Owners Club · Digitális szervizelőzmény
Ford Kuga Tulajdonosok Klubja – Karbantartás és származás
Független tulajdonosok erőforrása. Ezt az oldalt a The Owners Club készítette, és nem áll kapcsolatban, nem támogatja vagy szponzorálja a Ford Motor Company-t. A műszaki adatok, a visszahívások, a szervizkövetelmények és a jótállási feltételek VIN, motor, sebességváltó és modellév szerint változnak. Mindig ellenőrizze a jármű kézikönyvében/szervizportfóliójában, a Ford vagy DVSA visszahívási rendszerében, vagy egy hivatalos Ford márkakereskedőnél.
Középkategóriás SUV · Gen1: 2008–2012 · Gen2: 2012/2013–2020 · Gen3: 2019/2020–jelenleg. A Gen3 Kuga a Ford európai középkategóriás SUV-ja a globális C2 architektúrán (amelyet a kortárs Focus is használ) – és ez nem egy hajtáslánc-család. EcoBoost benzin, EcoBlue dízel, EcoBlue MHEV, 2,5 FHEV és 2,5 PHEV tulajdonosi tapasztalatok jelentősen eltérnek egymástól. Szerkezet-ellenőrzések Generáció → Év → Motor → Sebességváltó → Hajtáslánc → Üzemanyag/hibrid → Ismert problémák → Visszahívások → Szerviz → MOT. Külön megerősített visszahívások, MOT statisztikák, tulajdonosi felmérés panaszai és egyedi jelentések.
Klubkeresésből érkezett? Lásd a pontos egyezést Ford Kuga Tulajdonosok Klubja landing – majd ezt a hubot használja a platformokhoz, problémákhoz és a teljes útmutatófürthöz.

Először ezt olvassa el: három generáció osztozik a Kuga néven
A Ford Kuga 2008-ban került bevezetésre Európában; a jelenlegi modell a harmadik generáció. A Ford a Gen3-t a harmadik generációs európai középkategóriás SUV-ként és az első Ford SUV-ként írja le, amely a globális C2 architektúrán alapul. A 2011-es 2.0 TDCi AWD és a 2021. évi 2.5 PHEV nem kaphat ugyanazokat a karbantartási figyelmeztetéseket. Kifejezetten külön megerősített visszahívások, MOT statisztikák, tulajdonosi felmérésből származó panaszok és egyéni tulajdonosi jelentések.
1. Nemzedékek és platformok
Gen1 – 2008–2012
Az eredeti európai Kuga. Benzin- és dízelmotorokat kínáltak, egyes változatoknál négykerék-hajtással. A motorok között volt 2,0 TDCi dízel és 2,5 benzines változat is, a műszaki adatok a gyártás során változtak. Ebben a korban az állapot és a teljes körű szolgáltatás/MOT előzmények többet számítanak, mint a jelvény.
Gen2 – 2012/2013–2020
A második generációs Kuga bemutatta az Ford Intelligens AWD-t az európai Kuga-ban, és jelentős arculatváltáson ment keresztül. Inkább a motort és a sebességváltót kezelje, mint egy homogén járműként – a dízel DPF, az elektromos/infotainment minták és az automata sebességváltó szerviztörténete a visszatérő What Car? téma.
Gen3 – 2019/2020–jelenleg (C2)
A fő technikai változás: a Gen3 átkerült a Ford globális C2 architektúrájába (a kortárs Focus is használja). Ford szerint az architektúra akár 90 kg-mal is csökkentheti a tömeget az egyenértékű kimenő hajtásláncokhoz képest, és körülbelül 10%-kal növelheti a torziós merevséget. A hajtásláncok 1,5 EcoBoost benzines, 1,5 EcoBlue, 2,0 EcoBlue, 2,0 EcoBlue, 2,0 EcoBlue mild-hibrid, 2,5 FHEV full hibrid és 2,5 PHEV hibrid, az évtől és a piactól függően. A 2.5 FHEV Atkinson-ciklusú benzinmotort, villanymotort, generátort, lítium-ion akkumulátort és Ford teljesítményosztó automatát használ; az eredeti PHEV 2,5 Atkinson-ciklusú motort használ 14,4 kWh akkumulátorral.
