Owners Club · Cyfrowa historia serwisowa
Audi e-tron GT Klub właścicieli — konserwacja i pochodzenie
Zasoby niezależnych właścicieli. Ta strona została stworzona przez The Owners Club i nie jest powiązana, wspierana ani sponsorowana przez Audi AG lub Audi UK. Poniższe informacje pochodzą ze źródeł publicznych i należy je potwierdzić w instrukcji obsługi pojazdu (VIN) lub u autoryzowanego dealera przed dokonaniem rezerwacji. e-tron GT to akumulatorowo-elektryczny czterodrzwiowy Gran Turismo firmy Audi na platformie wydajnościowej J1 — produkcja od 2021 r., z główną aktualizacją techniczną w 2024 r. w tej samej pierwszej generacji. To nie jest elektryczne A7 ani A8.
Masz e-tron GT? Twórz cyfrowy zapis stanu akumulatora, historii ładowania, zdarzeń serwisowych, aktualizacji oprogramowania/OTA, pracy zawieszenia/hamulców/opon oraz dokumentów własności. Najsilniejszą ścieżką produktu jest tutaj wiedza EV → historia baterii i ładowania → cyfrowa historia usług → pochodzenie → Transfer Pack.
Przyszedłeś z poszukiwań klubu? Zobacz dokładne dopasowanie Audi e-tron GT Klub właścicieli lądowanie — następnie użyj tego centrum do obsługi platform, problemów i pełnego zestawu przewodników.

Najnowsze e-tron GT Wiadomości
Zaktualizowano 2025- Rozwój globalny / technicznyGlobalny
Zaktualizowano rodzinę e-tron GT Główna aktualizacja
Audi na rok 2024 rozszerzyła rodzinę o wydajność S e-tron GT, RS e-tron GT i RS e-tron GT, ze znacznymi ulepszeniami w zakresie pojemności akumulatorów, ładowania, rekuperacji, wydajności i technologii podwozia – nadal w ramach pierwszej generacji.
2024Globalny / techniczny
- TechniczneGlobalny
RS e-tron GT wydajność
Osiągi RS e-tron GT stały się najpotężniejszym pojazdem Audi w produkcji seryjnej, z maksymalnie 680 kW / 925 PS w trybie Launch Control i przyspieszaniem od 0 do 100 km/h w 2,5 sekundy (szczyty Launch Control udokumentowane przez Audi – dokładnie oznakowane rynkowo).
2024Techniczne
- Globalna aktualizacja modeluGlobalny
Nowy e-tron GT quattro
W 2025 roku Audi dodał nową bazę e-tron GT quattro z mocą systemu 370 kW, mocą 430 kW Launch Control, zasięgiem do 622 km WLTP i ładowaniem do 320 kW DC na zaktualizowanym 105/97 Rodzina akumulatorów kWh.
2025Aktualizacja globalna / modelu
Przeczytaj najpierw — EV Ustalanie własności GT
W przypadku e-tron GT najważniejsze dane dotyczące własności to stan akumulatora, historia ładowania, zachowanie 800V, zarządzanie temperaturą, oprogramowanie, napięcie 12 V, układy wysokiego napięcia, zawieszenie/hamulce/opony, historia serwisowania, wycofania i specyfikacje specyficzne dla rynku. Nie wymyślaj drugiej generacji na rok 2024. Nie kopiuj tabel usług PPE lub MEB na J1.
1. Pokolenia i platforma
Pierwsza generacja — 2021–obecnie (platforma wydajnościowa J1)
Jedna generacja produkcyjna. e-tron GT wykorzystuje platformę wydajności J1 Grupy Volkswagen, opracowaną wspólnie z Porsche i współdzieloną w głównych obszarach architektonicznych z Porsche Taycan. Audi nadał GT własny wygląd zewnętrzny, kalibrację podwozia, wnętrze i specyficzny dla marki charakter jazdy. Aktualizacja techniczna i wydajnościowa na rok 2024 (większy akumulator, wyższe ładowanie DC, zmienione silniki/podwozie, oferta wydajności S / RS / RS) to główna aktualizacja pierwszej generacji, a nie kod nowej generacji.
Nazwy rynkowe, wyposażenie i dokładne wyniki różnią się. Zawsze wiąż dane dotyczące mocy, akumulatora, zasięgu i ładowania z wersją pochodną, rokiem modelowym i rynkiem — potwierdź VIN. Dyskusje międzyplatformowe Taycan mogą być powiązane ze sobą pod względem technicznym i mieć mniejsze znaczenie; nigdy nie zakładaj tożsamości części.
