Owners Club · Digitale servicegeschiedenis

Volkswagen ID. Buzz Cargo Eigenaarsclub — Onderhoud en herkomst

Hulpbron van onafhankelijke eigenaren. Deze pagina is geproduceerd door The Owners Club en is niet gelieerd aan, onderschreven door of gesponsord door Volkswagen AG of Volkswagen UK. De onderstaande informatie is verzameld uit openbare bronnen en moet worden bevestigd in het handboek van uw voertuig (VIN) of bij een geautoriseerde verkoper voordat u werk boekt. ID. Buzz Cargo is het commerciële bestelwagenlid van de ID. Buzz-familie – productie vanaf 2022. Hij deelt de elektrische technologiefamilie met passagier ID. Buzz, maar heeft een fundamenteel andere eigendomsmissie: laadvermogen, laadvolume, commerciële bedrijfscyclus, opladen, slepen en zakelijke uptime. Het houdt een apart model hub van passagier ID. Buzz.

Bezit een ID. Buzz Cargo? Bouw een digitaal dossier op van de staat van de accu, de fleet-laadgeschiedenis, documentatie over de lading en de conversie, onderhoudsgebeurtenissen, de staat van de schuifdeur/laadruimte en eigendomsdocumenten. Het sterkste productpad hier is EV kennis → batterij- en oplaadgegevens → digitale servicegeschiedenis → herkomst → Transfer Pack.

Komt u uit een clubzoektocht? Bekijk de exacte match Volkswagen ID. Buzz Cargo Eigenaarsclub landing - gebruik dan deze hub voor platforms, problemen en het volledige gidscluster.

Volkswagen ID. Buzz Cargo
Studio-illustratie

Laatste ID. Buzz Cargo nieuws

Bijgewerkt 2026
  • Commercieel / productGlobaal

    ID. Buzz Cargo

    Speciale elektrische bedrijfswagen.

    2022–Product

  • Vloot / herkomstGlobaal

    Elektrisch zakelijk gebruik

    Laad- en ladinggegevens worden belangrijke fleet-herkomstsignalen.

    LooptEigendom

  • Platform / familieGlobaal

    ID. Buzz gezinsuitbreiding

    Passenger Buzz en Cargo delen technologie, maar blijven afzonderlijke gebruiksscenario's voor eigendom.

    2022–Familie

Lees eerst — commerciële MEB inlijsting van eigendom van een gesloten bestelwagen

Voor ID. Buzz Cargo zijn de belangrijkste eigendomsgegevens de staat van de batterij, fleet laadgeschiedenis, documentatie over het laadvermogen en de conversie, commerciële gebruikscyclus, toestand van de schuifdeur/laadruimte, softwareversie, 12V, hoogspanningssystemen, remmen/banden, onderhoudsgeschiedenis, terugroepacties en marktspecifieke specificaties. Voeg deze hub niet samen met passagiers ID. Buzz. Behandel het lanceerblad van één markt niet als mondiale wet. Het weergegeven bereik van de batterij is geen statustest.

1. Generaties en platform

  • Eerste generatie — 2022-heden (MEB commercieel)

    Eén productiegeneratie onder ID. Buzz / MEB-afgeleide elektrische commerciële architectuur. Vroege ID. Buzz Cargo gebruikte een batterij uit de 77 kWh-klasse, elektrische aandrijving achter, 150 kW-klasse vermogen, AC 11 kW en DC snelladen tot ~170 kW-klasse. Batterij-, motor-, software-, laadvermogen- en marktconfiguraties evolueren per modeljaar – bevestig VIN.

Marktnaamgeving, apparatuur en exacte output variëren. Koppel de cijfers voor vermogen, accu, opladen, laadvermogen en trekvermogen altijd aan de afgeleide, modeljaar en markt — bevestig VIN. Gerelateerde voertuigen: passagiers ID. Buzz deelt MEB architectuur met hoge VCE-relevantie – hubs blijven gescheiden; ga er nooit vanuit dat de delen identiek zijn.