Gen3 arcplasztika – 2024-jelenleg
Frissített stílus, technológia és SYNC 4 a megújult modelleken. A jelenlegi generációs Kuga-ok továbbra is kapnak szoftver- és berendezésfrissítéseket – továbbra is megerősítik a VIN-specifikus visszahívást és a szoftverkampány állapotát.
Ford kifejezetten azonosítja a Gen3-t az első Ford SUV-ként a globális C2 architektúra alapján. A Focus (C2) hub keresztkapcsolása a megosztott platformkontextushoz; A EcoBoost nedves övvel kapcsolatos témák bizonyos benzinmotorokra vonatkozhatnak – ellenőrizze a pontos motort, ne találja ki az alkalmazhatóságot.
2. Kuga: tulajdonosi erősségek
- Nagyon széles motor- és hajtáslánc-választék Gen3 (benzin, dízel, MHEV, FHEV, PHEV)
- Gen3 bemutatta a Ford C2 architektúráját és jelentősen megnövelte a villamosítási lehetőségeket
- A PHEV elegendően feltöltött állapotban csak elektromos vezetést biztosít; a FHEV külső töltés nélkül rövid ideig elektromos árammal is közlekedhet
- Gen3 praktikus családi SUV belső teret és csúszó hátsó ülés-elrendezést kínál
- Ford hivatalos visszahívási rendszere lehetővé teszi a járműspecifikus visszahívási ellenőrzést
- Az intelligens olaj-élettartam monitor képes beállítani az olajcsere-követelményeket az adott járműveken való használatnak megfelelően
- A jelenlegi generációs autók továbbra is kapnak szoftver- és felszerelésfrissítéseket, beleértve a SYNC 4-t az újított modelleken
3. Kuga: tulajdonosi szempontok
- Gen3 jelentős számú biztonsági visszahívást és szoftverkampányt halmozott fel – ellenőrizze a jelenlegi VIN rekordot, egyetlen történelmi bélyeget se
- PHEV modellek esetében különösen gondos visszahívás-ellenőrzést kell végezni, mivel több kampány is érinti a nagyfeszültségű akkumulátort és a töltőrendszert
- What Car? jelenlegi megbízhatósági adatai 90,3%-os megbízhatósági besorolást adnak a 2020–jelenlegi Kuga számára; a jelentett problémás területek közé tartoznak az elektromos alkatrészek, az infotainment, a kulcsnélküli nyitás, a dízel DPF és a felfüggesztés kopása
- A What Car? hibrid/PHEV felmérésében a 12V-os akkumulátorproblémák a bejelentett Kuga hibrid/PHEV hibák 14%-át tették ki
- Dízel Kugas figyelmet kell fordítani a DPF/emissziós rendszer állapotára, ahol a járművet főként rövid utakra használták
- MOT 2020-as Kugas adatok szerint a fékek figyelemre méltó terület: 63,8 fékhiba 100 tesztenként, szemben a megfelelő modellév átlagával 50,8 (MOT statisztika – nem visszahívás)
4. Ismert problémák – ellenőrizze ezeket a hiba feltételezése előtt
Nem diagnosztikai tanács. Különálló bizonyítéktípusok: megerősített UK/GOV visszahívások (a gépjárművek száma lentebb), What Car? tulajdonosi felmérési minták, MOT statisztikák és egyéni jelentések. A témák generáció- és hajtáslánc-specifikusak – mindig ellenőrizze a pontos évszámot, motort és VIN-t.
Gen3 — PHEV nagyfeszültségű akkumulátor túlmelegedésének visszahívása (2020. szeptember · 5046)
A megerősített UK biztonsági visszahívás 2020. szeptember 4-én 5046 járművet érintett. Aggodalomra ad okot: a nagyfeszültségű akkumulátorcsomag túlmelegedése és a forró gáz kiengedése, ami potenciálisan meggyullad a jármű alkatrészeivel. Az eredeti jogorvoslati utasítások a külső töltéssel és az alapértelmezett Auto EV mód használatával kapcsolatos korlátozásokat tartalmaztak a kampány kezelése során. VIN-specifikus — nem azt állítja, hogy minden Kuga PHEV érintett.
Gen3 — BCCM töltőcsatlakozó (2020. július · 30 202)
A megerősített UK visszahívás 30 202 járművet érintett, mert a nagyfeszültségű akkumulátorvezérlő töltőmodul csatlakozója megsérülhet. Megoldás: a BCCM és a töltőkábel ellenőrzése és szükség esetén cseréje.
