Owners Club · Digitale servicegeschiedenis
Volkswagen ID.3 Eigenaarsclub — Onderhoud en Provenance
Hulpbron van onafhankelijke eigenaren. Deze pagina is geproduceerd door The Owners Club en is niet gelieerd aan, onderschreven door of gesponsord door Volkswagen AG of Volkswagen UK. De onderstaande informatie is verzameld uit openbare bronnen en moet worden bevestigd in het handboek van uw voertuig (VIN) of bij een geautoriseerde verkoper voordat u werk boekt. De ID.3 is de speciale compacte batterij-elektrische hatchback van Volkswagen op het MEB-platform – productie vanaf 2019, met een grote technische/productupgrade in 2024 binnen dezelfde eerste generatie. Het is geen elektrische Golf.
Bezit een ID.3? Bouw een digitaal dossier op van de batterijstatus, de oplaadgeschiedenis, onderhoudsgebeurtenissen, software/OTA-updates, rem-/bandenwerkzaamheden en eigendomsdocumenten. Het sterkste productpad hier is EV kennis → batterij- en oplaadgegevens → digitale servicegeschiedenis → herkomst → Transfer Pack.
Komt u uit een clubzoektocht? Bekijk de exacte match Volkswagen ID.3 Eigenaarsclub landing - gebruik dan deze hub voor platforms, problemen en het volledige gidscluster.

Laatste ID.3 nieuws
Bijgewerkt 2026- Mondiale ontwikkeling / technischGlobaal
ID.3 grote upgrade De grote __TOK1__-upgrade van
Volkswagen introduceerde een nieuwe infotainmentgeneratie, een herzien bedieningsconcept, verbeterde software en sterkere Pro S-prestaties – nog steeds binnen de eerste MEB-generatie.
2024Globaal / technisch
- TechnischGlobaal
ID.3 GTX
De ID.3 GTX introduceerde een prestatieversie van 210 kW / 285 PS met een nettobatterij van 79 kWh, een APP550 achterwielaangedreven motor en een bereik tot 604 km WLTP in de gepubliceerde technische gegevens van Volkswagen.
2024Technisch
- TechnischGlobaal
ID.3 GTX Prestaties
GTX Prestaties verhogen het vermogen tot 240 kW / 326 PS met 545 Nm, 0-100 km/u in 5,7 seconden, 200 km/u elektronisch begrensde topsnelheid, tot 601 km WLTP en 185 kW DC opladen.
2024Technisch
Lees eerst — MEB arceer eigendomsframing
Voor ID.3 zijn de belangrijkste eigendomsgegevens de staat van de batterij, de oplaadgeschiedenis, het genereren van software/infotainment, thermisch beheer, 12V, hoogspanningssystemen, remmen/banden, onderhoudsgeschiedenis, terugroepacties en marktspecifieke specificaties. Bedenk geen tweede generatie voor 2024. Behandel UK 52/59/79 kWh niet als de mondiale ID.3-specificatie.
1. Generaties en platform
Eerste generatie — 2019-heden (MEB)
Eén productiegeneratie. De ID.3 was het eerste productiemodel van de Volkswagen Group op de Modular Electric Drive Matrix (MEB): platte hoogspanningsaccu in de vloer, lange wielbasis, compact exterieur en achteraan gemonteerde elektrische aandrijving. De grote productupgrade van 2024 (nieuwe generatie infotainment/software, batterijvoorconditionering, hoger DC opladen op relevante versies, GTX / GTX Prestaties met APP550) is een belangrijke fase van deze eerste generatie – en geen nieuwe generatiecode.
Marktnaamgeving, apparatuur en exacte output variëren. Koppel gegevens over vermogen, batterij, actieradius en opladen altijd aan derivaat, modeljaar en markt — bevestig VIN. MEB discussies met ID.4 / ID.5 / ID.7 kunnen technisch gerelateerd zijn met een lagere relevantie; ga er nooit vanuit dat de delen identiek zijn.
2. Lichaamsstijl
Vijfdeurs compacte hatchback
Speciaal BEV-luik — geen geconverteerd Golf-silhouet. Korte overhangen, lange wielbasis, vlakke accuvloer, motor achterin en relatief ruime cabine voor de footprint. Configuratie met vijf zitplaatsen, afhankelijk van de marktspecificatie.