2. Lichaamsstijl

  • Elektrisch panel van

    Speciale batterij-elektrische commerciële panel van — geen passagiersversie ID. Buzz. Aparte modelpagina en hub. Lancering van de gepubliceerde laadruimte van ongeveer 3.900 liter, met een laadbreedte tussen de bogen van 1.230 mm en een laadhoogte van 1.279 mm — VIN/marktspecifiek.

3. Opbouw- en laadruimte

Gepubliceerde technische lanceringsgegevens — exacte waarden moeten VIN/marktspecifiek zijn. Commerciële gegevens moeten vastleggen hoe de bestelwagen daadwerkelijk werd gebruikt, en niet alleen de literinhoud.

  • Lengte: 4.712 mm · breedte exclusief spiegels: 1.985 mm · wielbasis: 2.989 mm
  • Laadruimte: ongeveer 3.900 liter
  • Lastbreedte tussen bogen: 1.230 mm · laadhoogte: 1.279 mm
  • Maximaal laadvermogen in genoemde lanceringsconfiguratie: 648 kg — bevestig voor uw VIN en registratieklasse
  • Geremd trekvermogen: tot 1.000 kg op de genoemde configuratie — marktlabel zorgvuldig

Record schot, schuifdeurconfiguratie, achterdeur/achterklep, laadvloer, bevestigingspunten, rekken, stellingen, koeling en dakuitrusting in herkomst.

4. Batterij- en hoogspanningssysteem

Technische gegevens lancering: 77 kWh-klasse lithium-ionbatterij met elektromotor aan de achterkant. Latere batterijconfiguraties kunnen afwijken. Maak altijd onderscheid tussen brutocapaciteit en bruikbare/nettocapaciteit.

  • Brutocapaciteit kWh, nettocapaciteit kWh, batterij opslaanCode, modelJaar, markt, laadvermogen, wielbasis en carrosserieconfiguratie
  • Registreer de garantiestatus, SoH-diagnostiek, HV-waarschuwingen en batterijgerelateerde reparaties als afzonderlijke herkomst
  • Leid de batterijstatus nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik

Batterijcodes, chemiegeneratie en details over de laadcurve moeten afkomstig zijn uit de Volkswagen-documentatie voor de VIN — verzin niet één universeel “Cargo batterijformaat”.

5. Elektrische aandrijving

Vroege Cargo technische gegevens — exacte motor/vermogen is modeljaarspecifiek. Bevestig handboek en VIN.

  • Lanceringsconfiguratie (oprichterframing)

    Elektromotor achter · achterwielaandrijving · 150 kW-klasse vermogen · enkele snelheidsreductie · 77 kWh-klasse batterij. Latere evoluties verschillen per modeljaar en markt.

Exacte vermogens, toegestane laadvermogen en uitrusting zijn modeljaar- en marktspecifiek. Gebruik de marktkiezer voor regionale framing.

6. Opladen

  • AC 11 kW aan boord (technische gegevens lanceren)
  • DC snel opladen tot ~170 kW klasse
  • Ongeveer 30 minuten 10–80% onder geschikte omstandigheden
  • Commercieel gebruik maakt de uptime van opladen bijzonder belangrijk: houd energie, sessieduur, piekvermogen, oplader, locatie, kosten, oplaadfouten en fleet-patronen bij
  • De werkelijke prestaties zijn afhankelijk van SoC, batterijtemperatuur, oplaadcapaciteit, omgevingstemperatuur, stationbelasting en voertuigsoftware

Log depot wallbox, AC/DC sessies, duur, provider en onderbrekingen afzonderlijk van werkplaatsservicestempels — de oplaadgeschiedenis is EV herkomst.

7. Inschakelduur van de vloot

Dit is een groot verschil met passagier ID. Buzz. De commerciële herkomst moet weergeven hoe het busje zijn kilometers heeft verdiend.