Gen3 – 2025-ös nagyfeszültségű akkumulátor kampány (2025. november · 6632)
A 2025. november 4-én kelt, megerősített UK visszahívás az érintett nagyfeszültségű akkumulátorokkal kapcsolatos, ahol az elemek rövidzárlatot okozhatnak. A felsorolt kockázatok közé tartozik a „Stop Safely Now” üzenet, a hajtóerő esetleges elvesztése és az akkumulátor hőlégtelenítése. A GOV.UK nyilvántartás szerint a kampány idején nem volt elérhető jogorvoslat, és a tulajdonosokat arra utasították, hogy korlátozzák a terhelést 80%-ra, amíg a jogorvoslat elérhetővé nem válik. Ahelyett, hogy ezekre az általános kampányinformációkra hagyatkozna, ellenőrizze az egyes járművek állapotát. (6,632)
Gen3 – Üzemanyag-befecskendező szelep / üzemanyagszivárgás (2023. március · 13 671)
A megerősített visszahívás 13 671 olyan járműre terjedt ki, amelyekben az üzemanyag-befecskendező szelep meghibásodása üzemanyag-szivárgást okozhat. A javítás magában foglalta a leeresztőcső felszerelését és egy PCM szoftverfrissítést, amely az üzemanyagnyomás-esést észleli és a motor teljesítményét csökkenti.
Gen3 – Olaj-/üzemanyaggőz-tűzveszély (2022. július · 16 155)
A megerősített kampány 16 155 járművet érintett. Bizonyos körülmények között az olaj vagy az üzemanyag-gőz szivárgása gyújtóforrás jelenlétében tüzet okozhat a motortérben, helyi olvadást vagy füstöt okozhat. Megoldás: a motor alsó tálca és az aktív hűtőrács egységek módosítása.
Gen3 – Motorolaj-leválasztó (2022. ápr. · 9 818)
A megerősített visszahívás 9818 járművet érintett, mert a motorolaj-leválasztó megsérülhetett a motor összeszerelése előtt. A kereskedőket utasították, hogy vizsgálják meg az alkatrészt, és cseréljék ki, ha sérült vagy szivárog.
Gen3 — Panorámatető (2022. november · 2359)
A megerősített visszahívás 2359 panorámatetős járművet érintett, mivel a rögzített üveglap gyenge tapadása miatt vezetés közben leválhat.
Gen3 – Szoftverkampányok
Számos későbbi Kuga kampány inkább a szoftverre vonatkozik, mint a hagyományos mechanikai alkatrészekre – ideértve a PCM/HPCM szoftvert, a nem megfelelően telepített korábbi visszahívási megoldásokat, a kényszerített semleges állapotokat, a tűzveszély-csökkentő szoftvert és a tolatókamera-szoftvert. Ezért a „visszahívás befejeződött” nem tekinthető automatikusan annak bizonyítékaként, hogy minden későbbi kampány befejeződött. Ellenőrizze a jármű aktuális nyilvántartását.
Gen2 – Dízel DPF (tulajdonosi felmérés mintája)
What Car? használt-Kuga adatai DPF problémákat azonosítanak a dízel változatokkal kapcsolatos visszatérő tulajdonosi panaszok között. Dízel Kuga esetén ellenőrizze a DPF figyelmeztetési előzményeket, a regenerálási előzményeket, ahol elérhető, a motorkezelési hibákat, a jellemző úthosszat, a korábbi DPF javításokat és a EGR/emissziós rendszer hibáit. Jelentett minta – nem bizonyítja, hogy minden Gen2 dízelmotor szenvedni fogja a problémát.
Gen2 — Elektromos és információs és szórakoztató rendszer (tulajdonos felmérési minta)
A What Car? által gyűjtött tulajdonosi jelentések rádiójelekkel, légkondicionálással, navigációval és egyéb, nem motoros elektromos berendezésekkel kapcsolatos problémákat tartalmaznak. Jelentett hibamintákként kell kezelni, nem annak bizonyítékaként, hogy minden Gen2 Kuga szenvedni fog a problémától.