3. Batterij- en hoogspanningssysteem
Maak altijd onderscheid tussen brutocapaciteit en bruikbare/nettocapaciteit. Het batterijtijdperk (vroege ~45/58/77 kWh klasse versus huidige UK 52/59/79 kWh versus GTX 79/~84 kWh) ligt binnen één generatie.
- Gezinnen uit het vroege Europese lanceringstijdperk: ongeveer 45 kWh nettoklasse · 58 kWh nettoklasse · 77 kWh nettoklasse — exacte bruikbare/brutowaarden variëren per modeljaar en markt
- Huidige UK Volkswagen technische gegevens: 52 kWh (Pure-klasse) · 59 kWh (Pro-klasse) · 79 kWh (Pro S / GTX-gerelateerde configuraties)
- GTX / GTX Prestaties: 79 kWh netto · ongeveer 84 kWh bruto · APP550 achtermotor — bevestig marktblad
- Registreer de garantiestatus, SoH-diagnostiek, HV-waarschuwingen en batterijgerelateerde reparaties als afzonderlijke herkomst – leid de gezondheid nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik
Batterijcodes, chemiegeneratie en details over de laadcurve moeten afkomstig zijn uit de Volkswagen-documentatie voor de VIN — verzin niet één universeel “ID.3 batterijformaat”.
4. Derivaten en aandrijflijnen
Achterwielaandrijving – enkele motor achteraan en reductiekast met één versnelling. GTX gebruikt een APP550 synchrone motor met permanente magneet op de achteras (niet AWD). De onderstaande resultaten zijn Volkswagen-gedocumenteerde framing – marktlabel zorgvuldig; bevestig modeljaar en VIN.
ID.3 1ST / vroege lancering
Lanceringseditiefamilie (Europese introductie 2019/2020). Marktspecifieke uitrusting, waaronder 1ST, 1ST Plus en 1ST Max strategieën. Batterijconfiguraties waren VIN/marktspecifiek in de vroege ~45/58/77 kWh klassepakketten - niet één universele lanceringsspecificatie.
Pure
Efficiëntiegerichte afgeleide. Huidig voorbeeld van UK Pure-klasse: 52 kWh netto, ~7,2 kW AC en tot ~145 kW DC — markt/MY-label; bevestig VIN.
Pro
Middenklasse batterijderivaat. Huidig voorbeeld van UK Pro-klasse: 59 kWh netto, ~11 kW AC en tot ~165 kW DC — markt/MY-label; bevestig VIN.
Pro S
Niet-GTX-derivaat met hoge capaciteit. Huidige UK 79 kWh klasse. De grote upgrade van 2024 kondigde Pro S aan met maximaal ~175 kW DC – bevestig het huidige marktblad en VIN.
ID.3 GTX
Sportieve prestatieafgeleide — RWD APP550 achtermotor (niet AWD). Volkswagen gepubliceerd: 210 kW / 285 PS · 545 Nm · 79 kWh netto · tot 185 kW DC · 0–100 km/u in 5,9 s · 180 km/u · tot 604 km WLTP.
ID.3 GTX Prestaties
Afgeleide GTX met hogere output. Volkswagen gepubliceerd: 240 kW / 326 PS · 545 Nm · 79 kWh netto · 185 kW DC · 0–100 km/u in 5,7 s · 200 km/u elektronisch begrensd · tot 601 km WLTP. Apparatuur verschilt per markt – bevestig VIN.
Exacte vermogens, bereik en uitrusting zijn modeljaar- en marktspecifiek. Gebruik de marktselector voor regionale framing – behandel het blad van één land niet als mondiaal.
5. Opladen
- AC opladen: UK huidige voorbeelden — Pure ~7,2 kW · Pro / Pro S / GTX-klasse ~11 kW — bevestig dat de ingebouwde lader is ingeschakeld op VIN
- DC opladen: UK huidige voorbeelden — Pure tot ~145 kW · Pro tot ~165 kW · GTX / hoge capaciteit tot ~185 kW
- 2024: batterijvoorconditionering en hogere DC-capaciteit op relevante versies; geüpgraded Pro S aangekondigd tot ~175 kW DC
- Dit zijn voorbeelden van markt-/huidige specificaties – geen universele waarden voor elke ID.3 wereldwijd
- De werkelijke prestaties zijn afhankelijk van SoC, batterijtemperatuur, oplaadcapaciteit, preconditionering, omgevingstemperatuur, stationbelasting en voertuigsoftware
Loghome wallbox, AC/DC sessies, duur, provider en onderbrekingen afzonderlijk van werkplaatsservicestempels - de oplaadgeschiedenis is EV herkomst.