  • Jaarlijkse kilometerstand · dagelijkse kilometerstand · mix tussen stad en snelweg
  • Chargegeschiedenis · stop-/startfrequentie · slepen
  • DC laadfrequentie · thuis/depot opladen · commerciële openingstijden
  • Koel-/ombouwbelastingen · dakuitrusting · fleet telematica waar gebruikt

Een door fleet bestuurde bestelwagen met volledige laad- en onderhoudsgegevens kan een veel sterker herkomstverhaal hebben dan een vergelijkbaar voertuig met een ongedocumenteerde commerciële geschiedenis.

8. Praktische gegevens en gegevens over de laadruimte

Commerciële documenten moeten uitrusting en slijtage omvatten die verder gaat dan de checklists voor personenauto's.

  • Laadvolume · laadvermogen · schot · schuifdeurconfiguratie
  • Achterdeur/achterklep · laadvloer · bevestigingspunten · planken · rekken
  • Koeling · toegankelijkheidsaanpassing · bewegwijzering · imperiaal

Fotografeer schade aan de laadruimte, binnendringend water en bevestigingen aan de stelling voor de herkomst van de wederverkoop.

9. Eerlijke pro's

  • Commerciële exploitatie zonder uitlaatemissie
  • Hoog laadvolume (lanceerframe van ~3.900 L)
  • geschiktheid voor elektrische stadsbezorging
  • Verfijning op lage snelheid en sterke toegang
  • Onderscheidende fleet identiteit
  • Handig depot/thuislaadpotentieel wanneer de infrastructuur voldoet aan de dutycycle

10. Eerlijke nadelen / dingen om te overwegen

  • Afweging tussen laadvermogen en bereik onder belasting
  • Groot frontaal oppervlak en zware voertuigmassa
  • Commercieel gebruik kan de slijtage van banden/remmen/ophanging vergroten
  • DC het in rekening brengen van downtime is van belang in fleet-bedrijf
  • De conversiegeschiedenis kan de herkomst bemoeilijken
  • Specialistische HV reparatievereisten

11. Gemeenschappelijke eigenaar/fleet-thema's

Geen diagnostisch advies: dit zijn discussiecategorieën die eigenaren en fleet-operators kunnen documenteren. Behandel ze niet als bevestigde defecten, tenzij ondersteund door documentatie van de fabrikant, terugroepacties of betrouwbaar technisch bewijsmateriaal.

  • Opladen

    Opladen op depot, openbaar opladen, DC-prestaties, sessieonderbrekingen en fleet-laadpatronen.

  • Bereik

    Afweging tussen laadvermogen en bereik, snelheid, temperatuur, HVAC en belasting van apparatuur.

  • Beschikbaarheid van de vloot

    Stilstand door opladen, reparaties, schuifdeuren, conversies en een mismatch in de werkcyclus.

  • 12V systeem

    Conditie van laagspanningsbatterij, waak-/slaapgedrag — zwakke 12V kan HV-fouten nabootsen.

  • Software

    Infotainment, voertuigsoftware, OTA updates en verbonden diensten.

  • Schuifdeuren

    Slijtage van hardware voor schuifdeuren, grendels, lopers en fleet stop/start-gebruik.

  • Slijtage laadruimte

    Beschadiging van de vloer, integriteit van het schot, vastzetten, binnendringend water en rekspanning.

  • Banden en vering

    Slijtage aan een zware commerciële EV, draagvermogen, stop/start stadsgebruik en uitlijning.

  • Laadvermogen en slepen

    Geschiedenis van het nominale laadvermogen, trekgebruik en limieten voor registratieklassen — VIN/marktspecifiek.

  • Conversieapparatuur

    Koeling, stellingen, elektrische modificaties, toegankelijkheidsapparatuur en herkomst van bewegwijzering.

12. Service & onderhoud (commercieel EV)

Kopieer geen ICE-serviceschema naar een EV. Intervallen en inspectievereisten variëren per markt, modeljaar, registratieklasse en afgeleide exemplaar. Controleer altijd het VIN-specifieke Volkswagen onderhoudsschema.

