Owners Club · Digitale servicegeschiedenis

Volkswagen ID.7 Tourer Eigenaarsclub — Onderhoud en Provenance

Hulpbron van onafhankelijke eigenaren. Deze pagina is geproduceerd door The Owners Club en is niet gelieerd aan, onderschreven door of gesponsord door Volkswagen AG of Volkswagen UK. De onderstaande informatie is verzameld uit openbare bronnen en moet worden bevestigd in het handboek van uw voertuig (VIN) of bij een geautoriseerde verkoper voordat u werk boekt. De ID.7 Tourer is de grote elektrische toerwagen van Volkswagen op het MEB-platform – productie vanaf 2024 – gepositioneerd boven ID.3/ID.4/ID.5 in het ID-personenwagengamma. Hij deelt de technische MEB-familie met de ID.7 sedan/fastback, maar behoudt een aparte Owners Club-hub.

Bezit een ID.7 Tourer? Bouw een digitaal dossier op van de batterijstatus, de oplaadgeschiedenis, onderhoudsgebeurtenissen, software/OTA-updates, rem-/bandenwerkzaamheden en eigendomsdocumenten. Het sterkste productpad hier is EV kennis → batterij- en oplaadgegevens → digitale servicegeschiedenis → herkomst → Transfer Pack.

Komt u uit een clubzoektocht? Bekijk de exacte match Volkswagen ID.7 Tourer Eigenaarsclub landing - gebruik dan deze hub voor platforms, problemen en het volledige gidscluster.

Volkswagen ID.7 Tourer
Studio-illustratie

Laatste ID.7 Tourer nieuws

Bijgewerkt 2026
  • Wereldwijde ontwikkeling / technischGlobaal

    ID.7 Pro S langeafstandspakket

    Pro S brengt de batterijklasse van 86 kWh netto / 91 kWh bruto tot ongeveer 690 km WLTP (Tourer oprichtersframe) en tot ongeveer 200 kW DC op relevante versies — bevestig VIN en marktblad.

    2024–Globaal / technisch

  • TechnischGlobaal

    ID.7 GTX Tourer

    GTX voegt 4MOTION met dubbele motor toe met ongeveer 250 kW / 340 PS en 0-100 km/u in ongeveer 5,4 seconden, afhankelijk van de specificatie – nog steeds in de batterijklasse 86 kWh.

    2024–Technisch

  • Wereldwijde ontwikkeling / technischGlobaal

    Efficiëntiedemonstratie (geen gecertificeerde claim)

    Volkswagen heeft 941 km afgelegd in een efficiëntietest met een standaard ID.7 Pro S, ruim boven het WLTP cijfer — dit is een testresultaat, geen gecertificeerde actieradiusclaim voor Tourer eigendomsplanning.

    Gepubliceerde testGlobaal / technisch

Lees eerst — MEB eigendomskader voor elektrische landgoederen

Voor ID.7 Tourer zijn de belangrijkste eigendomsgegevens de staat van de batterij, de oplaadgeschiedenis, het genereren van software/infotainment, thermisch beheer, 12V, hoogspanningssystemen, remmen/banden, staat van de bagageruimte, onderhoudsgeschiedenis, terugroepacties en marktspecifieke specificaties. Voeg deze hub niet samen met de ID.7 salonpagina. Beschouw UK mijlcijfers niet als de globale Tourer-specificatie.

1. Generaties en platform

  • Eerste generatie — 2024-heden (MEB)

    Eén productiegeneratie voor The Owners Club V1-taxonomie. De ID.7 Tourer is de grote elektrische toerwagen van Volkswagen op MEB: op de vloer gemonteerde hoogspanningsaccu, elektrische aandrijving achter op Pro / Pro S, dubbele motor 4MOTION op GTX, reductietandwiel met één versnelling. Productstadia (Pro → Pro S → GTX) bevinden zich binnen deze eerste generatie – niet in afzonderlijke generaties.