Gen2 — Az automatikus sebességváltó szerviztörténete
What Car? kifejezetten azt javasolja, hogy ellenőrizze, hogy az automatikus Kuga-ek szervizelése a Ford ajánlásainak megfelelően történt-e, figyelmeztetve arra, hogy az elhanyagolt szervizelés költséges sebességváltó-problémákat okozhat.
Gen1 – Életkor és állapot ellenőrző lista (2008–2012)
Ebben a korban az állapot és a karbantartási előzmények különösen fontosak. Ellenőrizze a korróziót és a korábbi baleseti javításokat; felfüggesztés perselyek, csuklók és lengéscsillapítók; fékek és fékcsövek; dízel DPF/emissziós berendezés, ha van; tengelykapcsoló és kettős tömegű lendkerék; turbófeltöltő/töltő rendszer; AWD rendszer, ahol van; légkondicionálás; elektromos berendezések; és teljes körű szolgáltatás és MOT előzmények.
Bizonyítékok – What Car? megbízhatóság (2020-tól napjainkig)
What Car? jelenlegi megbízhatósági adatai 90,3%-os megbízhatósági besorolást adnak a 2020-as Kuga számára. A bejelentett problématerületek közé tartoznak az elektromos alkatrészek, az infotainment, a kulcsnélküli nyitás, a dízel DPF problémák és a felfüggesztés kopása. Ez tulajdonosi felmérés bizonyítéka, nem a gyártó visszahívása.
Bizonyíték – MOT fékek (2020 Kugas)
MOT 2020-ra vonatkozó Kugas adatok szerint a fékek olyan terület, amelyet érdemes figyelni: az idézett adatkészlet 63,8 fékhibát rögzített 100 tesztenként, szemben a megfelelő modellév átlagának 50,8-cal. MOT statisztika – külön a megerősített visszahívásoktól.
5. UK szervizintervallum egy pillantással
| Karbantartás | intervallum | Jegyzetek |
|---|---|---|
| Ütemezett szolgáltatás | Jármű-/motor-specifikus | Erősítse meg a Ford szolgáltatási portfólió alapján – a Ford UK állapotok intervallumai modellenként és motortípusonként változnak. |
| Motorolaj | Jármű-/motor-specifikus | Kövesse a megadott olajminőséget és az intelligens olajélettartam monitort (IOLM), ha van. |
| Intelligens olaj-élettartam monitor | Változó, ahol van | A használat lerövidítheti az olajcsere szükségességét – rövid utak, alacsony sebességű városi vezetés, nagy terhelés és vontatás. |
| MOT | 3 év után évente | UK követelmény. |
| Visszahívási ellenőrzés | Vásárlás előtt + értesítéskor | Regisztráció/VIN ellenőrzés a következőn keresztül: Ford / DVSA – nem egyszeri bélyegző. |
| PHEV HV akkumulátor kampányok | VIN specifikus | Erősítse meg a kampány és a jogorvoslat állapotát – beleértve az ideiglenes terhelési korlátokat. |
| Fékek | Rendszeres ellenőrzés | Különös figyelmet érdemel a 2020-as MOT fék-hibaarány az átlaghoz képest. |
| DPF / kibocsátás (dízel) | Használatfüggő | Fontos dízelmotoroknál, különösen rövid távú használat esetén. |
| 12V akkumulátor | Időszakos teszt | Fontos hibridnél/PHEV – terhelési teszt terhelés alatt. |
Ford A UK kimondja, hogy a Kuga szervizintervallumok járműmodellenként és motortípusonként változnak, és a jármű szervizportfóliójában és a Ford karbantartási ütemtervében vannak meghatározva. A rövid utak, az alacsony sebességű városi vezetés, a nagy motorterhelés és a vontatás csökkentheti az olajcsere szükségességét. Ez nem egy Toyota-stílusú, fix 10 ezer/12 hónapos asztal – erősítse meg a VIN esetében.
6. Hivatalos források és független bizonyítékok
A hivatalos hivatkozások az egyszerűség kedvéért. A The Owners Club nem áll kereskedelmi kapcsolatban a Ford-val, és nem tudja megerősíteni az árat, a rendelkezésre állást vagy a foglalást. Mindig ellenőrizze a visszahívásokat és az időközöket a VIN alapján.