ArtikelTypisch intervalNotities
Geplande EV inspectie/serviceVolgens Volkswagen VIN schema (vaak kalendergestuurd)MEB ID. family — niet ICE Vaste cyclus van 9.300 mijl. UK: ID. family inspectie elke 2 jaar zonder kilometerlimiet bij normaal gebruik – bevestig het handboek.
RemvloeistofKalender (vaak ~24 maanden)Vloeistof absorbeert vocht, zelfs wanneer regen de slijtage van de remblokken vermindert.
12V batterijtestElke onderhoudsbeurt / eerder bij symptomenBelastingstest — gescheiden van de herkomst van het HV pakket.
Cabin/pollenfilterVaak ~12 maandenJaarlijkse gewoonte op de meeste EVs.
Banden en uitlijningRegelmatig / elke onderhoudsbeurtZware commerciële EV — horlogeslijtage, draagvermogen en stop/start gebruik in de stad.
Remblokken / schijven / corrosieElke onderhoudsbeurtRegen kan ertoe leiden dat schijven te weinig worden gebruikt; inspecteer ze op corrosie.
Vering en besturingElke service / indien nodigSlijtage laadvermogen en kuilen — logboek met facturen.
Koelmiddelcircuits / thermisch systeemVolgens Volkswagen schemaHV en thermische lussen in cabines — specialistisch EV werk.
Inspectie van hoogspanningssysteemPer Volkswagen schema/campagneGeautoriseerde EV-technicus — registreer waarschuwingen en reparaties.
Software / OTA controleTijdens service of wanneer daarom wordt gevraagdRegistreer versie + datum in Digital Service History.
Inspectie van schuifdeurbeslag en laadruimteElke service / indien nodigCommercieel kledingstuk — lopers, grendels, vloer, schot, spanbanden, binnendringend water.
Conversieapparatuur en fleet laadgegevensEigenaar / fleet / bij serviceKoeling, stellingen, elektrische modificaties, terugroepactie/campagnecontrole; log depot/openbaar opladen afzonderlijk van werkplaatszegels.

Service-intervallen en inspectievereisten variëren per markt, modeljaar en registratieklasse. Controleer altijd het VIN-specifieke Volkswagen onderhoudsschema.

13. EV batterijstatus en herkomst

De batterijstatus is een eersteklas herkomstcategorie voor ID. Buzz Cargo. Onderscheid diagnostische resultaten van de fabrikant, door de eigenaar gerapporteerde bereikschattingen en batterijtests van derden.

  • SoH % / diagnostisch rapport, datum, kilometerstand, testaanbieder
  • Oplaadgedragsnotities en softwareversie tijdens testtijd
  • Garantiestatus, HV waarschuwingen, modulereparaties en batterijgerelateerde werkzaamheden
  • Bewaar documenten bij het voertuig voor wederverkoop / Transfer Pack

Leid de batterijstatus nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik. De laadgegevens moeten gescheiden blijven van de onderhoudsstempels van de werkplaats.

14. Inspectie & rijklaarheid

Commerciële registratie kan de inspectiefrequentie, gewichtsvereisten, belastingen, gebruiksregels, snelheidslimieten en rijbewijsvereisten wijzigen. De terminologie verschilt per land. Noem de test van elke markt nooit “MOT”.

  • Gebruik de daadwerkelijke registratieklasse en markt van het voertuig – niet de aannames over personenauto’s
  • Registreer het lokale certificaat afzonderlijk van de dienststempels van de fabrikant
  • EV-specifieke items (HV isolatiewaarschuwingen, staat van band/rem, ophanging, veiligheid van de laadruimte) zijn nog steeds van belang bij inspectie

Bevestig de vereisten voor de registratiemarkt van het voertuig.

15. Terugroepacties en campagnes

  • Controleer VIN op officiële Volkswagen/nationale veiligheidsportals voor uw markt
  • Log campagne-ID, voltooiingsdatum en softwareversie na het werk
  • Ga er niet van uit dat een campagne uit één markt van toepassing is op elke Cargo wereldwijd

Beschikbaarheid van terugroepacties en campagnes kan variëren per markt, productiedatum, softwareversie en VIN. Geef nooit 'deze bestelwagen heeft geen terugroepacties' weer, tenzij de specifieke VIN is gecontroleerd aan de hand van een gezaghebbende bron.

