GTX alváz tuning, perselyek és lengéscsillapítók.
Tartomány
WLTP és autópálya/téli távolság – tartsa külön az utazási naplókat a SoH tesztektől.
DC töltés
Csúcs kW, 10–80%-os idő, az állomás állapota és a szoftver verziója a munkamenetben.
17. Szerviz és karbantartás (EV)
Ne másoljon ICE-szolgáltatási ütemtervet egy EV-ra. Az intervallumok és az ellenőrzési követelmények piaconként, modellévenként és származékonként változnak – mindig ellenőrizze a VIN-specifikus Volkswagen karbantartási ütemtervet.
| elem | Tipikus intervallum | Jegyzetek |
|---|---|---|
| Ütemezett EV ellenőrzés / szerviz | Volkswagen VIN ütemterv szerint (gyakran naptár által vezetett) | MEB ID. family – nem ICE Fix 9300 mérföldes ciklus. UK: ID. family ellenőrzés 2 évente futásteljesítmény-korlátozás nélkül normál használat mellett – erősítse meg a kézikönyvet. |
| Fékfolyadék | naptár (gyakran ~24 hónap) | A folyadék akkor is felszívja a nedvességet, ha a regen csökkenti a párna kopását. |
| 12V akkumulátorteszt | Minden szerviz / tünet esetén hamarabb | Load-test – külön a HV csomag eredetétől. |
| Kabin / pollenszűrő | Gyakran ~12 hónap | A legtöbb EV éves szokás. |
| Gumiabroncsok és beállítás | Rendszeres / minden szolgáltatás | Fordítónyomatékban gazdag EV — az óra kopási és terhelési besorolása; A GTX teljesítményű gumiabroncsok növelik a terhelést. |
| Fékbetétek / tárcsák / korrózió | Minden szolgáltatás | A Regen a tárcsákat kihasználatlanul hagyhatja – ellenőrizze a korróziót. |
| Felfüggesztés és kormánymű | Minden szolgáltatás / szükség szerint | Lengéscsillapítók, perselyek, beállítás, DCC / progresszív kormányzás, ahol van – napló számlákkal. |
| Hűtőkörök / hőrendszer / hőszivattyú | Volkswagen ütemterv szerint | HV és kabin hőhurkok — EV szakirányú munka; naplózza az előkondicionálási hibákat. |
| A nagyfeszültségű rendszer ellenőrzése | Volkswagen ütemezésenként / kampányonként | Jogosult EV technikus – naplózza a figyelmeztetéseket és a javításokat. |
| Szoftver / OTA ellenőrzés | Szervizben vagy kérésre | Rekordverzió + dátum Digital Service History-ban. |
| Akkumulátor állapota / diagnosztika (ha van) | Tulajdonos / kiskereskedő / harmadik fél | Külön származási esemény – nem „a tartomány jól néz ki”. |
| Töltőrendszer / port / kábel | Minden szolgáltatás / szükség szerint | AC/DC viselkedési megjegyzések a töltési előzményekhez tartoznak. |
A szervizintervallumok és az ellenőrzési követelmények piaconként, modellévenként és származékonként változnak. Mindig ellenőrizze a VIN-specifikus Volkswagen karbantartási ütemtervet.
18. EV akkumulátor egészsége és származása
Az akkumulátor állapota a ID.7 első osztályú származási kategóriája. Különböztesse meg a gyártó diagnosztikai eredményeit, a tulajdonos által bejelentett hatótávolság-becsléseket és a harmadik féltől származó akkumulátorteszteket. A megjelenített tartomány nem az egészségi állapot tesztje.
- SoH % / diagnosztikai jelentés, dátum, futásteljesítmény, tesztszolgáltató
- A töltési viselkedéssel kapcsolatos megjegyzések és a szoftververzió a tesztidőben
- Garancia állapota, HV figyelmeztetések, moduljavítások és akkumulátorral kapcsolatos munkák
- Dokumentumok tárolása a járművön viszonteladás céljából / Transfer Pack
Soha ne következtessen az akkumulátor állapotára pusztán a megjelenített tartományból. A töltési nyilvántartást el kell különíteni a műhely szervizbélyegzőitől.
19. Töltési előzmények
Log AC vs DC, energia, SoC ablak, csúcsteljesítmény, időtartam, hely típusa és szolgáltató. A töltési előzmények EV származási hely, nem műhelybélyeg.
