Owners Club · Digitális szervizelőzmény

Audi e-tron GT Tulajdonosok Klubja – Karbantartás és származás

Független tulajdonosok erőforrása. Ezt az oldalt a The Owners Club készítette, és nem áll kapcsolatban, nem támogatja vagy szponzorálja a Audi AG vagy a Audi UK. Az alábbi információk nyilvános forrásokból származnak, és a munka lefoglalása előtt meg kell erősíteni a jármű kézikönyvében (VIN) vagy egy hivatalos márkakereskedővel. A e-tron GT a Audi akkumulátoros elektromos négyajtós Gran Turismo a J1 teljesítményplatformon – 2021-től gyártják, 2024-es jelentős műszaki frissítéssel, ugyanazon az első generáción belül. Nem elektromos A7 vagy A8.

Van egy e-tron GT? Készítsen digitális nyilvántartást az akkumulátor állapotáról, a töltési előzményekről, a szervizeseményekről, a szoftver/OTA frissítésekről, a felfüggesztésről/fékről/gumi munkáról és a tulajdonosi dokumentumokról. A legerősebb termékút itt a EV tudás → akkumulátor- és töltési rekord → digitális szervizelőzmények → származás → Transfer Pack.

Klubkeresésből érkezett? Lásd a pontos egyezést Audi e-tron GT Tulajdonosok Klubja landing – majd ezt a hubot használja a platformokhoz, problémákhoz és a teljes útmutatófürthöz.

Audi e-tron GT
Stúdió illusztráció

Legfrissebb e-tron GT hírek

Frissítve 2025
  • Globális fejlesztés / műszakiGlobális

    Frissítve e-tron GT család A

    Audi 2024-es fő frissítése az S e-tron GT, RS e-tron GT és RS e-tron GT teljesítménye köré bővítette a családot, jelentős fejlesztésekkel az akkumulátorkapacitás, a töltés, a regeneráció, a teljesítmény és a váztechnológia terén – még mindig az első generációban.

    2024Globális / műszaki

  • MűszakiGlobális

    RS e-tron GT teljesítmény

    Az RS e-tron GT teljesítménye a Audi legerősebb sorozatgyártású járműve lett, akár 680 kW / 925 PS Launch Control üzemmódban és 0-100 km/h sebességgel 2,5 másodperc alatt ___TOKTO1_6. csúcsok – gondosan jelölje be a piacot).

    2024Műszaki

  • Globális modellfrissítésGlobális

    Új e-tron GT quattro

    2025-ben a Audi egy új alap e-tron GT quattro 370 kW rendszerkimenettel, 430 kW Launch Control kimenettel, 622 km-ig WLTP2 hatótávval és WLTP2-ig DC töltés a frissített 105/97 kWh akkumulátorcsaládon.

    2025Globális / modellfrissítés

Először olvassa el – EV GT tulajdonosi keret

A e-tron GT esetében a legfontosabb tulajdonosi adatok az akkumulátor állapota, töltési előzményei, 800V viselkedése, hőkezelés, szoftver, 12V, nagyfeszültségű rendszerek, felfüggesztés/fék/gumik, szervizelőzmények, visszahívások és piacspecifikus specifikációk. Ne találjon ki második generációt 2024-re. Ne másoljon PPE vagy MEB szolgáltatástáblázatot a J1-ra.

1. Generációk és platform

  • Első generáció – 2021–jelenleg (J1 Performance Platform)

    Egy gyártási generáció. A e-tron GT a Volkswagen Group J1 teljesítményplatformját használja, amelyet a Porsche fejlesztett ki, és a fő építészeti területeken megosztott a Porsche Taycan-val. A Audi saját külső dizájnt, futómű kalibrációt, belsőt és márkaspecifikus vezetési karaktert adott a GT-nek. A 2024-es műszaki és teljesítményfrissítés (nagyobb akkumulátor, magasabb DC töltés, átdolgozott motorok/váz, S / RS / RS teljesítménykínálat) ennek az első generációnak a jelentős frissítése – nem egy új generációs kód.

A piac elnevezése, a felszerelés és a pontos kimenetek eltérőek. Mindig kösse a teljesítmény, az akkumulátor, a hatótáv és a töltési adatokat a származékhoz, a modellévhez és a piachoz – erősítse meg a VIN. A platformok közötti Taycan beszélgetések technikailag kisebb relevanciájúak lehetnek; soha ne vegye fel az alkatrészek azonosságát.