16. Officiële bronnen

Officiële links zijn bedoeld voor het gemak. The Owners Club heeft geen commerciële relatie met Volkswagen AG. Bevestig handleidingen, oplaad- en batterijvoorwaarden aan de hand van uw eigen documentatie. Geef de voorkeur aan VIN-specifieke Volkswagen-zoekopdrachten in de gebruikershandleiding boven verzonnen deep links.

  • Volkswagen Gebruikershandleiding — VIN-specifieke zoekopdracht en model-/jaarselectie (gebruik het officiële handmatige systeem van Volkswagen voor uw markt)
  • Volkswagen technische/modelinformatie voor specificaties, opladen, batterij, laadvermogen en uitrusting
  • Herroepingsdatabases van regionale overheden (NHTSA, GOV.UK/DVSA, EU/nationale systemen)

17. Een gebruikte ID. Buzz Cargo kopen

  • Commerciële geschiedenis: fleet gebruik · vorige operator · jaarlijkse kilometerstand · leveringscyclus · geschiedenis van het laadvermogen · slepen · conversie
  • Voertuig: VIN · batterijstatus · opladen · 12V · software · HV waarschuwingen · banden · remmen · ophanging · stuurinrichting
  • Laadruimte: vloer · schot · deuren · sloten · sjorpunten · binnendringend water · stellingen · koeling · elektrische aanpassingen
  • Documenten: service · fleet facturen · terugroepgeschiedenis · inspectie · batterijrapport · oplaadgegevens · conversiedocumentatie · originele uitrusting

18. Gerelateerde voertuigen

Passagier ID. Buzz deelt MEB / ID. Buzz-technologie op platformniveau: gerelateerde voertuigen in de voertuigcontextengine, niet automatische componentcompatibiliteit.

  • Passagiers ID. Buzz hub: ID. Buzz — afzonderlijk eigendomsgebruiksscenario en hub
  • Andere MEB-modellen (ID.3, ID.4, ID.5, ID.7) kunnen met een lagere relevantie verschijnen – hubs blijven gescheiden

Gedeelde MEB-architectuur creëert context voor gerelateerde voertuigen, en niet automatisch de identiteit van onderdelen.

19. Heb je een ID. Buzz Cargo? Bescherm de verkoopwaarde

Voor een commerciële EV panel van is het eigendomsverhaal meer dan alleen kilometers. De staat van de accu, de fleet-laadgeschiedenis, gegevens over de lading/ombouw, de staat van de laadruimte, onderhoud en gedocumenteerde reparaties kunnen allemaal deel uitmaken van de herkomst van het voertuig. Ken uw auto. Noteer de geschiedenis ervan. Maak contact met eigenaren. Houd zijn verhaal vast.

  • Voeg ID. Buzz Cargo toe aan Garage — gratis digitaal eigendomsrecord
  • Registreer de batterijstatus, fleet oplaadgeschiedenis en softwareversies
  • Trackonderhoud, inspecties, schuifdeuren, laadruimte, conversies, banden/remmen en terugroepacties met facturen
  • Bouw een Transfer Pack voor de volgende operator

Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's

Geen diagnostisch advies; thema's die eigenaren vaak documenteren in de servicegeschiedenis. Controleer altijd uw exacte motor en bouwjaar.

  • Uptime van depot/openbaar opladen

    Technische gegevens lanceren: AC 11 kW · DC snel opladen tot ~170 kW klasse · ongeveer 30 minuten 10-80% onder geschikte omstandigheden. Commercieel gebruik maakt oplaadonderbrekingen bijzonder belangrijk: log energie, sessieduur, piekvermogen, oplader, locatie, kosten, fouten en fleet oplaadpatronen.

