Owners Club · Digitale servicegeschiedenis
Volkswagen ID.7 Eigenaarsclub — Onderhoud en Provenance
Hulpbron van onafhankelijke eigenaren. Deze pagina is geproduceerd door The Owners Club en is niet gelieerd aan, onderschreven door of gesponsord door Volkswagen AG of Volkswagen UK. De onderstaande informatie is verzameld uit openbare bronnen en moet worden bevestigd in het handboek van uw voertuig (VIN) of bij een geautoriseerde verkoper voordat u werk boekt. De ID.7 is de grote elektrische toerberline van Volkswagen op het MEB-platform – productie vanaf 2023, één familie van de eerste generatie met Pro, Pro S en GTX trappen. Hij bevindt zich boven ID.3/ID.4/ID.5 in de ID-reeks voor personenauto's en behoudt een duidelijk middelpunt van de ID.7 Tourer-break.
Bezit een ID.7? Bouw een digitaal dossier op van de batterijstatus, de oplaadgeschiedenis, onderhoudsgebeurtenissen, software/OTA-updates, thermisch beheer, rem-/bandenwerkzaamheden en eigendomsdocumenten. Het sterkste productpad hier is EV kennis → batterij- en oplaadgegevens → digitale servicegeschiedenis → herkomst → Transfer Pack.
Komt u uit een clubzoektocht? Bekijk de exacte match Volkswagen ID.7 Eigenaarsclub landing - gebruik dan deze hub voor platforms, problemen en het volledige gidscluster.

Laatste ID.7 nieuws
Bijgewerkt 2026- Wereldwijde ontwikkeling / technischGlobaal
ID.7 Pro S
86 kWh netto / 91 kWh bruto batterij, 210 kW achterwielaandrijving, tot 709 km WLTP en tot 200 kW DC — Volkswagen’s efficiëntiegerichte langeafstands ID.7.
2024Globaal / technisch
- TechnischGlobaal
ID.7 GTX
250 kW / 340 PS dubbele motor 4MOTION, 86 kWh netto, 0–100 km/u in 5,4 seconden, tot 595 km WLTP en tot 200 kW DC.
2024Technisch
- Wereldwijde ontwikkeling / technischGlobaal
Efficiëntietest — Pro S
Volkswagen legde 941 km af in een efficiëntietest met een standaard ID.7 Pro S, ruim boven zijn WLTP cijfer. Dit is een testresultaat en geen gecertificeerde bereikclaim.
TestresultaatGlobaal / technisch
Lees eerst — MEB inlijsten van eigendom van de sedan
Voor ID.7 zijn de belangrijkste eigendomsgegevens de staat van de batterij, de oplaadgeschiedenis, het genereren van software/infotainment, thermisch beheer, 12V, hoogspanningssystemen, remmen/banden, onderhoudsgeschiedenis, terugroepacties en marktspecifieke specificaties. Eén generatie (MEB, 2023–). Voeg deze hub niet samen met ID.7 Tourer. Behandel de technische gegevens van UK niet als de globale ID.7-specificatie.
1. Generaties en platform
Eerste generatie — 2023-heden (MEB)
Eén productiegeneratie. Volkswagen positioneert de ID.7 als zijn grote elektrische toermodel boven ID.3/ID.4/ID.5: op de vloer gemonteerde HV accu, elektromotor achter op Pro/Pro S, dubbele motoren op GTX, enkele snelheidsreductie. Lancering in 2023 Pro (77 kWh, 210 kW), 2024 Pro S (86 kWh, 210 kW) en 2024 GTX (86 kWh, 250 kW 4MOTION) zijn afgeleide/batterijfasen van deze eerste generatie - geen codes van de nieuwe generatie.
Marktnaamgeving, apparatuur en exacte output variëren. Koppel de cijfers voor vermogen, batterij, actieradius en opladen altijd aan derivaat, modeljaar en markt — bevestig VIN. Gerelateerde voertuigen: ID.7 Tourer is de sterkste broer of zus (dezelfde familie, aparte stationwagen). ID.5 / ID.4 / ID.3 delen MEB architectuur — hubs blijven gescheiden; ga er nooit vanuit dat de delen identiek zijn.
2. Lichaamsstijl
Vijfdeurs fastback / grote elektrische sedan
De standaard ID.7 is een vijfdeurs fastback/sedan, niet de Tourer break. De huidige technische gegevens van UK vermelden een lengte van ongeveer 4.961 mm, een wielbasis van 2.971 mm en een bagageruimte van 532 liter – met markt-/MY-label; bevestig VIN.