Marktnaamgeving, apparatuur en exacte output variëren. Koppel de cijfers voor vermogen, batterij, actieradius en opladen altijd aan derivaat, modeljaar en markt — bevestig VIN. Gerelateerde voertuigen: ID.7 sedan/fastback-aandelen MEB architectuur, batterij-/aandrijflijnfamilies met de hoogste VCE-relevantie – hubs blijven gescheiden; ga er nooit vanuit dat de delen identiek zijn. ID.5 / ID.4 / ID.3 kan ook verschijnen met een relevantie van MEB.

2. Lichaamsstijl

  • Elektrische stationwagen / Tourer

    Vijfdeurs BEV break met speciale verpakkings- en bagageruimte, terwijl de technische MEB-familie wordt gedeeld met de ID.7 fastback/sedan. De huidige technische omlijsting van UK omvat een lengte van ongeveer 4.961 mm, een wielbasis van 2.971 mm en een bagageruimte van ongeveer 605 liter met vijf inzittenden, uitbreidbaar tot ongeveer 1.714 liter met neergeklapte stoelen – markt/MY-label; bevestig VIN.

3. Batterij- en hoogspanningssysteem

Maak altijd onderscheid tussen brutocapaciteit en bruikbare/nettocapaciteit. Oprichter framing: Pro 77 kWh netto; Pro S en GTX 86 kWh netto / 91 kWh bruto (13 batterijmodules in de 86 kWh klasse).

  • Pro — 77 kWh nettoklasse (lanceringstouraccu)
  • Pro S — 86 kWh netto / 91 kWh bruto — efficiëntiegerichte langeafstandsversie
  • GTX — 86 kWh netto dubbele motor 4MOTION pakketklasse
  • Registreer de garantiestatus, SoH-diagnostiek, HV-waarschuwingen en batterijgerelateerde reparaties als afzonderlijke herkomst – leid de gezondheid nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik

Batterijcodes, chemiegeneratie en details over de laadcurve moeten afkomstig zijn uit de Volkswagen-documentatie voor de VIN — verzin geen universele “ID.7 Tourer batterijgrootte” buiten de gedocumenteerde 77/86 kWh-klassen.

4. Derivaten en aandrijflijnen

Pro / Pro S: elektromotor achter, achterwielaandrijving, enkele snelheidsreductie — Volkswagen vermeldt ongeveer 210 kW / 545 Nm op basis van de huidige Pro / Pro S UK specificaties. GTX: motoren voor + achter, elektrisch AWD (4MOTION). De onderstaande resultaten zijn Volkswagen-gedocumenteerde framing – marktlabel zorgvuldig; bevestig modeljaar en VIN.

  • Pro — 77 kWh

    Lancering van een touring-derivaat met netto 77 kWh accu en ongeveer 210 kW / 286 PS elektrische aandrijving achter. UK voorbeelden zijn onder meer Pro Match Plus-framing met maximaal ongeveer 371 mijl WLTP — met marktlabel; bevestig VIN.

  • Pro S — 86 kWh

    Derivaat voor lange afstanden met 86 kWh netto / 91 kWh bruto batterij, ongeveer 210 kW / 286 PS achterwielaandrijving, tot ongeveer 690 km WLTP (oprichter Tourer frame) en tot ongeveer 199–200 kW DC op relevante versies. UK Pro S Match Plus-lijstlijsten tot ongeveer 422 mijl – met marktlabel; bevestig VIN.

  • GTX — 86 kWh · 4MOTION

    Prestatievlaggenschip met dubbele motor 4MOTION: ongeveer 250 kW / 340 PS · 545 Nm · 0–100 km/u ongeveer 5,4–5,5 s afhankelijk van de specificatie · tot ongeveer 584 km WLTP (oprichterframe) · tot ongeveer 199–200 kW DC. UK GTX Plus 4MOTION lijstlijsten tot ongeveer 357 mijl – met marktlabel; bevestig VIN.

Exacte vermogens, bereik en uitrusting zijn modeljaar- en marktspecifiek. Gebruik de marktselector voor regionale framing – behandel het blad van één land niet als mondiaal.