  • Batterystatus en evenwicht tussen laadvermogen en actieradius

    Lancering ~77 kWh-klasse lithium-ionbatterij met elektromotor aan de achterkant. Laadvermogen, belasting, snelheid, temperatuur en uitrusting kunnen het verbruik aanzienlijk beïnvloeden. Leid SoH niet alleen af ​​op basis van het weergegeven bereik; houd de diagnoses van de fabrikant, tests door derden en schattingen van de eigenaar gescheiden.

  • Inzet van wagenpark en bedrijfsuptime

    In tegenstelling tot ID. Buzz voor passagiers is de bedrijfscyclus de kern van de herkomst: jaarlijkse/dagkilometers, mix tussen stad en snelweg, laadvermogen, stop/start-frequentie, DC laadfrequentie, depot/thuis opladen, bedrijfsuren, sleep- en ombouwlasten (koeling, rekken, dakuitrusting).

  • 12V hulpbatterij

    Een zwakke 12V kan no-wake, waarschuwingen of oplaadproblemen veroorzaken, zelfs met een gezond HV-pakket. Belastingtest en vervanging van boomstammen afzonderlijk van de herkomst van de tractiebatterij.

Gidsen en checklists

Meer Volkswagen-modellen

Vergelijk platforms, servicethema's en digitale servicegeschiedenistools over het hele assortiment.

Alle Volkswagen-modellen →

Veelgestelde vragen

Is ID. Buzz Cargo volledig elektrisch?+

Ja. ID. Buzz Cargo is een batterij-elektrische commerciële panel van zonder verbrandingsmotor: elektromotor achter, achterwielaandrijving, enkele snelheidsreductie bij lanceringsconfiguraties.

Is het hetzelfde als passagier ID. Buzz?+

Nee. Het is een aparte commerciële instantie/configuratie binnen de bredere ID. Buzz-familie. Passenger Buzz en Cargo delen technologie, maar blijven afzonderlijke eigendomsgebruiksscenario's en afzonderlijke Owners Club-hubs.

Heeft de lading invloed op het bereik?+

Ja. Belasting, snelheid, temperatuur en uitrusting (inclusief ombouw en dakuitrusting) kunnen het verbruik aanzienlijk beïnvloeden. Bevestig altijd cijfers voor uw VIN en markt.

Moet de commerciële duty-cycle worden geregistreerd?+

Ja. Jaarlijkse kilometerstand, laadvermogengeschiedenis, leveringscyclus, slepen en fleet laadpatronen zijn belangrijk voor de herkomst van gebruikte voertuigen, vooral bij ex-fleet bestelwagens.

Moeten conversies worden geregistreerd?+

Ja — inclusief koeling, stellingen, elektrische systemen, toegankelijkheidsapparatuur, bewegwijzering, veranderingen aan schotten en carrosserieaanpassingen. De conversiegeschiedenis kan de herkomst bemoeilijken als er geen papieren zijn.

Welk laadvolume en afmetingen werden bij de lancering gepubliceerd?+

Volkswagen lancering technische gegevens vermelden een laadvermogen van ongeveer 3.900 liter. De gepubliceerde afmetingen omvatten lengte 4.712 mm, breedte exclusief spiegels 1.985 mm, wielbasis 2.989 mm, laadbreedte tussen de bogen 1.230 mm en laadhoogte 1.279 mm. Maximaal laadvermogen in de genoemde lanceerconfiguratie: 648 kg. Geremd slepen tot 1.000 kg op de genoemde configuratie — exacte waarden zijn VIN/marktspecifiek.

ID. Buzz Cargo-eigenaar discussies

Laatste gesprekken van Volkswagen ID. Buzz Cargo-eigenaren in de club.

Nog geen discussies voor de ID. Buzz Cargo. Wees de eerste eigenaar die begint!

Stel een vraag / Plaats een foto

Word lid van de Volkswagen Owners Club community

Voeg hem gratis toe aan The Owners Club om de onderhoudstijdlijn bij te houden, de Britse APK-geschiedenis te importeren en de geverifieerde herkomst over te dragen wanneer u hem verkoopt.

Privacy & Performance