3. Batterij- en hoogspanningssysteem
Maak altijd onderscheid tussen brutocapaciteit en bruikbare/nettocapaciteit. Er zijn twee gepubliceerde klassen binnen één generatie: 77 kWh (lancering Pro) en 86 kWh netto / 91 kWh bruto (Pro S en GTX).
- 77 kWh klasse — lancering ID.7 Pro
- 86 kWh netto / 91 kWh bruto — Pro S en GTX; Volkswagen documenteert 13 batterijmodules op dit pakket
- Tot 200 kW DC op batterijklasse 86 kWh onder geschikte omstandigheden
- Registreer de garantiestatus, SoH-diagnostiek, HV-waarschuwingen en batterijgerelateerde reparaties als afzonderlijke herkomst – leid de gezondheid nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik
Batterijcodes, chemiegeneratie en details over de laadcurve moeten afkomstig zijn uit de Volkswagen-documentatie voor de VIN — verzin niet één universeel “ID.7 batterijformaat”.
4. Derivaten en aandrijflijnen
Pro/Pro S: elektromotor achter geïntegreerd in de achteras, achterwielaandrijving, enkele snelheidsreductie. Huidige UK specificatielijst 210 kW / 545 Nm voor Pro/Pro S. GTX: dubbele motor 4MOTION. De onderstaande resultaten zijn Volkswagen-gedocumenteerde framing – marktlabel zorgvuldig; bevestig modeljaar en VIN.
Pro — 77 kWh
2023 lanceringsfamilie: 77 kWh netto batterij, 210 kW / 286 PS elektrische aandrijving achter. UK voorbeelden citeren tot ongeveer 185 kW DC. Het bereik ligt in een klasse van ongeveer 590 km, afhankelijk van de configuratie.
Pro S — 86 kWh
Efficiencygerichte versie voor lange afstanden: 86 kWh netto / 91 kWh bruto, 210 kW / 286 PS achterwielaandrijving, tot 709 km WLTP en tot 200 kW DC. Volkswagen identificeert Pro S als de afgeleide van de efficiëntie over lange afstanden.
ID.7 GTX (4MOTION) — 86 kWh
250 kW / 340 PS dubbele motor 4MOTION, 86 kWh netto, 545 Nm, 0–100 km/u in 5,4 s, 250 km/u maximumsnelheid op relevante specificatie, tot 595 km WLTP, tot 200 kW DC. Volkswagen beschrijft GTX bij de lancering als een van de krachtigste elektrische voertuigen.
Exacte vermogens, bereik en uitrusting zijn modeljaar- en marktspecifiek. Gebruik de marktselector voor regionale framing – behandel het blad van één land niet als mondiaal.
5. Opladen
- Pro 77 kWh: tot ongeveer 185 kW DC (UK voorbeeldframe)
- Pro S 86 kWh: tot ongeveer 199/200 kW DC
- GTX 86 kWh: tot ongeveer 199/200 kW DC
- AC: 11 kW typisch aan boord
- Volkswagen geeft ongeveer 26–28 minuten aan voor 10–80% op de 86 kWh batterij onder geschikte omstandigheden
- De werkelijke prestaties zijn afhankelijk van SoC, batterijtemperatuur, oplaadcapaciteit, preconditionering, omgevingstemperatuur, stationbelasting en voertuigsoftware
Loghome wallbox, AC/DC sessies, duur, provider en onderbrekingen afzonderlijk van werkplaatsservicestempels - de oplaadgeschiedenis is EV herkomst.
6. Bereik — WLTP versus in de echte wereld
Maak altijd onderscheid tussen het officiële testbereik en de afstand in de echte wereld. Officiële cijfers zijn geen gegarandeerde reisafstanden. Een efficiëntietestresultaat is geen gecertificeerde bereikclaim.
- Pro: tot ongeveer 590 km klasse, afhankelijk van de configuratie
- Pro S: tot 709 km WLTP
- GTX: tot 595 km WLTP
- Volkswagen heeft 941 km afgelegd in een efficiëntietest met een standaard ID.7 Pro S, ruim boven het WLTP cijfer — dit is een testresultaat, geen gecertificeerde actieradiusclaim
- Reikwijdte is afhankelijk van wielen, banden, temperatuur, snelheid, uitrusting, homologatie en veroudering van de batterij. Het bereik op de snelweg in de echte wereld ligt onder WLTP
Verzin geen cijfers van andere markten op basis van de fiches van één land. Het weergegeven bereik is geen meting van de batterijstatus.