2. Styl ciała
Czterodrzwiowy Gran Turismo
Nisko zawieszone, czterodrzwiowe, czteromiejscowe wyczynowe coupé — a nie tradycyjny sedan A4/A6. Priorytety: aerodynamika, duży rozstaw osi, stabilność przy dużych prędkościach, komfort na długich dystansach, doskonałe prowadzenie i szybkie ładowanie. Dokładne siedzenia i wyposażenie pozostają świadome VIN/rynku.
3. Bateria i system wysokiego napięcia
Zawsze odróżniaj pojemność brutto od pojemności użytkowej/netto. Era baterii (wprowadzenie na rynek w porównaniu z rokiem 2024+) przypada na jedno pokolenie.
- Oprawa pakietu startowego: około 93 kWh brutto / ≈84 kWh netto · Architektura 800 V · DC do ~270 kW
- Aktualizacja pakietu 2024+: 105 kWh brutto / 97 kWh netto · 800 V · DC do 320 kW · Audi cytuje ~18 minut 10–80% w odpowiednich warunkach
- Akumulator litowo-jonowy z zaawansowanym zarządzaniem temperaturą; Audi zmniejszono wagę baterii przy jednoczesnym zwiększeniu gęstości energii podczas aktualizacji
- Zapisz stan gwarancji, diagnostykę SoH, ostrzeżenia HV i naprawy związane z akumulatorem jako osobne pochodzenie — nigdy nie wnioskuj o stanie zdrowia wyłącznie na podstawie wyświetlanego zakresu
Szczegóły dotyczące wytwarzania chemii i krzywej ładowania powinny pochodzić z dokumentacji Audi dla VIN — nie wymyślaj tutaj składów chemicznych opakowań.
4. Instrumenty pochodne i układy napędowe
Dwusilnikowy, elektryczny napęd na wszystkie koła. Poniżej znajdują się wyniki udokumentowane przez Audi, jeśli zaznaczono, — starannie oznakowane rynkowo; potwierdź rok modelowy i VIN. Dane Launch Control to tymczasowe wartości szczytowe, a nie ciągłe oceny.
e-tron GT quattro (uruchomienie)
Oryginalna standardowa konfiguracja wydajności/GT (2021–). Silniki podwójne, elektryczne AWD, 800V, ~93/84 kWh akumulator, DC do ~270 kW, 11 kW AC standard (22 kW w zależności od rynku/wyposażenia), WLTP do ≈488 km w zależności od specyfikacji.
RS e-tron GT (uruchomienie)
Wysokowydajna wersja startowa. Do ≈440 kW / 598 PS w trybie overboost, 0–100 km/h ≈3,3 s, trójkomorowe adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne, opcjonalny układ kierowniczy na wszystkie koła, elektronicznie sterowana blokada tylnego mechanizmu różnicowego – potwierdź informacje rynkowe.
S e-tron GT (2024+)
Nastawiony na wydajność członek zaktualizowanej rodziny, inny niż RS. ≈435 kW nominalnie / do 500 kW Launch Control, 0–100 w 3,6 s, 245 km/h regulowane, 105/97 kWh, 320 kW DC, WLTP ≈563–609 km w zależności od specyfikacji.
RS e-tron GT (2024+)
Zaktualizowano RS powyżej S. Do ≈630 kW maksymalnej mocy elektrycznej, 0–100 w 2,8 s, 105/97 kWh, do 320 kW DC, zaktualizowane zarządzanie temperaturą i rekuperacja, podwozie zorientowane na wydajność.
RS e-tron GT wydajność (2024+)
Okręt flagowy. Do 680 kW / 925 PS w Launch Control (chwilowy szczyt), 0–100 w 2,5 s, 250 km/h regulowane, 105/97 kWh, WLTP ≈533–592 km, do 320 kW DC, do ≈400 kW rekuperacja, dwukomorowe/dwuzaworowe zawieszenie pneumatyczne w standardzie, opcjonalnie aktywne zawieszenie z selektywnym kołem.
e-tron GT quattro (zwrot wpisu 2025)
Nowy model podstawowy poniżej S/RS w zaktualizowanym pakiecie. ≈370 kW system / do 430 kW Launch Control, 0–100 w 4,0 s, 105/97 kWh, do 622 km WLTP, do 320 kW DC — oznakowane markowo; potwierdź VIN.