- Otthoni faliszekrény vs nyilvános DC vs munkahely
- Megszakítások, használt előkondicionálás, környezeti feltételek
- Tartsa az eredeti kábeleket és töltőtartozékokat az autóban
20. Átvizsgálás és műszaki állapot
A terminológia országonként alkalmazkodik – soha ne adjon minden piac tesztjének „MOT” címet. UK MOT, Spanyolország ITV, Lengyelország/Magyarország időszakos ellenőrzés, Törökország TÜVTÜRK, amerikai állami rendszerek és egyéb helyi szabályok.
- Rögzítse a helyi tanúsítványt a gyártó szervizbélyegzőitől elkülönítve
- Használja a piacválasztót a helyi rendszernév és a jogosultság hivatkozásaihoz
- EV-specifikus elemek (HV szigetelési figyelmeztetések, gumiabroncs/fék állapota, felfüggesztés) még mindig számítanak az ellenőrzéskor
Erősítse meg a jármű regisztrációs piacára vonatkozó követelményeket.
21. Visszahívások és kampányok
- Ellenőrizze a VIN webhelyet az Ön piacára vonatkozó hivatalos Volkswagen / nemzeti biztonsági portálokon
- Naplós kampányazonosító, befejezési dátum és szoftververzió munka után
- Ne feltételezze, hogy egy adott piac kampánya minden ID.7-ra vonatkozik világszerte
A visszahívás és a kampány elérhetősége piac, gyártási dátum, szoftververzió és VIN szerint változhat. Soha ne jelenítse meg az „ennek az autónak nincs visszahívása” üzenetet, kivéve, ha az adott VIN-t hiteles forrásból ellenőrizték.
22. Hivatalos források
A hivatalos linkek az egyszerűség kedvéért. A The Owners Club nem áll kereskedelmi kapcsolatban a Volkswagen AG-val. Erősítse meg a kézikönyveket, a töltési és az akkumulátor feltételeit saját dokumentációjában. A kitalált mélyhivatkozásokkal szemben előnyben részesítse a VIN-specifikus Volkswagen Felhasználói kézikönyv keresését.
- Volkswagen Használati útmutató – VIN-specifikus keresés és modell/év kiválasztása (használja a Volkswagen hivatalos kézikönyvrendszerét az Ön piacán)
- Volkswagen műszaki/modellinformációk a specifikációkhoz, a töltéshez, az akkumulátorhoz, a hatótávolsághoz és a felszereléshez
- Regionális kormányzati visszahívási adatbázisok (NHTSA, GOV.UK/DVSA, EU/nemzeti rendszerek)
23. Használt ID.7 vásárlása
- Identitás: VIN · modellév · származék (Pro / Pro S / GTX) · meghajtó (RWD vs 4MOTION) · akkumulátorosztály (77 vs 86 kWh) · előzmények
- Akkumulátor: egészségügyi bizonyítékok, garancia, HV figyelmeztetések, töltési teljesítmény, javítások/cserék
- Töltés: AC/DC teszt, ahol praktikus, csatlakozó/fedél, kábelek, töltési előzmények, előkondicionálási viselkedés
- Alváz: gumiabroncsok, egyenetlen kopás, fékek, felfüggesztés, kormányzás
- Elektromos: 12V, tárolt hibák, kijelzők, kamerák, ADAS, klíma/hőszivattyú, ha van
- Szoftver: verzió, infotainment, OTA/kereskedő kampányok, navigáció, kapcsolt szolgáltatások
- Dokumentumok: Volkswagen szervizelőzmények, számlák, visszahívások, akkumulátor jelentések, töltési jegyzőkönyvek, ellenőrzések, kulcsok, kézikönyvek, eredeti kábelek
24. Van egy ID.7? Proellenőrzi a viszonteladási értékét
Egy távolsági EV szalon esetében a tulajdonosi sztori több, mint a futásteljesítmény. Az akkumulátor állapota, a töltési előzmények, a szoftverek, a szervizelés, a fék/gumiabroncs-nyilvántartás és a dokumentált javítások mind a jármű eredetének részévé válhatnak. Ismerje meg autóját. Rögzítse a történetét. Lépjen kapcsolatba a tulajdonosokkal. Tartsa meg a történetét.