5. Opladen

  • Pro 77 kWh: tot ongeveer 185 kW DC op relevante UK configuraties
  • Pro S 86 kWh: tot ongeveer 199 kW DC op relevante versies
  • GTX 86 kWh: tot ongeveer 199–200 kW DC op relevante versies
  • AC: doorgaans 11 kW aan boord — bevestig markt/specificatie
  • Volkswagen geeft ongeveer 26–28 minuten aan voor 10–80% op de 86 kWh batterij onder geschikte omstandigheden
  • De werkelijke prestaties zijn afhankelijk van SoC, batterijtemperatuur, oplaadcapaciteit, preconditionering, omgevingstemperatuur, stationbelasting en voertuigsoftware

Loghome wallbox, AC/DC sessies, duur, provider en onderbrekingen afzonderlijk van werkplaatsservicestempels - de oplaadgeschiedenis is EV herkomst.

6. Bereik — WLTP versus in de echte wereld

Maak altijd onderscheid tussen het officiële testbereik en de afstand in de echte wereld. Officiële cijfers zijn geen gegarandeerde reisafstanden.

  • Pro: tot ongeveer 590 km klasse, afhankelijk van de configuratie — bevestig het blad VIN
  • Pro S: tot ongeveer 690 km WLTP (oprichter Tourer framing)
  • GTX: tot ongeveer 584 km WLTP (oprichterframe)
  • UK voorbeelden (miles): Pro Match Plus tot ~371 · Pro S Match Plus tot ~422 · GTX Plus 4MOTION tot ~357 — UK configuratievoorbeelden, geen algemene specificaties
  • Reikwijdte is afhankelijk van accu, wielen, banden, snelheid, temperatuur, HVAC, belading, rijstijl en veroudering van de accu

Verzin geen cijfers van andere markten op basis van de fiches van één land. Het weergegeven bereik is geen meting van de batterijstatus. Resultaten van efficiëntiedemonstraties (bijvoorbeeld lange testruns boven WLTP) zijn geen gecertificeerde bereikclaims.

7. GTX Tourer

ID.7 GTX Tourer is de prestatieafgeleide van de tweemotorige 4MOTION: ongeveer 250 kW / 340 PS, 86 kWh netto, tot ongeveer 584 km WLTP en tot ongeveer 200 kW DC op relevante specificaties. GTX-specifieke chassisafstemming, wielpakketten en prestatiebanden zijn van invloed op de efficiëntie en eigendomskosten: de keuzes voor banden/remmen worden geregistreerd met herkomst.

8. Recuperatie en remmen

Regeneratief remmen recupereert energie tijdens het vertragen en coördineert elektrisch remmen en wrijvingsremmen. Regen vermindert het gebruik van conventionele remmen, maar elimineert de inspectie van schijven, remblokken, remklauwen, vloeistoffen, leidingen en corrosie niet. Bij lage kilometerstanden kan er nog steeds schijfcorrosie optreden als wrijvingsremmen niet vaak worden gebruikt.

9. Software en infotainment

  • Track softwareversie, infotainmentversie, navigatieversie, OTA/dealer updatedatums en campagne-ID's
  • De belangrijkste technologieën zijn onder meer 15-inch infotainment, augmented reality HUD, Travel Assist, Park Assist en IQ.LIGHT – de uitrusting is afhankelijk van de markt/trim
  • Oplaadcampagnes en updates van de navigatiedatabase horen thuis in de geschiedenis met datums

Software is een kerncomponent voor Tourer-efficiëntie en opladen over lange afstanden. Houd versies en campagnes zorgvuldig bij.

10. Thermisch beheer

  • Log accukoelingsfouten, waarschuwingen voor de laadtemperatuur en preconditioneringsgedrag
  • Volg de status van de warmtepomp, indien aanwezig, en HVAC/verwarmingsfouten afzonderlijk van het HV pakket SoH
  • Reparaties met thermisch beheer horen thuis in de servicegeschiedenis, met de softwareversie op het moment van de werkzaamheden

Thermisch beheer heeft invloed op de prestaties van de batterij, de laadsnelheid, het bereik, het motorvermogen, de cabineverwarming en DC-sessies. De ID.7 Tourer is vooral afhankelijk van software en thermisch beheer voor efficiëntie op lange afstanden.