Dokładne moce, zasięg i wyposażenie zależą od roku modelowego i rynku. Użyj selektora rynku do określenia ram regionalnych – nie traktuj arkusza jednego kraju jako globalnego.
5. Ładowanie (800V)
- AC ładowanie: standardowo 11 kW; 22 kW w zależności od rynku/wyposażenia — potwierdź ładowarkę pokładową na VIN
- DC ładowanie: do ~270 kW w samochodach startowych; do 320 kW w zaktualizowanej rodzinie 2024+
- Zaktualizowana rodzina: Audi stwierdza, że w odpowiednich warunkach około 18 minut dla 10–80%
- Uruchamianie kadru: Audi stwierdził, że maksymalnie pięć minut DC może w odpowiednich warunkach zwiększyć zasięg o około 100 km
- Rzeczywista wydajność zależy od SoC, temperatury akumulatora, możliwości ładowarki, wstępnego przygotowania, temperatury otoczenia, obciążenia stacji i oprogramowania pojazdu
Log home wallbox, sesje AC/DC, czas trwania, dostawca i przerwy oddzielnie od znaczków serwisowych warsztatu — historia ładowania pochodzi z EV.
6. Zasięg — WLTP a świat rzeczywisty
Zawsze odróżniaj oficjalny zasięg testowy od odległości rzeczywistej. Oficjalne dane nie zapewniają gwarantowanych odległości podróży.
- Oryginał e-tron GT quattro: do ≈488 km WLTP (w zależności od specyfikacji)
- Aktualizacja S e-tron GT: ≈563–609 km WLTP
- Zaktualizowano wydajność RS e-tron GT: ≈533–592 km WLTP
- 2025 e-tron GT quattro: do ≈622 km WLTP
Zasięg zależy od prędkości, temperatury, pogody, specyfikacji koła/opony, obciążenia, HVAC, stylu jazdy, temperatury akumulatora, SoC i opcji. Nie wymyślaj danych dotyczących innych rynków na podstawie arkusza jednego kraju.
7. Rekuperacja i hamowanie
Hamowanie regeneracyjne pozwala odzyskać energię; zaktualizowana rodzina zwiększa maksymalną regenerację do około 400 kW. Kierowcy mogą korzystać z automatycznych/ręcznych poziomów rekuperacji oraz manetek przy kierownicy. Regen ogranicza użycie konwencjonalnych hamulców, ale nie eliminuje kontroli tarcz, klocków, zacisków, płynu, przewodów i korozji — w EV o niskim przebiegu nadal może wystąpić korozja tarcz, jeśli hamulce cierne są używane rzadko.
8. Uczciwi profesjonaliści
- Niezwykle duże przyspieszenie i możliwość rozwijania dużych prędkości bez hałasu spalania i zmiany biegów
- Długie dystanse Charakter GT — większy komfort podróżowania niż dedykowany dwumiejscowy samochód sportowy Architektura
- 800V z niezwykle wysoką jak na tę klasę możliwością ładowania DC
- Charakterystyczna, nisko zawieszona konstrukcja GT zamiast przebudowanej sylwetki spalinowej
- Dwusilnikowy elektryczny napęd na wszystkie koła o dużej przyczepności
- Duży potencjał pochodzenia, gdy dokumentacja dotycząca akumulatora, ładowania, serwisu i własności jest jasna
9. Szczere wady/rzeczy do rozważenia
- Ciężka masa pojazdu wynikająca z dużego akumulatora HV i wydajnego sprzętu
- Wyczynowe opony, duże hamulce i specjalistyczne komponenty mogą być drogie
- Luksusowe osiągi EV mogą znacznie stracić na wartości – liczy się specyfikacja i pochodzenie
- Systemy złożone: HV, podwójne silniki, zarządzanie temperaturą, zawieszenie pneumatyczne, ADAS i oprogramowanie
- Jazda na długich dystansach w większym stopniu zależy od infrastruktury ładowania niż spalinowy GT
- Naprawa wysokiego napięcia wymaga odpowiednio przeszkolonych techników
10. Typowe motywy zgłaszane przez właścicieli
Nie jest to porada diagnostyczna — są to kategorie dyskusyjne, które właściciele mogą dokumentować. Nie traktuj ich jako potwierdzonych wad, chyba że są poparte dokumentacją producenta, wycofaniami lub wiarygodnymi dowodami technicznymi.