- A ID.7 hozzáadása a Garage-hoz – ingyenes digitális tulajdonjog
- Rögzítse az akkumulátor állapotát, a töltési előzményeket és a szoftver/OTA verziókat
- Pályaszerviz, ellenőrzések, javítások, gumik/fékek és visszahívások számlákkal
- Készítsen egy Transfer Pack-t a következő tulajdonosnak
Gyakori, tulajdonosok által bejelentett témák
Nem diagnosztikai tanácsok – a témák tulajdonosai gyakran dokumentálják a szervizelőzményeket. Mindig ellenőrizze a pontos motort és évjáratot.
DC / AC töltési teljesítmény
A DC csúcsértéke akkumulátoronként változik (Pro 77 kWh ~185 kW-ig; Pro S / GTX 86 kWh ~199/TOK-ig _____________ __20 __20-ig). A megszakítások és a címsornál lassabb munkamenetek gyakori tulajdonosi témák – naplózási feltételek, nem csak kW követelések.
Az akkumulátor állapota és a hatótávolság változása
A hatótávolság a sebesség, a hőmérséklet, a kerekek, a terhelés és a HVAC függvényében változik. A Pro S-t 709 km-ig jegyzik WLTP — ez egy tanúsítvány, nem pedig garantált utazás. Ne következtessen SoH-ra egyetlen utazásból vagy a hatótávolság kijelzéséből.
Szoftver / OTA / infotainment
A ID.7 különösen a szoftvertől és a hőkezeléstől függ a hosszú távú hatékonyság és töltés érdekében. Rögzítse a verziót, a dátumot és a kereskedőket vagy a OTA frissítést a furcsaságok diagnosztizálása során.
12V kiegészítő akkumulátor
A gyenge 12V még egészséges HV csomag esetén is okozhat ébrenlétet, figyelmeztetéseket vagy töltési zavarokat. Terhelési teszt és rönkcsere a vontatási akkumulátor eredetétől elkülönítve.
Útmutatók és ellenőrző listák
További Volkswagen modellek
Hasonlítsa össze a platformokat, a szolgáltatási témákat és a digitális szolgáltatástörténeti eszközöket a kínálatban.
GYIK
A Volkswagen ID.7 teljesen elektromos?+
Igen. A ID.7 egy akkumulátoros elektromos ötajtós gyorshátú/limuzin belsőégésű motor nélkül – hátsó elektromos hajtás Pro/Pro S-en; A GTX kétmotoros 4MOTION-t használ.
A ID.7 a MEB-on alapul?+
Igen. A ID.7 a Volkswagen moduláris elektromos hajtásmátrixát (MEB) használja – padlóra szerelt nagyfeszültségű akkumulátort, egysebességes redukciós hajtóművet és elektromos specifikus csomagolást.
A Pro hátsókerék-hajtású?+
Igen. A Pro és a Pro S hátsókerék-hajtású. A GTX kétmotoros 4MOTION összkerékhajtás.
Mekkora a Pro S akkumulátor mérete?+
Pro S 86 kWh nettó / 91 kWh bruttó akkumulátort használ (13 modul a Volkswagen dokumentációban). A GTX ugyanazt a 86 kWh net osztályt használja. A Pro indítása a 77 kWh osztályt használja – erősítse meg a VIN.
Mi az a Pro S WLTP tartomány?+
Akár 709 km-ig WLTP a vonatkozó Pro S specifikáció szerint. A GTX 595 km-ig jegyzett WLTP. A Pro a konfigurációtól függően nagyjából 590 km-es osztályba tartozik. A hatótávolság a kerekektől, gumiabroncsoktól, hőmérséklettől, sebességtől, felszereltségtől és homologizációtól függ.
Mi az a GTX kimenet?+
250 kW / 340 PS kétmotoros 4MOTION, 86 kWh nettó, 545 Nm, 0–100 km/h 5,4 másodperc alatt a vonatkozó specifikáció szerint, _____.20K0____ TOK0K-ig
ID.7 tulajdonosi beszélgetések
A klub Volkswagen ID.7 tulajdonosainak legújabb beszélgetései.
Még nincsenek beszélgetések a ID.7 modellről. Legyél az első tulajdonos, aki elindítja!
Kérdezz / Fotót posztoljCsatlakozz a Volkswagen Owners Club közösséghez
Adja hozzá ingyen a The Owners Clubhoz, hogy nyomon követhesse karbantartási ütemtervét, importálhassa az Egyesült Királyság MOT-történetét, és eladáskor átadhassa az ellenőrzött származást.