2. Testi stílus

  • Négy ajtós Gran Turismo

    Alacsony dőlésszögű, négyajtós, négyüléses kupé – nem egy hagyományos A4/A6 szedán. Prioritások: aerodinamika, hosszú tengelytáv, nagy sebességű stabilitás, kényelem hosszú távon, nagy teljesítményű kezelhetőség és gyors töltés. A pontos ülések és felszerelések VIN/piaci ismeretek maradnak.

3. Akkumulátor és nagyfeszültségű rendszer

Mindig meg kell különböztetni a bruttó kapacitást a felhasználható/nettó kapacitástól. Az akkumulátor korszaka (indítás vs 2024+) egy generáción belül van.

  • Indítócsomag keretezés: körülbelül 93 kWh bruttó / ≈84 kWh nettó · 800 voltos architektúra · DC ~270 kW
  • Frissített 2024+ csomag: 105 kWh bruttó / 97 kWh nettó · 800 volt · DC akár 320 kW · Audi idézi 0-18 percet megfelelő körülmények között
  • Lítium-ion csomag kifinomult hőkezeléssel; Audi csökkentette az akkumulátor súlyát, miközben növelte az energiasűrűséget a frissítés során
  • Rögzítse a garanciális állapotot, a SoH diagnosztikát, a HV figyelmeztetéseket és az akkumulátorral kapcsolatos javításokat külön forrásként – soha ne következtessen az állapotra csak a megjelenített hatótávból

A kémia generálása és a töltési görbe részleteinek a Audi dokumentációjából kell származniuk a VIN-hoz – ne találja ki itt a csomagolási kémiát.

4. Származékok és hajtásláncok

Kettős motoros elektromos összkerékhajtás. Az alábbi kimenetek Audi-dokumentált keretezést tartalmaznak, ahol meg van jegyezve – gondosan címkézze meg; erősítse meg a modellévet és a VIN. A Launch Control adatok átmeneti csúcsok, nem folyamatos értékelések.

  • e-tron GT quattro (indítás)

    Eredeti standard teljesítmény/GT konfiguráció (2021–). Kettős motorok, elektromos AWD, 800V, ~93/84 kWh akkumulátor, DC ~270 kW, 11 kW AC szabvány (22 AC szabvány (22 AC), piactól függően _ _______ ___-ig ≈488 km a specifikációtól függően.

  • RS e-tron GT (indítás)

    Nagy teljesítményű indítási származék. Akár ≈440 kW / 598 PS overboostban, 0–100 km/h ≈3,3 s, háromkamrás adaptív légrugózás, opcionális összkerékkormányzás, elektronikusan vezérelt hátsó differenciálzár – erősítse meg a piaci adatlapot.

  • S e-tron GT (2024+)

    A frissített család teljesítményorientált, nem RS tagja. ≈435 kW névleges / 500 kW Launch Control, 0–100 3,6 s alatt, 245 km/h szabályozott, 105/97 kWh, 320 kW_ __,_TOK ≈563–609 km a specifikációtól függően.

  • RS e-tron GT (2024+)

    Frissített RS S felett. Akár ≈630 kW maximális elektromos teljesítmény, 0-100 2,8 s alatt, 105/97 kWh, akár 320 kW DC, frissített chas hőkezelés, hőkezelés és átirányított

  • RS e-tron GT teljesítmény (2024+)

    zászlóshajó. Akár 680 kW / 925 PS in Launch Control (ideiglenes csúcs), 0-100 2,5 s alatt, 250 km/h szabályozott, 105/97 kWh, WLTP - 5920, 3-5923 km kW DC, ≈400 kW rekuperáció, kétkamrás/kétszelepes légrugózás alapfelszereltség, opcionális kerékszelektív aktív felfüggesztés.

  • e-tron GT quattro (2025-ös bejegyzés vissza)

    Új belépő modell S/RS alatt a frissített csomagon. ≈370 kW rendszer / 430-ig kW Launch Control, 0-100 4,0 s alatt, 105/97 kWh, 622 km-ig WLTP, 320-ig __TOK_____TOK-piac megerősítése VIN.

A pontos teljesítmény, a választék és a felszereltség típus- és piacfüggő. Használja a piacválasztót a regionális keretezéshez – ne kezelje egy ország lapot globálisként.