- Ford UK – Kuga
- Ford UK — Tulajdonos / szolgáltatás
- GOV.UK – Jármű-visszahívás-ellenőrző
- What Car? — Ford Kuga megbízhatóság
- Ford UK — A visszahívás ellenőrzése vásárlás előtt (VIN használata / regisztráció a Ford vagy DVSA segítségével)
- Ford UK — Szervizintervallumok: kövesse az Ön modelljéhez és motorjához tartozó szervizportfóliót; IOLM ahol fel van szerelve
- Független: What Car? Ford Kuga 2020 – jelenlegi megbízhatóság (90,3%-os felmérés fent idézett értékelése)
- Független: What Car? Ford Kuga 2013–2020 használt megbízhatóság (Gen2 minták)
- Független: MOTKeresés / MOT statisztika – fékhiba-arányok 2020-ban Kugas, a fent idézettek szerint
- Keresztkapcsolat: Ford Focus modellközpont (megosztott C2 architektúra a Gen3 korszakon)
7. Mit kell tulajdonképpen a tetején tartani
- A visszahívás állapota — minden Kuga ellenőrzés regisztrációval/VIN; „egy visszahívás kész” ≠ minden kampány befejeződött
- PHEV nagyfeszültségű akkumulátor kampányok – különösen Gen3 PHEV (2020. szept., BCCM 2020. július, 2025. nov.)
- 12V-os akkumulátor állapota – különösen hibrid/PHEV (What Car? felmérés: a hibrid/PHEV hibák 14%-a)
- DPF/emissziós rendszer – dízelmodellek, különösen rövid távú használatra
- Fékállapot – különösen a nagyobb futásteljesítményű autóknál (2020 MOT fékhiba arány vs átlag)
- Felfüggesztés és gumiabroncsok – hasonlítsa össze a jelenlegi állapotot a MOT előzményeivel
- Infotainment, kamerák és kulcs nélküli belépés
- Automatikus sebességváltó szervizelése, ha van
- Ford szerviztörténet és megfelelő motorolaj (minőség + IOLM)
- Rögzítse a jármű pontos specifikációját – generáció, évjárat, motor, sebességváltó, hajtáslánc, üzemanyag/hibrid típus és VIN
8. Van egy Ford Kuga? Védje viszonteladási értékét
Adja hozzá ingyenesen a The Owners Club-hoz, hogy nyomon követhesse karbantartási ütemtervét, importálhassa a UK MOT előzményeit, és eladáskor átadhassa az ellenőrzött származást. A generáció, a hajtáslánc, a visszahívás befejezése és a IOLM-hoz igazított olajrekordok pontosan azt jelentik, amit a következő vásárló nem tud rekonstruálni pusztán a jelvény alapján.
- Ellenőrzött karbantartási idővonal, garázsszámlákkal
- UK MOT import (DVSA)
- VIN visszahívás, PHEV HV, DPF, 12V és sebességváltó eseménykövetés
- Eladó: Transfer Pack PDF
Gyakori, tulajdonosok által bejelentett témák
Nem diagnosztikai tanácsok – a témák tulajdonosai gyakran dokumentálják a szervizelőzményeket. Mindig ellenőrizze a pontos motort és évjáratot.
PHEV nagyfeszültségű akkumulátor kampányok (Gen3) A
UK visszahívások közé tartozik a 2020. szeptemberi HV-túlmelegedés (5046), a 2020. júliusi BCCM csatlakozó (30202) és a 2025. novemberi HV-akkumulátorkampány (6632; a megoldás nem elérhető / a kampány idején 80%-os töltési korlát). VIN-specifikus – nem minden PHEV.
Üzemanyag-befecskendező szelep / üzemanyagszivárgás visszahívása (2023. március · 13 671)
Az üzemanyag-befecskendező szelep meghibásodása üzemanyag-szivárgást okozhat. A megoldás tartalmazott egy leeresztő csövet és egy PCM szoftvert az üzemanyagnyomás-csökkenés észlelésére és a motor teljesítményének csökkentésére.
Az olaj/üzemanyaggőz tűzveszélyes visszahívása (2022. július · 16 155)
Bizonyos körülmények között a gyújtóforrás közelében szivárgó olaj vagy üzemanyag-gőz tüzet, megolvadást vagy füstöt okozhat a motortérben. Remedy módosított alsó tálca és aktív rács.