7. GTX
ID.7 GTX is de prestatieafgeleide met dubbele motor van dezelfde MEB sedan van de eerste generatie: 250 kW / 340 PS, 4MOTION, 86 kWh netto, 545 Nm, 5,4 s 0–100 km/u, tot 595 km WLTP en tot 200 kW DC. GTX-specifieke chassisafstemming verandert niets aan de behoefte aan batterij, opladen en herkomst van de software.
8. Recuperatie en remmen
Regeneratief remmen recupereert energie tijdens het vertragen en coördineert elektrisch remmen en wrijvingsremmen. Regen vermindert het gebruik van conventionele remmen, maar elimineert de inspectie van schijven, remblokken, remklauwen, vloeistoffen, leidingen en corrosie niet. Bij lage kilometerstanden kan er nog steeds schijfcorrosie optreden als wrijvingsremmen niet vaak worden gebruikt.
9. Software en infotainment
- Track softwareversie, infotainmentversie, navigatieversie, OTA/dealer updatedatums en campagne-ID's
- Infotainment, connectiviteit en ADAS kalibratie-eigenaardigheden zijn discussiethema's over eigendom – geen algemene gebreken
- Oplaadcampagnes en software voor thermisch beheer zijn belangrijk voor DC-sessies over lange afstanden
Software is een kerncomponent van eigendom. Volg softwareversie, infotainmentversie, navigatiedatabase, OTA/dealerupdates en laadcampagnes. Belangrijke technologieën zijn onder meer een 15-inch infotainmentdisplay, augmented reality HUD, Travel Assist, Park Assist en IQ.LIGHT – afhankelijk van de markt/uitvoering.
10. Thermisch beheer
- Log accukoelingsfouten, waarschuwingen voor de laadtemperatuur en preconditioneringsgedrag
- Volg de status van de warmtepomp, indien aanwezig, en HVAC/verwarmingsfouten afzonderlijk van het HV pakket SoH
- Reparaties met thermisch beheer horen thuis in de servicegeschiedenis, met de softwareversie op het moment van de werkzaamheden
De ID.7 is vooral afhankelijk van thermisch beheer voor efficiëntie en opladen over lange afstanden. Volg batterijkoeling, batterijvoorconditionering, HVAC en warmtepomp.
11. Interieur, comfort & ADAS
Uitrusting kan bestaan uit intelligente automatische klimaatregeling, massagestoelen, wellnessfuncties, Travel Assist, Park Assist en IQ.LIGHT. De exacte uitrusting is markt-/trimafhankelijk – bevestig VIN in plaats van uit te gaan van een wereldwijd pakket.
12. Vering, wielen en remmen
Afhankelijk van de uitrusting: standaard ophanging, DCC, progressieve besturing, grote efficiëntie- of prestatiewielpakketten en GTX-specifieke chassisafstelling. Spoorbanden, uitlijning, remschijven/blokken, ophanging en besturing.
13. Gerelateerde voertuigen
Gedeelde MEB-architectuur creëert context voor gerelateerde voertuigen, niet automatische componentcompatibiliteit. Hubs blijven gescheiden.
- ID.7 Tourer — sterkste broer of zus: dezelfde ID.7-familie als een stationwagen/carrosseriemodel, speciale modelpagina (geen tweede generatie)
- ID.5 — MEB SUV-coupé; gerelateerd op platform-/accu-/aandrijflijnniveau
- ID.4 — MEB SUV-broer of zus; gerelateerd op platformniveau
- ID.3 — MEB arcering; gerelateerd op platformniveau waar technisch relevant
14. Eerlijke pro's
- Uitstekend EV-concept voor lange afstanden
- Sterke aerodynamische efficiëntie
- 77 / 86 kWh batterijkeuzes
- Tot 709 km WLTP Pro S
- Tot 200 kW DC
- Comfortabel toerkarakter
- GTX prestatieoptie
- Sterk MEB ecosysteem
15. Eerlijke nadelen / dingen om te overwegen
- Groot en zwaar
- Specificatievariatie per markt en derivaat
- Softwarecomplexiteit
- Real-world snelwegbereik onder WLTP
- Grote banden kunnen de efficiëntie en kosten beïnvloeden
- Hoogspanningsreparaties vereisen specialistische apparatuur
16. Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's
Geen diagnostisch advies: dit zijn discussiecategorieën die eigenaren kunnen documenteren. Behandel ze niet als bevestigde defecten, tenzij ondersteund door documentatie van de fabrikant, terugroepacties of betrouwbaar technisch bewijsmateriaal.
