Owners Club · Digitale servicegeschiedenis

Toyota bZ4X Eigenaarsclub — Onderhoud en herkomst

Hulpbron van onafhankelijke eigenaren. Deze pagina is geproduceerd door The Owners Club en is niet gelieerd aan, onderschreven door of gesponsord door Toyota Motor Corporation of Toyota (GB) PLC. Specificaties, terugroepacties, softwarecampagnes, servicevereisten, batterijdekking en garantievoorwaarden variëren per VIN, bouwdatum, modeljaar, batterij, aandrijflijn en uitrustingsniveau. Bevestig dit altijd aan de hand van het voertuighandboek, de Toyota-servicegegevens, het Toyota/GB-terugroepsysteem of de GOV.UK/DVSA-terugroepcontrole. De Toyota bZ4X is de eerste speciaal ontworpen moderne batterij-elektrische SUV van Toyota, geïntroduceerd in de UK in 2022 op e-TNGA en ontwikkeld met Subaru (vooral het AWD-systeem met twee motoren). In tegenstelling tot benzine-, diesel- of hybride Toyotas heeft hij geen conventionele motorolieservice, uitlaat, DPF, koppeling of automaat met meerdere versnellingen; de eigendomscentra liggen op de hoogspanningsaccu, thermisch beheer, e-Axles, opladen, 12V, banden, remmen, ophanging, software en camera's.

Behandel niet elke bZ4X als dezelfde auto. Record: bouwjaar → modeljaar → batterij → FWD/AWD → uitrustingsniveau → oplaadhardware → software/terugroepstatus → batterijstatus → servicegeschiedenis → MOT. De originele UK auto (≈71.4kWh-klasse, 2022-2025, met updates voor de batterijverwarming uit 2024) en de MY26-facelift (57.7/73.1kWh, herziene e-Axles, pre-conditioning, optioneel 22kW AC) zijn twee technische tijdperken onder één naam.

Komt u uit een clubzoektocht? Bekijk de exacte match Toyota bZ4X Eigenaarsclub landing - gebruik dan deze hub voor platforms, problemen en het volledige gidscluster.

Toyota bZ4X
Studio-illustratie

Lees dit eerst: twee technisch verschillende bZ4X-tijdperken

De naam bZ4X heeft betrekking op het oorspronkelijke draagraket (2022-2025) en een zwaar herziene facelift in MY26 (2025/2026-heden). Originele UK-auto's gebruikten een klassepakket van ≈71,4kWh met FWD of AWD (Pure/Motion/Vision-kwaliteiten). De modeljaarupdate van 2024 verbeterde de batterijverwarming (water-naar-water-warmtewisselaar en verwarmingsregelklep) voor kouder DC opladen; Toyota opgegeven tot 518 mijl WLTP FWD en 286 AWD afhankelijk van de specificatie. MY26 introduceert 57,7 en 73,1kWh bruto batterijen, herziene SiC e-Axles, hogere output, batterijvoorconditionering, optioneel 22kW AC op hogere kwaliteiten, en tot 150kW DC waarbij Toyota ongeveer 10-80% noteert in ongeveer 30–32 minuten onder geschikte omstandigheden. Kopieer de checklists voor hybride olie/DPF/E-CVT niet naar een van beide tijdperken.

1. Generaties, platforms en aandrijflijnen

  • Origineel bZ4X — 2022–2025 (e-TNGA)

    Speciale BEV SUV op Toyota e-TNGA, ontwikkeld met Subaru. Motoren met permanente magneet, reductie met één snelheid, vloeistof-/watergekoeld lithium-ionpakket, warmtepompklimaat, CCS2 DC, Toyota Safety Sense / Smart Connect afhankelijk van de uitvoering, en een conventioneel 12V-systeem. FWD = enkele motor aan de voorkant (doorgaans groter WLTP bereik); AWD = motoren voor en achter zonder mechanische cardanas — ontwikkeld in samenwerking met Subaru. Registreer Pure/Motion/Vision graad, FWD/AWD en eventuele thermische updates voor 2024.

  • Thermische update modeljaar 2024 (nog steeds origineel tijdperk)

    Geen volledige facelift: veranderingen in de batterijverwarming (water-naar-water-warmtewisselaar en verwarmingsregelklep) om het temperatuurbeheer van de accu te verbeteren en de DC-laadtijden bij koud weer te verkorten. Behandel het als een software-/thermisch hardwarecontrolepunt in het tijdperk 2022-2025 bij het vergelijken van gebruikte auto's.

  • MY26 facelift — 2025/2026 – heden

    Aanzienlijke herziening: dubbele batterijopties, herziene e-Axles met siliciumcarbide halfgeleiders, bijgewerkt thermisch beheer en pre-conditioning, interieur multimedia, exterieur, afstelling van de ophanging, NVH en trekken (AWD 1.500 kg geremd; FWD 750 kg). Registreer batterij kWh, aandrijftype, wielmaat en oplaadhardware afzonderlijk van een auto uit het originele tijdperk.

Gedeelde technische relatie met de Subaru Solterra (vooral AWD). Verbind RAV4, C-HR, Prius, Corolla en Yaris hubs voor Toyota eigendomscontext, maar pas geen hybride omvormerkoelmiddel of E-CVT-thema's toe op de bZ4X. Bevestig e-TNGA versus TNGA-B/C/K voordat u het advies kopieert.