Ładowanie
DC wydajność a najwyższe wartości szczytowe, przygotowanie wstępne, zachowanie AC, kompatybilność z publicznymi ładowarkami i przerwy w sesjach.
Bateria
Zmienność zasięgu, zachowanie SoC, temperatura akumulatora, postrzegany stan zdrowia i zachowanie w zakresie zarządzania temperaturą — diagnostyka powinna być oddzielona od szacunków przejazdu.
Oprogramowanie
Inforozrywka, oprogramowanie pojazdu, aktualizacje OTA, integracja ze smartfonami, nawigacja i usługi online. System
12V
Stan akumulatora niskiego napięcia, zachowanie w trybie czuwania/uśpienia i pomocnicze układy elektryczne — słabe napięcie 12 V może imitować awarie HV.
Zawieszenie / układ kierowniczy
Działanie zawieszenia pneumatycznego, nieprawidłowe prześwit, działanie sprężarki, sterowanie i ustawienie tylnych kół.
Hamulce
Korozja tarczy spowodowana niewystarczającą regeneracją, zużyciem klocków/tarczy, wiekiem płynu i odczuciem hamulca-przewodu.
Opony i koła
Zużycie na ciężkim EV o wysokim momencie obrotowym, znamionowym obciążeniu/prędkości, ustawieniach zima/lato i kompromisach w zakresie wydajności.
11. Serwis i konserwacja (EV)
Nie kopiuj harmonogramu usług ICE do EV. Częstotliwość i wymagania dotyczące przeglądów różnią się w zależności od rynku, roku modelowego i wersji pochodnej — zawsze sprawdzaj harmonogram konserwacji Audi specyficzny dla VIN.
| Pozycja | Typowy odstęp | Notatki |
|---|---|---|
| Planowany przegląd/serwis EV | Na harmonogram Audi VIN (często oparty na kalendarzu) | J1 — nie interwały PPE ani MEB. Potwierdź podręcznik/system dealera. |
| Płyn hamulcowy | Kalendarz (często ~24 miesiące) | Płyn pochłania wilgoć nawet wtedy, gdy regeneracja zmniejsza zużycie klocków. |
| Test akumulatora 12V | Każda usługa / wcześniej w przypadku wystąpienia objawów | Test obciążenia — niezależny od pochodzenia paczki HV. |
| Filtr kabinowy/przeciwpyłkowy | Często ~12 miesięcy | Coroczny nawyk u większości EV. |
| Opony i zbieżność | Regularny / każdy serwis | Ciężki EV + moment obrotowy — obserwuj wskaźniki zużycia i obciążenia. |
| Klocki / tarcze hamulcowe / korozja | Każda usługa | Regen może pozostawić tarcze nieużywane — sprawdź pod kątem korozji. |
| Zawieszenie / zawieszenie pneumatyczne | Każda usługa /w miarę potrzeb | Wycieki, wysokość zawieszenia, sprężarka, tuleje — błędy w dzienniku. |
| Obwody chłodziwa / układ termiczny | Zgodnie z harmonogramem Audi | HV i pętle termiczne kabiny — prace specjalistyczne EV. |
| Kontrola układu wysokiego napięcia | Na harmonogram/kampanię Audi | Autoryzowany technik EV — rejestruj ostrzeżenia i naprawy. |
| Kontrola oprogramowania / OTA | W służbie lub na żądanie | Wersja zapisu + data w Digital Service History. |
| Stan akumulatora / diagnostyka (jeśli jest oferowana) | Właściciel / sprzedawca / strona trzecia | Odrębne zdarzenie pochodzenia — a nie „asortyment wygląda dobrze”. |
| System ładowania / port / kabel | Każda usługa /w miarę potrzeb | AC/DC notatki dotyczące zachowań należą do historii opłat. |
Czasy międzyobsługowe i wymagania dotyczące przeglądów różnią się w zależności od rynku, roku modelowego i wersji pochodnej. Zawsze sprawdzaj harmonogram konserwacji Audi specyficzny dla VIN.
12. EV stan i pochodzenie baterii
Stan baterii to pierwszorzędna kategoria pochodzenia dla e-tron GT. Rozróżnij wyniki diagnostyki producenta, szacunki zasięgu zgłoszone przez właściciela i testy akumulatorów innych firm.