5. Töltés (800V)

  • AC töltés: általában 11 kW szabvány; 22 kW a piactól/felszereltségtől függően – ellenőrizze a beépített töltőt a VIN-on
  • DC töltés: akár ~270 kW induló autókon; akár 320 kW a 2024+ frissített családban
  • Frissített család: Audi körülbelül 18 percet ír 10–80%-ra megfelelő körülmények között
  • Indítási keretezés: Audi kijelentette, hogy legfeljebb öt perc DC körülbelül 100 km-es hatótávolságot növelhet megfelelő körülmények között
  • A tényleges teljesítmény a SoC-tól, az akkumulátor hőmérsékletétől, a töltő képességétől, az előkondicionálástól, a környezeti hőmérséklettől, az állomás terhelésétől és a jármű szoftverétől függ

Naplóházi faliszekrény, AC/DC munkamenetek, időtartam, szolgáltató és megszakítások a műhelyszolgáltatás bélyegzőitől elkülönítve – a töltési előzmények EV származásúak.

6. Tartomány — WLTP a való világhoz képest

Mindig meg kell különböztetni a hivatalos teszttartományt a valós távolságtól. A hivatalos adatok nem garantált távolságok.

  • Eredeti e-tron GT quattro: ≈488 km-ig WLTP (specifikációfüggő)
  • Frissített S e-tron GT: ≈563–609 km WLTP
  • Frissített RS e-tron GT teljesítmény: ≈533–592 km WLTP
  • 2025 e-tron GT quattro: ≈622 km-ig WLTP

A hatótávolságot a sebesség, a hőmérséklet, az időjárás, a kerék/gumi specifikáció, a terhelés, a HVAC, a vezetési stílus, az akkumulátor hőmérséklete, a SoC és az opciók befolyásolják. Ne találjon ki más piacok adatait egy ország lapjáról.

7. Rekuperáció és fékezés

A regeneratív fékezés energiát nyer vissza; a frissített család a maximális felépülést körülbelül 400 kW-ra növeli. A járművezetők használhatnak automatikus/manuális regenerációs szinteket és kormánykerék-lapátokat. A Regen csökkenti a hagyományos fékhasználatot, de nem szünteti meg a tárcsák, betétek, féknyergek, folyadékok, vezetékek és a korrózió ellenőrzését – az alacsony futásteljesítményű EVakban továbbra is tárcsakorrózió alakulhat ki, ha súrlódó fékeket ritkán használnak.

8. Őszinte profik

  • Rendkívül erős gyorsulás és nagy sebességű képesség égési zaj vagy sebességváltás nélkül
  • Hosszú távú GT karakter – nagyobb túra kényelem, mint egy dedikált kétüléses sportautó
  • 800V architektúra az osztály számára szokatlanul magas DC töltési képességgel
  • Megkülönböztető, alacsonyan fekvő GT-kialakítás, nem pedig átalakított égési sziluett
  • Kettős motoros elektromos összkerékhajtás erős tapadóerővel
  • Erős származási lehetőség, ha az akkumulátor, töltés, szerviz és tulajdonosi nyilvántartás egyértelmű

9. Őszinte hátrányok / dolgok, amelyeket figyelembe kell venni

  • Nehéz járműtömeg a nagy HV akkumulátor és a nagy teljesítményű hardver miatt
  • A nagy teljesítményű gumiabroncsok, a nagy fékek és a speciális alkatrészek drágák lehetnek
  • A luxusteljesítmény EVs jelentősen leértékelődik – a specifikáció és a származás számít
  • Komplex rendszerek: HV, kettős motorok, hőszabályozás, légrugózás, ADAS és szoftver
  • A távolsági használat nagyobb mértékben függ a töltési infrastruktúrától, mint egy égetésű GT
  • A nagyfeszültségű javításokhoz megfelelően képzett technikusokra van szükség

10. Gyakori, tulajdonosok által bejelentett témák

Nem diagnosztikai tanácsok – ezeket a vitakategóriákat a tulajdonosok dokumentálhatják. Ne kezelje azokat megerősített hibaként, kivéve, ha azt a gyártó dokumentációja, visszahívások vagy megbízható műszaki bizonyítékok támasztják alá.

  • Töltés

    DC teljesítmény a főcímcsúcsokhoz képest, előkondicionálás, AC viselkedés, nyilvános töltővel való kompatibilitás és munkamenet-megszakítások.