11. Interieur & comfort

Op touring gerichte uitrusting kan bestaan uit intelligente automatische klimaatregeling, massagestoelen, wellnessfuncties en AR HUD; de exacte uitrusting is markt- en uitrustingsafhankelijk. Comfortfuncties vervangen de herkomst van de batterij/opladen niet.

12. ADAS & assistentie

Travel Assist, Park Assist en aanverwante systemen zijn eigendomsthema's: kalibratie, camera-/radarconditie en softwareversie zijn van belang na werkzaamheden aan de voorruit of bumper. Registreer ADAS-campagnes afzonderlijk van mechanische servicezegels.

13. Vering, wielen en remmen

Afhankelijk van de uitrusting: standaard ophanging, DCC, progressieve besturing, grote efficiëntie- of prestatiewielpakketten en GTX-specifieke chassisafstelling. Spoorbanden, uitlijning, remschijven/-blokken, ophanging en stuurinrichting: grote banden kunnen de efficiëntie en de kosten beïnvloeden.

14. Eerlijke pro's

  • Uitstekend EV landgoedconcept voor lange afstanden
  • Sterke aerodynamische efficiëntie voor een grote toerwagen
  • 77 / 86 kWh batterijkeuzes (Pro / Pro S / GTX)
  • Tot ongeveer 690 km WLTP Pro S inlijsten
  • Tot ongeveer 199–200 kW DC op relevante versies
  • Comfortabel toerkarakter met GTX prestatie-optie
  • Sterke MEB-ecosysteem en gerelateerde voertuigcontext met ID.7 sedan

15. Eerlijke nadelen / dingen om te overwegen

  • Groot en zwaar
  • Specificatievariatie tussen markten en modeljaren
  • Softwarecomplexiteit
  • Real-world snelwegbereik onder WLTP
  • Grote banden kunnen de efficiëntie en vervangingskosten beïnvloeden
  • Hoogspanningsreparaties vereisen specialistische apparatuur

16. Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's

Geen diagnostisch advies: dit zijn discussiecategorieën die eigenaren kunnen documenteren. Behandel ze niet als bevestigde defecten, tenzij ondersteund door documentatie van de fabrikant, terugroepacties of betrouwbaar technisch bewijsmateriaal.

  • Infotainment

    Schermgedrag, connectiviteit, navigatie en update-eigenaardigheden.

  • OTA / software

    Voertuigsoftware, OTA campagnes, laadsoftware en navigatiedatabaseversies.

  • Opladen

    DC-prestaties versus piekpieken, preconditionering, AC-gedrag, compatibiliteit met openbare opladers en sessie-onderbrekingen.

  • Voorconditionering van de accu

    Preconditioneringsgedrag vóór DC-sessies — vooral bij gebruik op lange afstanden in de winter.

  • 12V systeem

    Laagspanningsaccuconditie, waak-/slaapgedrag en elektrische hulpsystemen — zwakke 12V kan HV-fouten nabootsen.

  • HVAC / warmtepomp

    Cabineverwarming, warmtepompstatus indien aanwezig en afwegingen tussen thermisch comfort en bereik.

  • Reisassistentie

    ADAS gedrag, kalibratie na glas-/bumperwerk en softwareversie.

  • Banden en wielen

    Slijtage, belasting/snelheidsclassificaties, efficiëntie versus prestatiepakketten en GTX combinaties.

  • Remmen

    Schijfcorrosie door te weinig gebruik van regen, remblok-/schijfslijtage, veroudering van de vloeistof en remgevoel.

  • Opschorting

    DCC / standaard dempers, bussen, uitlijning en Tourer belastingsgedrag.

  • Bereik

    Snelweg versus WLTP, actieradius in de winter en efficiëntie van grote wielen: houd ritschattingen gescheiden van de SoH-diagnostiek.