- SoH % / raport diagnostyczny, data, przebieg, dostawca testu
- Notatki dotyczące sposobu ładowania i wersja oprogramowania w czasie testu
- Stan gwarancji, ostrzeżenia HV, naprawy modułów i prace związane z akumulatorem
- Przechowuj dokumenty przy pojeździe w celu odsprzedaży / Transfer Pack
Nigdy nie oceniaj stanu baterii na podstawie samego wyświetlanego zakresu. Zapisy ładowania powinny być oddzielone od pieczątek serwisowych warsztatu.
13. Kontrola i przydatność do ruchu drogowego
Terminologia zależy od kraju — nigdy nie nazywaj testu każdego rynku „MOT”. UK MOT, Hiszpania ITV, inspekcja okresowa w Polsce/Węgrzech, Turcja TÜVTÜRK, systemy stanowe USA i inne przepisy lokalne.
- Zapisz lokalny certyfikat oddzielnie od pieczątek serwisowych producenta
- Użyj selektora rynku, aby uzyskać nazwę systemu lokalnego i łącza do uprawnień
- EV elementy specyficzne dla (HV ostrzeżenia dotyczące izolacji, stan opon/hamulców, zawieszenie) nadal mają znaczenie podczas kontroli
Potwierdź wymagania dla rynku rejestracji pojazdów.
14. Przypomnienia i kampanie
- Sprawdź VIN na oficjalnych Audi / krajowych portalach bezpieczeństwa dla Twojego rynku
- Po pracy zaloguj identyfikator kampanii, datę jej zakończenia i wersję oprogramowania
- Nie zakładaj, że kampania z jednego rynku dotyczy każdego e-tron GT na całym świecie
Dostępność wycofania i kampanii może się różnić w zależności od rynku, daty produkcji, wersji oprogramowania i VIN. Nigdy nie wyświetlaj informacji „ten samochód nie jest wycofany”, chyba że konkretny VIN został sprawdzony w oparciu o wiarygodne źródło. Dokumentacja NHTSA uwzględniła niektóre pojazdy Audi e-tron GT z lat 2022–2026 w szerszych populacjach wycofanych — co pokazuje, dlaczego status musi opierać się na VIN/kampanii.
15. Oficjalne zasoby
Oficjalne linki służą wygodzie. The Owners Club nie ma powiązań handlowych z Audi AG. Potwierdź instrukcje, warunki ładowania i baterii w oparciu o własną dokumentację. Preferuj wyszukiwanie w podręczniku użytkownika VIN specyficzne dla Audi zamiast wymyślonych głębokich linków.
- Audi Podręcznik użytkownika — wyszukiwanie specyficzne dla VIN i wybór modelu/roku (użyj oficjalnego systemu podręczników Audi dla swojego rynku)
- Audi informacje techniczne/modelowe dotyczące specyfikacji, ładowania, akumulatora, zasięgu i wyposażenia
- Regionalne bazy danych wycofań (NHTSA, GOV.UK/DVSA, EU/systemy krajowe)
16. Kupno używanego e-tron GT
- Identyfikator: VIN · rok modelowy · pochodna (wydajność quattro / S / RS / RS) · era akumulatorów · rynek · opcje · historia importu
- Akumulator: dowód stanu zdrowia, gwarancja, ostrzeżenia HV, wydajność ładowania, naprawy/wymiany
- Ładowanie: AC/DC test, jeśli jest to praktyczne, złącze/klapa, kable, historia ładowania
- Podwozie: opony, nierównomierne zużycie, hamulce, wysokość zawieszenia/przejazdu, zbieżność układu kierowniczego
- Elektryka: 12V, zapisane usterki, MMI/wyświetlacze, kamery, ADAS, klimatyzacja
- Nadwozie: lakier, szczeliny w panelach, podwozie, naprawy powypadkowe, obszar portu ładowania
- Dokumenty: Audi historia serwisowa, faktury, wycofania, raporty akumulatorów, zapisy ładowania, przeglądy, klucze, instrukcje
17. Masz e-tron GT? Chroń jego wartość odsprzedaży
W przypadku wydajności EV historia własności to coś więcej niż tylko przebieg. Stan akumulatora, historia ładowania, oprogramowanie, serwisowanie, dokumentacja zawieszenia/hamulców/opon oraz udokumentowane naprawy mogą stać się częścią pochodzenia pojazdu. Poznaj swój samochód. Zapisz jego historię. Połącz się z właścicielami. Zachowaj jego historię.