6. Bereik — WLTP versus in de echte wereld
Maak altijd onderscheid tussen het officiële testbereik en de afstand in de echte wereld. Officiële cijfers zijn geen gegarandeerde reisafstanden.
- Het bereik varieert per batterijklasse (52 / 59 / 79 kWh huidige UK frame), afgeleide, wielen en markt - gebruik het VIN-specifieke WLTP-blad
- Pure / Pro / Pro S: bevestig het huidige marktcijfer WLTP voor uw configuratie — kopieer niet het overzicht van één land wereldwijd
- GTX: tot 604 km WLTP (210 kW / 285 PS · 79 kWh netto · RWD APP550)
- GTX Prestaties: tot 601 km WLTP (240 kW / 326 PS · 79 kWh netto · RWD APP550)
- Officiële WLTP-cijfers zijn Europese certificeringswaarden – de afstand in de echte wereld is kleiner in de winter, op snelwegsnelheid of met grotere wielen
Het bereik wordt beïnvloed door snelheid, temperatuur, weer, wiel-/bandspecificatie, belasting, HVAC, rijstijl, batterijtemperatuur, SoC en opties. Verzin geen cijfers van andere markten op basis van de fiches van één land.
7. Recuperatie en remmen
Regeneratief remmen recupereert energie tijdens het vertragen en coördineert elektrisch remmen en wrijvingsremmen. Regen vermindert het gebruik van conventionele remmen, maar elimineert de inspectie van schijven, remblokken, remklauwen, vloeistoffen, leidingen en corrosie niet. Bij lage kilometerstanden kan er nog steeds schijfcorrosie optreden als wrijvingsremmen niet vaak worden gebruikt.
8. Software en infotainment
- Track softwareversie, infotainmentversie, OTA/dealer updatedatums en campagne-ID's
- Oude auto's: digitale cockpit, centraal touchscreen, ID. Licht, stembediening, verbonden diensten
- 2024-upgrade: nieuwere infotainmentgeneratie, snellere hardware-/software-ervaring, verbeterde oplaad-/thermische functies indien aanwezig
Software is een kerncomponent van eigendom. De ID.3 bestrijkt de vroege infotainmentgeneraties tot en met het 2024-upgrade bedieningsconcept met een herziene interface en softwarestack op relevante versies.
9. Thermisch beheer
- Log accukoelingsfouten, waarschuwingen voor de laadtemperatuur en preconditioneringsgedrag
- Volg de status van de warmtepomp, indien aanwezig, en HVAC/verwarmingsfouten afzonderlijk van het HV pakket SoH
- Reparaties met thermisch beheer horen thuis in de servicegeschiedenis, met de softwareversie op het moment van de werkzaamheden
Thermisch beheer heeft invloed op de prestaties van de batterij, de laadsnelheid, het bereik, het motorvermogen, de cabineverwarming en DC-sessies. De upgradefamilie uit 2024 heeft batterijvoorconditionering toegevoegd aan relevante versies.
10. Eerlijke pro's
- MEB verpakking — compacte buitenkant met sterke binnenruimte en laag zwaartepunt ten opzichte van de vloerbatterij
- Onderscheidende achterwielaandrijving voor de compacte klasse
- Latere versies bieden aanzienlijk hogere DC-oplaadmogelijkheden dan vroege ID.3-modellen
- Aanzienlijke software- en infotainmentontwikkeling gedurende de hele levensduur van het model
- GTX biedt een echte prestatieafgeleide zonder het compacte hatch-formaat te verlaten
- Sterk herkomstpotentieel wanneer de batterij-, oplaad-, service- en eigendomsgegevens duidelijk zijn
11. Eerlijke nadelen / dingen om te overwegen
- Complexiteit van software: ontwikkeling in de vroege lanceringsperiode en daaropvolgende updates maken deel uit van het eigendomsverhaal
- Specificatievariatie — batterij, laadvermogen, apparatuur en software verschillen aanzienlijk per modeljaar
- Bereikgevoeligheid: koud weer, snelheid op de snelweg en verwarming kunnen de afstand in de echte wereld aanzienlijk verkleinen
- Niet elke ID.3 ondersteunt hetzelfde DC laadvermogen — bevestig de afgeleide en VIN
- Regeneratief remmen kan ertoe leiden dat wrijvingsremmen te weinig worden gebruikt – inspecteer op corrosie
- Hoogspanningsreparaties vereisen goed opgeleide technici
12. Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's
Geen diagnostisch advies: dit zijn discussiecategorieën die eigenaren kunnen documenteren. Behandel ze niet als bevestigde defecten, tenzij ondersteund door documentatie van de fabrikant, terugroepacties of betrouwbaar technisch bewijsmateriaal.