17. Service & onderhoud (EV)

Kopieer geen ICE-serviceschema naar een EV. Intervallen en inspectievereisten variëren per markt, modeljaar en afgeleide model. Controleer altijd het VIN-specifieke Volkswagen onderhoudsschema.

ArtikelTypisch intervalNotities
Geplande EV inspectie/serviceVolgens Volkswagen VIN schema (vaak kalendergestuurd)MEB ID. family — niet ICE Vaste cyclus van 9.300 mijl. UK: ID. family inspectie elke 2 jaar zonder kilometerlimiet bij normaal gebruik – bevestig het handboek.
RemvloeistofKalender (vaak ~24 maanden)Vloeistof absorbeert vocht, zelfs wanneer regen de slijtage van de remblokken vermindert.
12V batterijtestElke onderhoudsbeurt / eerder bij symptomenBelastingstest — gescheiden van HV herkomst van het pakket.
Cabine/pollenfilterVaak ~12 maandenJaarlijkse gewoonte op de meeste EVs.
Banden en uitlijningRegelmatig / elke onderhoudsbeurtKoppelrijke EV estate — horlogeslijtage en draagvermogen; GTX prestatiebanden voegen belasting toe.
Remblokken / schijven / corrosieElke onderhoudsbeurtRegen kan ertoe leiden dat schijven te weinig worden gebruikt; inspecteer ze op corrosie.
Vering en besturingElke onderhoudsbeurt / indien nodigDempers, bussen, uitlijning, DCC / progressieve besturing indien aanwezig — logboek met facturen.
Koelmiddelcircuits / thermisch systeemVolgens Volkswagen schemaHV en thermische lussen in cabines — specialistisch EV werk; log preconditioneringsfouten.
Inspectie van hoogspanningssysteemPer Volkswagen schema/campagneGeautoriseerde EV-technicus — registreer waarschuwingen en reparaties.
Software / OTA controleTijdens service of wanneer daarom wordt gevraagdRegistreer versie + datum in Digital Service History.
Batterijstatus/diagnose (waar aangeboden)Eigenaar / detailhandelaar / derde partijAfzonderlijke herkomstgebeurtenis — niet “bereik ziet er goed uit”.
Oplaadsysteem / poort / kabelElke service / indien nodig GedragsnotitiesAC/DC horen thuis in de betalingsgeschiedenis.

Service-intervallen en inspectievereisten variëren per markt, modeljaar en afgeleide versie. Controleer altijd het VIN-specifieke Volkswagen onderhoudsschema.

18. EV batterijstatus en herkomst

De batterijstatus is een eersteklas herkomstcategorie voor ID.7 Tourer. Onderscheid diagnostische resultaten van de fabrikant, door de eigenaar gerapporteerde bereikschattingen en batterijtests van derden.

  • SoH % / diagnostisch rapport, datum, kilometerstand, testaanbieder
  • Oplaadgedragsnotities en softwareversie tijdens testtijd
  • Garantiestatus, HV waarschuwingen, modulereparaties en batterijgerelateerde werkzaamheden
  • Bewaar documenten bij het voertuig voor wederverkoop / Transfer Pack

Leid de batterijstatus nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik. De laadgegevens moeten gescheiden blijven van de onderhoudsstempels van de werkplaats.

19. Inspectie & rijklaarheid

Terminologie wordt per land aangepast – noem nooit de test van elke markt “MOT”. UK MOT, Spanje ITV, periodieke inspectie Polen/Hongarije, Turkije TÜVTÜRK, Amerikaanse staatssystemen en andere lokale regels.

  • Registreer het lokale certificaat afzonderlijk van de dienststempels van de fabrikant
  • Gebruik de marktkiezer voor de lokale systeemnaam en autoriteitslinks
  • EV-specifieke items (HV isolatiewaarschuwingen, staat van band/rem, ophanging, schade aan de bagageruimte) zijn nog steeds van belang bij inspectie

Vereisten voor de registratiemarkt van het voertuig bevestigen.