  • Akkumulátor

    A hatótávolság változása, a SoC viselkedése, az akkumulátor hőmérséklete, az észlelt állapot és a hőkezelési viselkedés – tartsa elkülönítve a diagnosztikát az utazási becslésektől.

  • Szoftver

    Infotainment, járműszoftver, OTA frissítések, okostelefon-integráció, navigáció és kapcsolódó szolgáltatások.

  • 12V rendszer

    Alacsony feszültségű akkumulátor állapot, ébrenléti/alvási viselkedés és kiegészítő elektromos rendszerek – a gyenge 12 V HV hibákat utánozhat.

  • Felfüggesztés / kormánymű

    A légrugózás viselkedése, a menetmagasság hibái, a kompresszor működése, a hátsó kerék kormányzása és beállítása.

  • Fékek

    Lemezkorrózió a regen alulhasználatából, a betét/tárcsa kopásából, a folyadék korából és a fékezési érzésből eredően.

  • Gumiabroncsok és kerekek

    Viselés nagy nyomatékú EV, terhelés/sebesség-besorolások, téli/nyári beállítások és hatékonysági kompromisszumok mellett.

11. Szerviz és karbantartás (EV)

Ne másoljon ICE-szolgáltatási ütemtervet egy EV-ra. Az intervallumok és az ellenőrzési követelmények piaconként, modellévenként és származékonként változnak – mindig ellenőrizze a VIN-specifikus Audi karbantartási ütemtervet.

elemTipikus intervallumJegyzetek
Ütemezett EV ellenőrzés / szervizAudi VIN ütemterv szerint (gyakran naptár által vezetett)J1 — nem PPE vagy MEB intervallumok. Erősítse meg a kézikönyvet/kereskedő rendszert.
Fékfolyadéknaptár (gyakran ~24 hónap)A folyadék akkor is felszívja a nedvességet, ha a regen csökkenti a párna kopását.
12V akkumulátor tesztMinden szerviz / tünet esetén hamarabbLoad-test – külön a HV csomag eredetétől.
Kabin / pollenszűrőGyakran ~12 hónapA legtöbb EV éves szokás.
Gumiabroncsok és beállításRendszeres / minden szolgáltatásNehéz EV + nyomaték – az óra kopása és terhelése.
Fékbetétek / tárcsák / korrózióMinden szolgáltatásA Regen a tárcsákat kihasználatlanul hagyhatja – ellenőrizze a korróziót.
Felfüggesztés / légrugózásMinden szolgáltatás / szükség szerintSzivárgások, menetmagasság, kompresszor, perselyek – naplóhibák.
Hűtőkörök / hőrendszerAudi ütemterv szerintHV és kabin hőhurkok — EV speciális munka.
A nagyfeszültségű rendszer ellenőrzéseAudi ütemezésenként/kampányonkéntJogosult EV technikus – naplózza a figyelmeztetéseket és a javításokat.
Szoftver / OTA ellenőrzésSzervizben vagy kérésreRekordverzió + dátum Digital Service History-ban.
Akkumulátor állapota / diagnosztika (ha van)Tulajdonos / kereskedő / harmadik félKülön származási esemény – nem „a tartomány jól néz ki”.
Töltőrendszer / port / kábelMinden szolgáltatás / szükség szerintAC/DC viselkedési megjegyzések a töltési előzményekhez tartoznak.

A szervizintervallumok és az ellenőrzési követelmények piaconként, modellévenként és származékonként változnak. Mindig ellenőrizze a VIN-specifikus Audi karbantartási ütemtervet.

12. EV akkumulátor egészsége és származása

Az akkumulátor állapota a e-tron GT első osztályú származási kategóriája. Különböztesse meg a gyártó diagnosztikai eredményeit, a tulajdonos által bejelentett hatótávolság-becsléseket és a harmadik féltől származó akkumulátorteszteket.

  • SoH % / diagnosztikai jelentés, dátum, futásteljesítmény, tesztszolgáltató
  • A töltési viselkedéssel kapcsolatos megjegyzések és a szoftververzió a tesztidőben
  • Garancia állapota, HV figyelmeztetések, moduljavítások és akkumulátorral kapcsolatos munkák
  • Dokumentumok tárolása a járművön viszonteladás céljából / Transfer Pack

Soha ne következtessen az akkumulátor állapotára pusztán a megjelenített tartományból. A töltési nyilvántartást el kell különíteni a műhely szervizbélyegzőitől.