Vroege voertuigen
Softwarebugs, infotainment loopt vast, connectiviteit, rijhulpgedrag, oplaadproblemen, 12V batterij, verwarming/airconditioning en deur/handgreep/elektrische eigenaardigheden bij auto's uit het lanceringstijdperk.
Later / 2024-upgradevoertuigen
Infotainment, software-updates, laadgedrag, accuvoorconditionering, ADAS kalibratie, 12V systeem, HVAC, bandenslijtage en remschijfcorrosie.
GTX / GTX Prestaties
Prestatiebanden, remslijtage, vering, opladen, actieradius, software en prestatiegerelateerd energieverbruik.
Opladen
DC-prestaties versus piekpieken, preconditionering, AC-gedrag, compatibiliteit met openbare opladers en sessie-onderbrekingen.
Batterij
Bereikvariatie, SoC-gedrag, batterijtemperatuur, waargenomen gezondheid en gedrag op het gebied van thermisch beheer: houd diagnostiek gescheiden van ritschattingen.
Software
Infotainment, voertuigsoftware, OTA updates, smartphone-integratie, navigatie en verbonden diensten.
12V systeem
Laagspanningsaccuconditie, waak-/slaapgedrag en elektrische hulpsystemen — zwakke 12V kan HV-fouten nabootsen.
Remmen
Schijfcorrosie door te weinig gebruik van regen, remblok-/schijfslijtage, veroudering van de vloeistof en remgevoel.
Banden en wielen
Slijtage van een koppelrijke EV, belasting/snelheidswaarden, winter/zomeropstellingen, GTX prestatiecombinaties en efficiëntie-afwegingen.
13. Service & onderhoud (EV)
Kopieer geen ICE-serviceschema naar een EV. Intervallen en inspectievereisten variëren per markt, modeljaar en afgeleide model. Controleer altijd het VIN-specifieke Volkswagen onderhoudsschema.
| Artikel | Typisch interval | Notities |
|---|---|---|
| Geplande EV inspectie/service | Volgens Volkswagen VIN schema (vaak kalendergestuurd) | MEB ID. family — niet ICE Vaste cyclus van 9.300 mijl. UK: ID. family inspectie elke 2 jaar zonder kilometerlimiet bij normaal gebruik – bevestig het handboek. |
| Remvloeistof | Kalender (vaak ~24 maanden) | Vloeistof absorbeert vocht, zelfs wanneer regen de slijtage van de remblokken vermindert. |
| 12V batterijtest | Elke onderhoudsbeurt / eerder bij symptomen | Belastingtest — gescheiden van de herkomst van het HV pakket. |
| Cabin/pollenfilter | Vaak ~12 maanden | Jaarlijkse gewoonte op de meeste EVs. |
| Banden en uitlijning | Regelmatig / elke onderhoudsbeurt | Koppelrijk RWD EV — slijtage- en belastingswaarden van horloges. |
| Remblokken / schijven / corrosie | Elke onderhoudsbeurt | Regen kan ertoe leiden dat schijven te weinig worden gebruikt; inspecteer ze op corrosie. |
| Vering en besturing | Elke service / indien nodig | Dempers, bussen, uitlijning — logboek met facturen (GTX prestatiebanden voegen slijtage toe). |
| Koelmiddelcircuits / thermisch systeem | Volgens Volkswagen schema | HV en thermische lussen in cabines — specialistisch EV werk. |
| Inspectie van hoogspanningssysteem | Per Volkswagen schema / campagne | Geautoriseerde EV-technicus — registreer waarschuwingen en reparaties. |
| Software / OTA controle | Tijdens service of wanneer daarom wordt gevraagd | Registreer versie + datum in Digital Service History. |
| Batterijstatus/diagnose (waar aangeboden) | Eigenaar / detailhandelaar / derde partij | Afzonderlijke herkomstgebeurtenis — niet “bereik ziet er goed uit”. |
| Oplaadsysteem / poort / kabel | Elke onderhoudsbeurt / indien nodig Gedragsnotities | AC/DC horen thuis in de betalingsgeschiedenis. |
Service-intervallen en inspectievereisten variëren per markt, modeljaar en afgeleide versie. Controleer altijd het VIN-specifieke Volkswagen onderhoudsschema.