20. Terugroepacties en campagnes

  • Controleer VIN op officiële Volkswagen/nationale veiligheidsportals voor uw markt
  • Log campagne-ID, voltooiingsdatum en softwareversie na het werk
  • Ga er niet van uit dat een campagne uit één markt van toepassing is op elke ID.7 Tourer wereldwijd

Beschikbaarheid van terugroepacties en campagnes kan variëren per markt, productiedatum, softwareversie en VIN. Geef nooit 'deze auto heeft geen terugroepacties' weer, tenzij de specifieke VIN is gecontroleerd aan de hand van een gezaghebbende bron.

21. Officiële bronnen

Officiële links zijn bedoeld voor het gemak. The Owners Club heeft geen commerciële relatie met Volkswagen AG. Bevestig handleidingen, oplaad- en batterijvoorwaarden aan de hand van uw eigen documentatie. Geef de voorkeur aan VIN-specifieke Volkswagen-zoekopdrachten in de gebruikershandleiding boven verzonnen deep links.

  • Volkswagen Gebruikershandleiding — VIN-specifieke zoekopdracht en model-/jaarselectie (gebruik het officiële handmatige systeem van Volkswagen voor uw markt)
  • Volkswagen technische/modelinformatie voor specificaties, opladen, batterij, bereik en uitrusting
  • Herroepingsdatabases van regionale overheden (NHTSA, GOV.UK/DVSA, EU/nationale systemen)

22. Een gebruikte ID.7 Tourer kopen

  • Identiteit: VIN · modeljaar · afgeleide (Pro / Pro S / GTX) · aandrijving (RWD vs 4MOTION) · batterijklasse (77 vs 86 kWh) · markt · opties · importgeschiedenis
  • Batterij: gezondheidsbewijs, garantie, HV waarschuwingen, oplaadprestaties, reparaties/vervangingen
  • Opladen: AC/DC test waar praktisch, connector/klep, kabels, oplaadgeschiedenis, preconditioneringsgedrag
  • Chassis: banden, ongelijkmatige slijtage, remmen, ophanging, stuuruitlijning, laadgeschiedenis van de stationwagen
  • Elektrisch: 12V, opgeslagen fouten, displays, camera's, ADAS, klimaat/warmtepomp indien aanwezig
  • Software: versie, infotainment, OTA/dealercampagnes, navigatie, verbonden diensten
  • Documenten: Volkswagen servicegeschiedenis, facturen, terugroepacties, batterijrapporten, oplaadgegevens, inspecties, sleutels, handleidingen, originele kabels

23. Heb je een ID.7 Tourer? Protecteer de verkoopwaarde

Voor een EV toerstation is het eigendomsverhaal meer dan alleen kilometers. De staat van de accu, de oplaadgeschiedenis, software, onderhoud, gegevens over remmen/banden en gedocumenteerde reparaties kunnen allemaal deel uitmaken van de herkomst van het voertuig. Ken uw auto. Noteer de geschiedenis ervan. Maak contact met eigenaren. Houd zijn verhaal vast.

  • Voeg ID.7 Tourer toe aan Garage — gratis digitaal eigendomsrecord
  • Registreer de batterijstatus, oplaadgeschiedenis en software/OTA-versies
  • Volg onderhoud, inspecties, reparaties, banden/remmen en terugroepacties met facturen
  • Bouw een Transfer Pack voor de volgende eigenaar

Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's

Geen diagnostisch advies; thema's die eigenaren vaak documenteren in de servicegeschiedenis. Controleer altijd uw exacte motor en bouwjaar.

  • DC / AC oplaadprestaties

    Piek DC varieert per batterij (Pro 77 kWh tot ~185 kW DC; Pro S / GTX 86 kWh tot ~199–200 kW DC op relevante versies). Onderbrekingen en sessies die langzamer zijn dan de krantenkoppen zijn veel voorkomende eigendomsthema’s: logvoorwaarden, niet alleen kW-claims.