Infotainment
Centrale weergave-, connectiviteits- en besturingseigenaardigheden — softwareversie loggen.
OTA / software
Updates, campagnes, navigatiedatabase en verbonden services.
Opladen
DC-prestaties versus piekpieken, AC-gedrag, compatibiliteit met openbare opladers en onderbrekingen.
Voorconditionering van de accu
Preconditioneringsgedrag vóór DC-sessies — thermisch beheer is eersteklas ID.7-gegevens.
12V systeem
Conditie van laagspanningsbatterij, waak-/slaapgedrag — zwakke 12V kan HV-fouten nabootsen.
HVAC / warmtepomp
Cabineverwarming, warmtepompstatus indien aanwezig, energieverbruik in de winter.
Travel Assist
ADAS kalibratie en rijhulpgedrag — geen claim over defecten.
Banden
Slijtage, belasting/snelheidsclassificaties, efficiëntie versus prestatiepakketten.
Remmen
Schijfcorrosie door te weinig gebruik van regen, remblok-/schijfslijtage, veroudering van de vloeistof.
Opschorting
DCC, uitlijning, GTX chassisafstelling, bussen en dempers.
Bereik
WLTP versus snelweg-/winterafstand — houd triplogs gescheiden van SoH-tests.
DC opladen
Piek kW, 10–80% keer, stationomstandigheden en softwareversie tijdens de sessie.
17. Service & onderhoud (EV)
Kopieer geen ICE-serviceschema naar een EV. Intervallen en inspectievereisten variëren per markt, modeljaar en afgeleide model. Controleer altijd het VIN-specifieke Volkswagen onderhoudsschema.
| Artikel | Typisch interval | Notities |
|---|---|---|
| Geplande EV inspectie/service | Volgens Volkswagen VIN schema (vaak kalendergestuurd) | MEB ID. family — niet ICE Vaste cyclus van 9.300 mijl. UK: ID. family inspectie elke 2 jaar zonder kilometerlimiet bij normaal gebruik – bevestig het handboek. |
| Remvloeistof | Kalender (vaak ~24 maanden) | Vloeistof absorbeert vocht, zelfs wanneer regen de slijtage van de remblokken vermindert. |
| 12V batterijtest | Elke onderhoudsbeurt / eerder bij symptomen | Belastingstest — gescheiden van de herkomst van het HV pakket. |
| Cabine/pollenfilter | Vaak ~12 maanden | Jaarlijkse gewoonte op de meeste EVs. |
| Banden en uitlijning | Regelmatig / elke onderhoudsbeurt | Koppelrijk EV — slijtage- en belastingswaarden van horloges; GTX prestatiebanden voegen belasting toe. |
| Remblokken / schijven / corrosie | Elke onderhoudsbeurt | Regen kan ertoe leiden dat schijven te weinig worden gebruikt; inspecteer ze op corrosie. |
| Vering en besturing | Elke service / indien nodig Gedragsnotities | Dempers, bussen, uitlijning, DCC / progressieve besturing indien aanwezig — logboek met facturen. |
| Koelmiddelcircuits / thermisch systeem / warmtepomp | Volgens Volkswagen schema | HV en thermische lussen in cabines — specialistisch EV werk; log preconditioneringsfouten. |
| Inspectie van hoogspanningssysteem | Per Volkswagen schema / campagne | Geautoriseerde EV-technicus — registreer waarschuwingen en reparaties. |
| Software / OTA controle | Tijdens service of wanneer daarom wordt gevraagd | Registreer versie + datum in Digital Service History. |
| Batterijstatus/diagnose (waar aangeboden) | Eigenaar / detailhandelaar / derde partij | Afzonderlijke herkomstgebeurtenis — niet “bereik ziet er goed uit”. |
| Oplaadsysteem / poort / kabel | Elke service / indien nodig Gedragsnotities | AC/DC horen thuis in de betalingsgeschiedenis. |
Service-intervallen en inspectievereisten variëren per markt, modeljaar en afgeleide versie. Controleer altijd het VIN-specifieke Volkswagen onderhoudsschema.