13. Átvizsgálás és műszaki állapot

A terminológia országonként alkalmazkodik – soha ne adjon minden piac tesztjének „MOT” címet. UK MOT, Spanyolország ITV, Lengyelország/Magyarország időszakos ellenőrzés, Törökország TÜVTÜRK, amerikai állami rendszerek és egyéb helyi szabályok.

  • Rögzítse a helyi tanúsítványt a gyártó szervizbélyegzőitől elkülönítve
  • Használja a piacválasztót a helyi rendszer nevéhez és a jogosultsági hivatkozásokhoz
  • EV-specifikus elemek (HV szigetelési figyelmeztetések, gumiabroncs/fék állapota, felfüggesztés) továbbra is számítanak az ellenőrzéskor

Erősítse meg a jármű regisztrációs piacára vonatkozó követelményeket.

14. Visszahívások és kampányok

  • Ellenőrizze a VIN webhelyet az Ön piacára vonatkozó hivatalos Audi / nemzeti biztonsági portálokon
  • A kampányazonosító, a befejezési dátum és a szoftververzió naplózása munka után
  • Ne feltételezze, hogy egy adott piac kampánya minden e-tron GT-ra vonatkozik világszerte

A visszahívás és a kampány elérhetősége piac, gyártási dátum, szoftververzió és VIN szerint változhat. Soha ne jelenítse meg az „ennek az autónak nincs visszahívása” üzenetet, kivéve, ha az adott VIN-t hiteles forrásból ellenőrizték. A NHTSA dokumentáció tartalmaz bizonyos 2022–2026 Audi e-tron GT járműveket a szélesebb visszahívási populációkban – bemutatva, miért kell az állapotnak VIN/kampány alapúnak lennie.

15. Hivatalos források

A hivatalos linkek az egyszerűség kedvéért. A The Owners Club nem áll kereskedelmi kapcsolatban a Audi AG-val. Erősítse meg a kézikönyveket, a töltési és az akkumulátor feltételeit saját dokumentációjában. A kitalált mélyhivatkozásokkal szemben előnyben részesítse a VIN-specifikus Audi Felhasználói kézikönyv keresését.

  • Audi Használati útmutató – VIN-specifikus keresés és modell/év kiválasztása (használja a Audi hivatalos kézikönyvrendszerét az Ön piacán)
  • Audi műszaki/modellinformációk a specifikációkhoz, a töltéshez, az akkumulátorhoz, a hatótávolsághoz és a felszereléshez
  • Regionális kormányzati visszahívási adatbázisok (NHTSA, GOV.UK/DVSA, EU/nemzeti rendszerek)

16. Használt e-tron GT vásárlása

  • Identitás: VIN · modellév · származék (quattro / S / RS / RS teljesítmény) · akkumulátor korszak · piac · opciók · import előzmények
  • Akkumulátor: egészségügyi bizonyítékok, garancia, HV figyelmeztetések, töltési teljesítmény, javítások/cserék
  • Töltés: AC/DC teszt, ahol praktikus, csatlakozó/fedél, kábelek, töltési előzmények
  • Alváz: gumik, egyenetlen kopás, fékek, felfüggesztés/menetmagasság, kormányzás beállítása
  • Elektromos: 12V, tárolt hibák, MMI/kijelzők, kamerák, ADAS, klíma
  • Karosszéria: fényezés, panel rések, alváz, baleseti javítások, töltőcsatlakozó terület
  • Dokumentumok: Audi szervizelőzmények, számlák, visszahívások, akkumulátor jelentések, töltési jegyzőkönyvek, ellenőrzések, kulcsok, kézikönyvek

17. Van egy e-tron GT? Védje viszonteladási értékét

Egy EV előadás esetében a tulajdonosi sztori több, mint a futásteljesítmény. Az akkumulátor állapota, a töltési előzmények, a szoftverek, a szervizelés, a felfüggesztés/fék/gumiabroncs nyilvántartások és a dokumentált javítások mind a jármű eredetének részévé válhatnak. Ismerje meg autóját. Rögzítse a történetét. Lépjen kapcsolatba a tulajdonosokkal. Tartsa meg a történetét.