  • Batterijstatus en bereikvariatie

    Het bereik varieert afhankelijk van de snelheid, temperatuur, wielen, belasting en HVAC. Leid SoH niet alleen af ​​op basis van een enkele rit of de actieradiusweergave; houd de diagnoses van de fabrikant, tests door derden en schattingen van de eigenaar gescheiden.

  • Software / OTA / infotainment

    Het genereren van infotainment, navigatie, ADAS-kalibratie en verbonden diensten evolueren met de software. Noteer versie, datum en eventuele dealer- of OTA-updates bij het diagnosticeren van eigenaardigheden; Tourer-gebruik over lange afstanden is bijzonder gevoelig voor thermische en softwarestatus.

  • 12V hulpbatterij

    Een zwakke 12V kan no-wake, waarschuwingen of oplaadproblemen veroorzaken, zelfs met een gezond HV-pakket. Belastingtest en vervanging van boomstammen afzonderlijk van de herkomst van de tractiebatterij.

Gidsen en checklists

Meer Volkswagen-modellen

Vergelijk platforms, servicethema's en digitale servicegeschiedenistools over het hele assortiment.

Alle Volkswagen-modellen →

Veelgestelde vragen

Is de Volkswagen ID.7 Tourer volledig elektrisch?+

Ja. De ID.7 Tourer is een batterij-elektrische break zonder verbrandingsmotor – elektrische aandrijving achter op Pro / Pro S; GTX maakt gebruik van elektrische vierwielaandrijving met twee motoren (4MOTION).

Is de ID.7 Tourer gebaseerd op MEB?+

Ja. De ID.7 Tourer maakt gebruik van het Modular Electric Drive Matrix (MEB)-platform van Volkswagen: een op de vloer gemonteerde hoogspanningsbatterij, een reductietandwiel met één snelheid en een elektrisch-specifieke verpakking.

Is Pro achterwielaandrijving? Is GTX AWD?+

Ja. Pro en Pro S hebben achterwielaandrijving. ID.7 GTX Tourer maakt gebruik van 4MOTION elektrische vierwielaandrijving met dubbele motor.

Wat is het batterijformaat en bereik van Pro S?+

Pro S gebruikt een batterijklasse van 86 kWh netto / 91 kWh bruto. Founder-framing voor Tourer Pro S is maximaal ongeveer 690 km WLTP; GTX tot ongeveer 584 km WLTP — bevestig altijd het blad voor uw VIN en markt. Behandel de cijfers van één land niet als mondiale wet.

Is de ID.7 Tourer een aparte generatie van de ID.7 sedan?+

Nee. Het is het stationwagon/carrosseriemodel van de ID.7-familie op dezelfde MEB-golf van de eerste generatie (2024– voor Tourer). The Owners Club geeft Tourer nog steeds een speciale modelpagina, sterk gekoppeld aan de ID.7 sedan via Gerelateerde voertuigen / VCE.

Hoe is ID.7 Tourer gerelateerd aan ID.7 sedan?+

Beide modellen uit de MEB ID.7-familie en scoren als gerelateerde voertuigen in de voertuigcontextengine (zelfde platform, batterij/aandrijflijn en technische thema's). De naven blijven gescheiden – Tourer is het naamplaatje van de stationwagen met speciale bagageverpakking (frame van ongeveer 605–1.714 L). Gedeeld platform bewijst geen compatibiliteit van onderdelen.

ID.7 Tourer-eigenaar discussies

Laatste gesprekken van Volkswagen ID.7 Tourer-eigenaren in de club.

Nog geen discussies voor de ID.7 Tourer. Wees de eerste eigenaar die begint!

Stel een vraag / Plaats een foto

Word lid van de Volkswagen Owners Club community

Voeg hem gratis toe aan The Owners Club om de onderhoudstijdlijn bij te houden, de Britse APK-geschiedenis te importeren en de geverifieerde herkomst over te dragen wanneer u hem verkoopt.

Privacy & Performance

Volkswagen ID.7 Tourer Eigenaarsclub — Onderhoud en Provenance | The Owners Club