14. EV batterijstatus en herkomst
De batterijstatus is een eersteklas herkomstcategorie voor ID.3. Onderscheid diagnostische resultaten van de fabrikant, door de eigenaar gerapporteerde bereikschattingen en batterijtests van derden.
- SoH % / diagnostisch rapport, datum, kilometerstand, testaanbieder
- Aantekeningen over oplaadgedrag en softwareversie tijdens testtijd
- Garantiestatus, HV waarschuwingen, modulereparaties en batterijgerelateerde werkzaamheden
- Bewaar documenten bij het voertuig voor wederverkoop / Transfer Pack
Leid de batterijstatus nooit alleen af op basis van het weergegeven bereik. De laadgegevens moeten gescheiden blijven van de onderhoudsstempels van de werkplaats.
15. Inspectie & rijklaarheid
Terminologie past zich aan per land – noem nooit de test van elke markt “MOT”. UK MOT, Spanje ITV, periodieke inspectie Polen/Hongarije, Turkije TÜVTÜRK, Amerikaanse staatssystemen en andere lokale regels.
- Registreer het lokale certificaat afzonderlijk van de dienststempels van de fabrikant
- Gebruik de marktselector voor de lokale systeemnaam en autoriteitslinks
- EV-specifieke items (HV isolatiewaarschuwingen, staat van band/rem, ophanging) zijn nog steeds van belang bij inspectie
Vereisten voor de registratiemarkt van het voertuig bevestigen.
16. Terugroepacties en campagnes
- Controleer VIN op officiële Volkswagen/nationale veiligheidsportals voor uw markt
- Log campagne-ID, voltooiingsdatum en softwareversie na het werk
- Ga er niet van uit dat een campagne uit één markt van toepassing is op elke ID.3 wereldwijd
Beschikbaarheid van terugroepacties en campagnes kan variëren per markt, productiedatum, softwareversie en VIN. Geef nooit 'deze auto heeft geen terugroepacties' weer, tenzij de specifieke VIN is gecontroleerd aan de hand van een gezaghebbende bron.
17. Officiële bronnen
Officiële links zijn bedoeld voor het gemak. The Owners Club heeft geen commerciële relatie met Volkswagen AG. Bevestig handleidingen, oplaad- en batterijvoorwaarden aan de hand van uw eigen documentatie. Geef de voorkeur aan VIN-specifieke Volkswagen-zoekopdrachten in de gebruikershandleiding boven verzonnen deep links.
- Volkswagen Gebruikershandleiding — VIN-specifieke zoekopdracht en model-/jaarselectie (gebruik het officiële handmatige systeem van Volkswagen voor uw markt)
- Volkswagen technische/modelinformatie voor specificaties, opladen, batterij, bereik en uitrusting
- Herroepingsdatabases van regionale overheden (NHTSA, GOV.UK/DVSA, EU/nationale systemen)
18. Een gebruikte ID.3 kopen
- Identiteit: VIN · modeljaar · afgeleide (1ST / Pure / Pro / Pro S / GTX / GTX Prestaties) · batterijtijdperk · markt · opties · importgeschiedenis
- Batterij: gezondheidsbewijs, garantie, HV waarschuwingen, oplaadprestaties, reparaties/vervangingen
- Opladen: AC/DC test waar praktisch, connector/klep, kabels, oplaadgeschiedenis, preconditioneringsgedrag
- Chassis: banden, ongelijkmatige slijtage, remmen, ophanging, uitlijning van de stuurinrichting
- Elektrisch: 12V, opgeslagen fouten, displays, camera's, ADAS, klimaat/warmtepomp indien aanwezig
- Software: versie, infotainmentgeneratie, OTA/dealercampagnes, navigatie, verbonden diensten
- Documenten: Volkswagen servicegeschiedenis, facturen, terugroepacties, batterijrapporten, oplaadgegevens, inspecties, sleutels, handleidingen
19. Heb je een ID.3? Protecteer de verkoopwaarde
Voor een EV hatchback is het eigendomsverhaal meer dan alleen kilometers. De staat van de accu, de oplaadgeschiedenis, software, onderhoud, gegevens over remmen/banden en gedocumenteerde reparaties kunnen allemaal deel uitmaken van de herkomst van het voertuig. Ken uw auto. Noteer de geschiedenis ervan. Maak contact met eigenaren. Houd zijn verhaal vast.