  • A e-tron GT hozzáadása a Garage-hoz – ingyenes digitális tulajdonjog
  • Rögzítse az akkumulátor állapotát, a töltési előzményeket és a szoftver/OTA verziókat
  • Pályaszerviz, ellenőrzések, javítások, gumik/fékek és visszahívások számlákkal
  • Készítsen egy Transfer Pack-t a következő tulajdonosnak

Gyakori, tulajdonosok által bejelentett témák

Nem diagnosztikai tanácsok – a témák tulajdonosai gyakran dokumentálják a szervizelőzményeket. Mindig ellenőrizze a pontos motort és évjáratot.

  • DC / AC töltési teljesítmény

    Csúcs DC (≈270 kW indítás / ≈320 kW 2024+) az akkumulátor korszakától, a hőmérséklettől, az előkondicionálástól és a töltő képességétől függ. A megszakítások és a címsornál lassabb munkamenetek gyakori tulajdonosi témák – naplózási feltételek, nem csak kW követelések.

  • Az akkumulátor állapota és a hatótávolság változása

    A hatótávolság a sebességtől, a hőmérséklettől, a kerekektől, a terheléstől és a HVAC függvényében változik. Ne következtessen SoH-ra egyetlen útból vagy a hatótávolság-kijelzésből – tartsa külön a gyártói diagnosztikát, a harmadik féltől származó teszteket és a tulajdonosi becsléseket.

  • Szoftver / OTA / MMI

    Az infotainment, a navigáció, a ADAS kalibrálás és a digitális szolgáltatások a szoftverrel együtt fejlődnek. Jegyezze fel a verziót, a dátumot és az esetleges kereskedőket vagy OTA frissítést a furcsaságok diagnosztizálása során.

  • 12V kiegészítő akkumulátor

    A gyenge 12 V-os feszültség még egészséges HV csomag esetén is ébrenlét, figyelmeztetéseket vagy töltési zavarokat okozhat. Terhelési teszt és rönkcsere a vontatási akkumulátor eredetétől elkülönítve.

Útmutatók és ellenőrző listák

További Audi modellek

Hasonlítsa össze a platformokat, a szolgáltatási témákat és a digitális szolgáltatástörténeti eszközöket a kínálatban.

Minden Audi modell →

GYIK

A Audi e-tron GT teljesen elektromos?+

Igen. A e-tron GT egy akkumulátoros elektromos jármű belsőégésű motorral – kétmotoros elektromos összkerékhajtással a J1 teljesítményplatformon.

Mekkora az akkumulátor?+

A korai használt autók bruttó 93 kWh / nettó 84 kWh. A frissített 2024+ család 105 kWh bruttó / 97 kWh nettó. Erősítse meg a VIN csomagot és a modellévet.

Milyen gyorsan tud tölteni?+

Az eredeti modell körülbelül 270 kW DC-ig tölthető. A frissített család a maximális DC töltési kapacitást megfelelő körülmények között 320 kW-ra növeli. A AC általában 11 kW szabvány, 22 kW a piactól/berendezéstől függően.

Az RS e-tron GT teljesítménye egy új generáció?+

Nem. Ez a frissített első generációs e-tron GT család zászlóshajója. A 2024-es frissítés nem második generációs.

A e-tron GT ugyanaz az autó, mint a Porsche Taycan?+

Nem. Megosztják a J1 teljesítményplatformot és jelentős architektúrát, de különböző járművekről van szó, eltérő kialakítással, hangolással, szoftverrel, felszereléssel és márkapozícióval. Az alkatrészek kompatibilitását soha nem szabad kizárólag a platformról feltételezni.

Rögzíteni kell az akkumulátor állapotát és a töltési előzményeket?+

Igen. Az akkumulátor-egészségügyi dokumentáció és a töltési előzmények a legértékesebb EV-specifikus származási feljegyzések közé tartoznak a viszonteladás és a Transfer Pack tekintetében.

e-tron GT tulajdonosi beszélgetések

A klub Audi e-tron GT tulajdonosainak legújabb beszélgetései.

Még nincsenek beszélgetések a e-tron GT modellről. Legyél az első tulajdonos, aki elindítja!

Kérdezz / Fotót posztolj

Csatlakozz a Audi Owners Club közösséghez

Adja hozzá ingyen a The Owners Clubhoz, hogy nyomon követhesse karbantartási ütemtervét, importálhassa az Egyesült Királyság MOT-történetét, és eladáskor átadhassa az ellenőrzött származást.

Privacy & Performance

Audi e-tron GT Tulajdonosok Klubja – Karbantartás és származás | The Owners Club