18. EV batterijstatus en herkomst
De batterijstatus is een eersteklas herkomstcategorie voor ID.7. Onderscheid diagnostische resultaten van de fabrikant, door de eigenaar gerapporteerde bereikschattingen en batterijtests van derden. Het weergegeven bereik is geen statustest.
- SoH % / diagnostisch rapport, datum, kilometerstand, testaanbieder
- Aantekeningen over oplaadgedrag en softwareversie tijdens testtijd
- Garantiestatus, HV waarschuwingen, modulereparaties en batterijgerelateerde werkzaamheden
- Bewaar documenten bij het voertuig voor wederverkoop / Transfer Pack
Leid de batterijstatus nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik. De laadgegevens moeten gescheiden blijven van de onderhoudsstempels van de werkplaats.
19. Oplaadgeschiedenis
Log AC versus DC, energie, SoC-venster, piekvermogen, duur, locatietype en provider. De oplaadgeschiedenis is EV herkomst, geen werkplaatsstempel.
- Thuiswallbox versus openbare DC versus werkplek
- Onderbrekingen, gebruikte preconditionering, omgevingsomstandigheden
- Bewaar originele kabels en oplaadaccessoires bij de auto
20. Inspectie & rijklaarheid
Terminologie wordt per land aangepast – noem nooit de test van elke markt “MOT”. UK MOT, Spanje ITV, periodieke inspectie Polen/Hongarije, Turkije TÜVTÜRK, Amerikaanse staatssystemen en andere lokale regels.
- Registreer het lokale certificaat afzonderlijk van de dienststempels van de fabrikant
- Gebruik de marktkiezer voor de lokale systeemnaam en autoriteitslinks
- EV-specifieke items (HV isolatiewaarschuwingen, staat van band/rem, ophanging) zijn nog steeds van belang bij inspectie
Vereisten voor de registratiemarkt van het voertuig bevestigen.
21. Terugroepacties en campagnes
- Controleer VIN op officiële Volkswagen/nationale veiligheidsportals voor uw markt
- Log campagne-ID, voltooiingsdatum en softwareversie na het werk
- Ga er niet van uit dat een campagne uit één markt van toepassing is op elke ID.7 wereldwijd
Beschikbaarheid van terugroepacties en campagnes kan variëren per markt, productiedatum, softwareversie en VIN. Geef nooit 'deze auto heeft geen terugroepacties' weer, tenzij de specifieke VIN is gecontroleerd aan de hand van een gezaghebbende bron.
22. Officiële bronnen
Officiële links zijn bedoeld voor het gemak. The Owners Club heeft geen commerciële relatie met Volkswagen AG. Bevestig handleidingen, oplaad- en batterijvoorwaarden aan de hand van uw eigen documentatie. Geef de voorkeur aan VIN-specifieke Volkswagen-zoekopdrachten in de gebruikershandleiding boven verzonnen deep links.
- Volkswagen Gebruikershandleiding — VIN-specifieke zoekopdracht en model-/jaarselectie (gebruik het officiële handmatige systeem van Volkswagen voor uw markt)
- Volkswagen technische/modelinformatie voor specificaties, opladen, batterij, bereik en uitrusting
- Herroepingsdatabases van regionale overheden (NHTSA, GOV.UK/DVSA, EU/nationale systemen)
23. Een gebruikte ID.7 kopen
- Identiteit: VIN · modeljaar · afgeleide (Pro / Pro S / GTX) · aandrijving (RWD vs 4MOTION) · batterijklasse (77 vs 86 kWh) · markt · opties · importgeschiedenis
- Batterij: gezondheidsbewijs, garantie, HV waarschuwingen, oplaadprestaties, reparaties/vervangingen
- Opladen: AC/DC test waar praktisch, connector/klep, kabels, oplaadgeschiedenis, preconditioneringsgedrag
- Chassis: banden, ongelijkmatige slijtage, remmen, ophanging, uitlijning van de stuurinrichting
- Elektrisch: 12V, opgeslagen fouten, displays, camera's, ADAS, klimaat/warmtepomp indien aanwezig
- Software: versie, infotainment, OTA/dealercampagnes, navigatie, verbonden diensten
- Documenten: Volkswagen servicegeschiedenis, facturen, terugroepacties, batterijrapporten, oplaadgegevens, inspecties, sleutels, handleidingen, originele kabels
24. Heb je een ID.7? Protecteer de verkoopwaarde
Voor een EV sedan voor lange afstanden omvat het eigendomsverhaal meer dan alleen kilometers. De staat van de accu, de oplaadgeschiedenis, software, onderhoud, gegevens over remmen/banden en gedocumenteerde reparaties kunnen allemaal deel uitmaken van de herkomst van het voertuig. Ken uw auto. Noteer de geschiedenis ervan. Maak contact met eigenaren. Houd zijn verhaal vast.