- Dodaj e-tron GT do garażu — bezpłatny cyfrowy zapis własności
- Zapisz stan baterii, historię ładowania i wersje oprogramowania/OTA
- Śledzenie serwisów, inspekcji, napraw, opon/hamulców i wycofań z fakturami
- Zbuduj Transfer Pack dla następnego właściciela
Typowe motywy zgłaszane przez właścicieli
Nie jest to porada diagnostyczna – właściciele tematów często dokumentują historię serwisową. Zawsze sprawdzaj dokładny silnik i rok produkcji.
DC / AC wydajność ładowania
Szczyt DC (≈270 kW uruchomienie / ≈320 kW 2024+) zależy od zużycia akumulatora, temperatury, wstępnego przygotowania i możliwości ładowarki. Przerwy i sesje wolniejsze niż nagłówek to częste tematy — warunki rejestrowania, a nie tylko roszczenia kW.
Stan baterii i różnice w zasięgu
Zasięg zależy od prędkości, temperatury, kół, obciążenia i HVAC. Nie wnioskuj SoH na podstawie pojedynczego przejazdu lub samego wskazania zasięgu — oddziel diagnostykę producenta, testy stron trzecich i szacunki właściciela.
Oprogramowanie / OTA / MMI
Informacje, nawigacja, kalibracja ADAS i usługi cyfrowe ewoluują wraz z oprogramowaniem. Zapisz wersję, datę i aktualizację sprzedawcy lub OTA podczas diagnozowania dziwactw.
Akumulator pomocniczy 12V
Słabe napięcie 12 V może powodować brak wybudzenia, ostrzeżenia lub problemy z ładowaniem, nawet przy sprawnym pakiecie HV. Testy obciążeniowe i wymiany kłód niezależnie od pochodzenia akumulatora trakcyjnego.
Przewodniki i listy kontrolne
Więcej modeli Audi
Porównaj platformy, motywy usług i narzędzia cyfrowej historii usług w całej gamie.
Często zadawane pytania
Czy Audi e-tron GT jest w pełni elektryczny?+
Tak. e-tron GT to pojazd akumulatorowo-elektryczny, bez silnika spalinowego — z dwusilnikowym elektrycznym napędem na wszystkie koła na platformie J1.
Jak duża jest bateria?+
Wczesne samochody zużywały około 93 kWh brutto / 84 kWh netto. Zaktualizowana rodzina 2024+ wykorzystuje 105 kWh brutto / 97 kWh netto. Potwierdź pakiet dla swojego VIN i roku modelowego.
Jak szybko można go ładować?+
Oryginalny model można ładować do około 270 kW DC. Zaktualizowana rodzina zwiększa maksymalną zdolność ładowania DC do 320 kW w odpowiednich warunkach. AC to zazwyczaj standard 11 kW, z 22 kW w zależności od rynku/sprzętu.
Czy wydajność RS e-tron GT to nowa generacja?+
Nie. Jest to flagowa pochodna wydajności zaktualizowanej rodziny e-tron GT pierwszej generacji. Aktualizacja 2024 nie jest drugą generacją.
Czy e-tron GT to ten sam samochód co Porsche Taycan?+
Nie. Dzielą platformę wydajności J1 i znaczącą architekturę, ale są to różne pojazdy o różnym designie, tuningu, oprogramowaniu, wyposażeniu i pozycjonowaniu marki. Nigdy nie należy zakładać kompatybilności części wyłącznie na podstawie platformy.
Czy należy rejestrować stan baterii i historię ładowania?+
Tak. Dokumentacja dotycząca stanu akumulatora i historia ładowania należą do najcenniejszych zapisów dotyczących pochodzenia akumulatora EV przeznaczonych do odsprzedaży i Transfer Pack.
Dyskusje właścicieli e-tron GT
Najnowsze rozmowy właścicieli Audi e-tron GT w klubie.
Brak dyskusji o e-tron GT. Bądź pierwszym właścicielem, który zacznie rozmowę!
Zadaj pytanie / Opublikuj zdjęcieDołącz do społeczności Audi Owners Club
Dodaj go bezpłatnie do The Owners Club, aby śledzić harmonogram konserwacji, importować historię przeglądu technicznego w Wielkiej Brytanii i przenosić zweryfikowane pochodzenie w przypadku sprzedaży.