- Voeg ID.3 toe aan Garage — gratis digitaal eigendomsrecord
- Registreer de batterijstatus, oplaadgeschiedenis en software/OTA-versies
- Volg onderhoud, inspecties, reparaties, banden/remmen en terugroepacties met facturen
- Bouw een Transfer Pack voor de volgende eigenaar
Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's
Geen diagnostisch advies; thema's die eigenaren vaak documenteren in de servicegeschiedenis. Controleer altijd uw exacte motor en bouwjaar.
DC / AC oplaadprestaties
Piek DC varieert per batterij en afgeleide (UK voorbeelden: Pure ~145 kW, Pro ~165 kW, GTX / hoge capaciteit tot ~185 kW; 2024 Pro S tot ~175 kW). Onderbrekingen en sessies die langzamer zijn dan de krantenkoppen zijn veel voorkomende eigendomsthema’s: logvoorwaarden, niet alleen kW-claims.
Batterijstatus en bereikvariatie
Het bereik varieert afhankelijk van de snelheid, temperatuur, wielen, belasting en HVAC. Leid SoH niet alleen af op basis van een enkele rit of de actieradiusweergave; houd de diagnoses van de fabrikant, tests door derden en schattingen van de eigenaar gescheiden.
Software / OTA / infotainment
Het genereren van infotainment, navigatie, ADAS-kalibratie en verbonden diensten evolueren met software. Registreer versie, datum en eventuele dealer- of OTA-updates bij het diagnosticeren van eigenaardigheden, vooral in de vroege versus 2024-upgradefasen.
12V hulpbatterij
Een zwakke 12V kan no-wake, waarschuwingen of oplaadproblemen veroorzaken, zelfs met een gezond HV-pakket. Belastingtest en vervanging van boomstammen afzonderlijk van de herkomst van de tractiebatterij.
Gidsen en checklists
Meer Volkswagen-modellen
Vergelijk platforms, servicethema's en digitale servicegeschiedenistools over het hele assortiment.
Veelgestelde vragen
Is de Volkswagen ID.3 volledig elektrisch?+
Ja. De ID.3 is een batterij-elektrisch voertuig zonder verbrandingsmotor: een achteraan gemonteerde elektromotor en achterwielaandrijving op het MEB-platform.
Is de ID.3 gebaseerd op MEB?+
Ja. Volkswagen identificeert de ID.3 als het eerste Volkswagen productiemodel op basis van het Modular Electric Drive Matrix (MEB)-platform.
Is de ID.3 GTX vierwielaandrijving?+
Nee. De standaard ID.3-architectuur is achterwielaandrijving. De ID.3 GTX en GTX Performance gebruiken de APP550 achterasmotor - niet AWD.
Welke batterijformaten zijn beschikbaar?+
De batterijcapaciteit varieert per markt en modeljaar. Huidige Volkswagen UK technische gegevenslijsten 52, 59 en 79 kWh netconfiguraties; eerdere Europese auto's gebruikten ongeveer 45, 58 en 77 kWh nettoklassepakketten. GTX gebruikt 79 kWh netto / ongeveer 84 kWh bruto — bevestig uw VIN.
Is de 2024 ID.3 een nieuwe generatie?+
Nee. Voor de The Owners Club V1-taxonomie is de grote upgrade van 2024 een technische/productfase binnen de eerste generatie MEB ID.3-familie – en niet een tweede generatie.
Hoe snel laadt de GTX op?+
Volkswagen vermeldt maximaal 185 kW DC voor de ID.3 GTX en GTX prestaties onder geschikte omstandigheden. AC is doorgaans 11 kW bij stroom met hogere capaciteit UK voorbeelden — bevestig de ingebouwde oplader op VIN.
ID.3-eigenaar discussies
Laatste gesprekken van Volkswagen ID.3-eigenaren in de club.
Nog geen discussies voor de ID.3. Wees de eerste eigenaar die begint!
Stel een vraag / Plaats een fotoWord lid van de Volkswagen Owners Club community
Voeg hem gratis toe aan The Owners Club om de onderhoudstijdlijn bij te houden, de Britse APK-geschiedenis te importeren en de geverifieerde herkomst over te dragen wanneer u hem verkoopt.