Dízel DPF / kibocsátás (különösen Gen2)
What Car? használt-Kuga adatok listája DPF az ismétlődő dízel tulajdonosi panaszok között. Kezelje jelentett mintaként – ellenőrizze a regenerációs előzményeket és az utazási profilt, ne egy általános követelést.
12V akkumulátor hibriden / PHEV
A What Car? hibrid/PHEV felmérésében a 12V-os hibák a bejelentett Kuga hibrid/PHEV hibák 14%-a volt. Terhelési teszt terhelés alatt; különbözik a HV akkumulátor kampányoktól.
Fékek – MOT figyelőpont (2020 Kugas)
Idézett MOT adatkészlet: 63,8 fékhiba 100 tesztenként 2020-ban Kugas vs. 50,8 modellév átlaga. Rendszeres ellenőrzés — MOT statisztika, nem visszahívás.
Útmutatók és ellenőrző listák
- 12V-os akkumulátor lemerülés – mit kell ellenőrizni a hiba feltételezése előtt →
- Hogyan készítse fel az autót a műszaki vizsgára →
- Hogyan lehet igazolni a teljes szervizelőzményt eladáskor →
- Ford és Stellantis – Teljes karbantartás, PowerShift és digitális származási útmutató (A Wet Belt járvány) →
- Alapvető DIY garázsszerszámok — Kezdőkészlet →
További Ford modellek
Hasonlítsa össze a platformokat, a szolgáltatási témákat és a digitális szolgáltatástörténeti eszközöket a kínálatban.
GYIK
Milyen gyakran kell szervizelni egy Ford Kuga?+
Nincs egyetlen intervallum, amely minden Kuga-ra vonatkozna. A Ford UK szerint az intervallumok modelltől és motortól függően változnak, és a jármű szervizportfóliójából/karbantartási ütemtervéből kell venni. Kövesse a megadott olajminőséget és az intelligens olajélettartam-figyelőt (IOLM), ha van.
Melyik generáció a jelenlegi Kuga?+
A jelenlegi jármű a Gen3, amelyet 2019-ben vezettek be, és 2019/2020-tól értékesítik a piactól/modellévtől függően. A Ford a harmadik európai Kuga generációként azonosítja. A 2024-es Facelift modellek frissített stílust, technológiát és SYNC 4-t tartalmaznak.
Milyen platformot használ a Gen3?+
Ford globális C2 architektúrája – az első Ford SUV a C2 alapján. A korabeli Focus is használta a C2-t.
Van a Kuga hibrid?+
Igen. A Gen3 enyhe hibriddel (EcoBlue MHEV), full hibriddel (2,5 FHEV) és plug-in hibriddel (2,5 PHEV), valamint hagyományos 1,5 EcoBoost benzines és 1____TOK3.0 dízelmotorral kapható a piactól függően.
Meg kell néznem a visszahívási előzményeket vásárlás előtt?+
Igen. A Ford maga irányítja a leendő használtautó-vásárlókat a DVSA visszahívási szolgáltatáshoz a kiemelkedő biztonsági visszahívások érdekében. A Gen3-nak több kampánya is van – egy feladatnál a „befejezett visszahívás” nem bizonyítja, hogy minden későbbi kampány elkészült. Ellenőrizze az aktuális VIN rekordot.
Érinti a Kuga PHEVs elemet az akkumulátor visszahívása?+
Néhányan igen. A UK rekordok közé tartozik a 2020. szeptemberi HV-túlmelegedés (5046), a 2020. júliusi BCCM csatlakozó (30202) és a 2025. novemberi HV-akkumulátor (6632; a megoldás nem elérhető / 80%-os töltési korlát a kampány idején). Az, hogy egy adott autót érint-e, a VIN-tól függ, és attól, hogy a jogorvoslatot elvégezték-e.
Kuga tulajdonosi beszélgetések
A klub Ford Kuga tulajdonosainak legújabb beszélgetései.
Még nincsenek beszélgetések a Kuga modellről. Legyél az első tulajdonos, aki elindítja!
Kérdezz / Fotót posztoljCsatlakozz a Ford Owners Club közösséghez
Adja hozzá ingyen a The Owners Clubhoz, hogy nyomon követhesse karbantartási ütemtervét, importálhassa az Egyesült Királyság MOT-történetét, és eladáskor átadhassa az ellenőrzött származást.