- Voeg ID.7 toe aan Garage — gratis digitaal eigendomsrecord
- Registreer de batterijstatus, oplaadgeschiedenis en software/OTA-versies
- Volg onderhoud, inspecties, reparaties, banden/remmen en terugroepacties met facturen
- Bouw een Transfer Pack voor de volgende eigenaar
Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's
Geen diagnostisch advies; thema's die eigenaren vaak documenteren in de servicegeschiedenis. Controleer altijd uw exacte motor en bouwjaar.
DC / AC oplaadprestaties
Piek DC varieert per batterij (Pro 77 kWh tot ~185 kW; Pro S / GTX 86 kWh tot ~199/200 kW). Onderbrekingen en sessies die langzamer zijn dan de krantenkoppen zijn veel voorkomende eigendomsthema’s: logvoorwaarden, niet alleen kW-claims.
Batterijstatus en bereikvariatie
Het bereik varieert afhankelijk van de snelheid, temperatuur, wielen, belasting en HVAC. Pro S wordt vermeld tot 709 km WLTP — dat is een certificeringscijfer, geen gegarandeerde reis. Leid SoH niet alleen af op basis van een enkele rit of de afstandsweergave.
Software / OTA / infotainment
De ID.7 is vooral afhankelijk van software en thermisch beheer voor efficiëntie en opladen over lange afstanden. Registreer versie, datum en eventuele dealer- of OTA-updates bij het diagnosticeren van eigenaardigheden.
12V hulpbatterij
Een zwakke 12V kan no-wake, waarschuwingen of oplaadproblemen veroorzaken, zelfs met een gezond HV-pakket. Belastingtest en vervanging van boomstammen afzonderlijk van de herkomst van de tractiebatterij.
Gidsen en checklists
Meer Volkswagen-modellen
Vergelijk platforms, servicethema's en digitale servicegeschiedenistools over het hele assortiment.
Veelgestelde vragen
Is de Volkswagen ID.7 volledig elektrisch?+
Ja. De ID.7 is een batterij-elektrische vijfdeurs fastback/sedan zonder verbrandingsmotor – elektrische aandrijving achter op Pro/Pro S; GTX gebruikt 4MOTION met dubbele motor.
Is de ID.7 gebaseerd op MEB?+
Ja. De ID.7 maakt gebruik van de modulaire elektrische aandrijfmatrix (MEB) van Volkswagen: een op de vloer gemonteerde hoogspanningsaccu, een reductietandwiel met één snelheid en een elektrisch-specifieke verpakking.
Is Pro achterwielaandrijving?+
Ja. Pro en Pro S hebben achterwielaandrijving. GTX is een 4MOTION vierwielaandrijving met twee motoren.
Wat is het batterijformaat van de Pro S?+
Pro S gebruikt een batterij van 86 kWh netto / 91 kWh bruto (13 modules in Volkswagen documentatie). GTX gebruikt dezelfde 86 kWh nettoklasse. Start Pro gebruikt de klasse 77 kWh — bevestig VIN.
Wat is het bereik Pro S WLTP?+
Tot 709 km WLTP op relevante Pro S-specificatie. GTX wordt vermeld tot 595 km WLTP. Pro bevindt zich in een klasse van ongeveer 590 km, afhankelijk van de configuratie. De actieradius is afhankelijk van wielen, banden, temperatuur, snelheid, uitrusting en homologatie.
Wat is GTX-uitvoer?+
250 kW / 340 PS dubbele motor 4MOTION, 86 kWh netto, 545 Nm, 0–100 km/u in 5,4 seconden op relevante specificatie, tot 200 kW DC.
ID.7-eigenaar discussies
Laatste gesprekken van Volkswagen ID.7-eigenaren in de club.
Nog geen discussies voor de ID.7. Wees de eerste eigenaar die begint!
Stel een vraag / Plaats een fotoWord lid van de Volkswagen Owners Club community
Voeg hem gratis toe aan The Owners Club om de onderhoudstijdlijn bij te houden, de Britse APK-geschiedenis te importeren en de geverifieerde herkomst over te dragen wanneer u hem verkoopt.