2. MY26 UK momentopname van eigendom: accu's, aandrijving, actieradius en trekken

Behandel MY26 niet als één auto met één bereiknummer. UK facelift-auto's werden geleverd met twee bruto-pakketten: een 57,7kWh FWD-opstelling (ongeveer 165bhp / 123kW) en een 73,1kWh-pakket in FWD (ongeveer 221bhp / 165kW) of AWD (ongeveer 338bhp / 252kW). Instapauto's in Icon-stijl hebben meestal het kleinere pakket; Auto's in Design/Excel-stijl staan ​​op 73.1kWh - lees altijd de batterij en rijd weg met de VIN, niet alleen met de badge.

Op de eigenaar gerichte WLTP-oriëntatie (varieert afhankelijk van de wielen en opties): 57,7kWh FWD wordt gewoonlijk aangegeven tot ongeveer 444 mijl; 73.1kWh FWD kan tot ongeveer 352 mijl reiken op lichtere hellingen en dichter bij 519 mijl wanneer de uitrusting zwaarder is; 73.1kWh AWD ligt op ongeveer 472 mijl. FWD verbruikt over het algemeen minder energie dan AWD met hetzelfde pakket – handig bij het vergelijken van gebruikte auto's, geen belofte voor uw woon-werkverkeer.

Geremd slepen op MY26 is doorgaans 1.500 kg AWD en 750 kg FWD. Piek DC blijft op 150kW; hogere klassen kunnen een 22kW AC ingebouwde oplader toevoegen, en pre-conditioning is er om het snellaadgedrag consistenter te houden in de kou. Toyota heeft ongeveer 10–80% DC geciteerd in ongeveer 30–32 minuten onder de juiste omstandigheden – beschouw dat als laboratoriumoriëntatie, niet als een stopwatch op het voorterrein. Geplande EV-inspectie blijft voor veel UK-auto's het vertrouwde ritme van 10.000 mijl/jaar.

Registreer batterij kWh, FWD/AWD, kwaliteit, wielmaat en oplaadhardware voor de specifieke VIN. De bovenstaande figuren zijn herschreven proza ​​van de eigenaar vanuit de publieke MY26-oriëntatie die al op deze hub staat - niet een opnieuw gepubliceerd mediablad van de fabrikant.

3. bZ4X sterke punten van eigendom

  • Volledig elektrische aandrijflijn – geen conventionele motorolie, DPF, koppeling of automatische versnellingsbak met meerdere versnellingen
  • Vloeistof-/watergekoelde HV-batterij met individuele celspanning, stroom- en temperatuurbewaking
  • Warmtepompklimaatsysteem en Toyota Safety Sense / connected MyToyota functies op ondersteunde kwaliteiten
  • FWD en AWD configuraties; AWD ontwikkeld in samenwerking met Subaru
  • Jaarlijks EV gezondheidscheckpad en Battery Care Programmacapaciteitsbescherming tot 10 jaar onder voorbehoud van voorwaarden
  • MY26: langere WLTP op 73.1kWh FWD, voorconditionering, tot 338bhp AWD en 1.500 kg AWD trekkend

4. bZ4X eigendomsoverwegingen

  • Jong model in termen van UK - herkomst is VIN terugroepacties, batterijstatus en software, geen lang What Car? percentagespoor
  • Meerdere UK veiligheidsherroepingen voor vroege naafbouten, camera's, MID, HVAC en parkeercamera's - controleer de voltooiing, ga er niet vanuit dat elke VIN wordt beïnvloed
  • De oplaadprestaties zijn afhankelijk van de temperatuur van de verpakking, SoC, oplader en modeljaar; koud weer doet er nog steeds toe, zelfs met MY26-voorconditionering
  • 12V-zwakte kan lijken op HV of een softwarefout – onderzoek eerst de kleine batterij
  • EV gewicht en koppel maken bandenslijtage, uitlijning en remschijfcorrosie (gebruik met lage wrijving) echte eigendomsthema's

5. Bekende problemen en terugroepgeschiedenis: controleer dit voordat u een fout aanneemt

Bewijsscheiding: Level A = officiële UK/DVSA veiligheidsterugroepingen (VIN/specifieke bouwdatum); Level B = fabrikantcampagnes/technische informatie; Level C = onafhankelijke datasets (alleen hier What Car? merkniveau); Level D = eigenaarsrapporten; Level E = individuele fouten. Een hieronder vermelde terugroepactie betekent niet dat elke bZ4X hierdoor wordt getroffen. Geen diagnostisch advies.

  • Level A — Wielnaafbouten R/2022/181 (412 UK · 2 november 2021–15 juni 2022)

    DVSA registreerde naafbouten die na een lage kilometerstand los konden raken totdat een wiel los kon komen. Remedie: vervangen door nieuw ontworpen naafbouten met ring. Een van de belangrijkste vroege autocontroles.

  • Level A — Airbagriemen voor gordijnschermen R/2022/288 (763 UK · 2 november 2021–15 juni 2022)

    De steunbanden kunnen verkeerd worden geleid. Remedie: controle en correctie van verkeerd gemonteerde banden.

  • Level A — DCM / eCall software R/2023/279 (12 oktober 2023)

    Datacommunicatiemodule kan mogelijk niet volledig worden uitgeschakeld, dus eCall is mogelijk niet beschikbaar bij de volgende ontstekingscyclus. Oplossing: OTA software-update voor de DCM. Campagne met meerdere modellen: bevestig het bouwbereik van bZ4X vóór VIN.

  • Level A — Multi-informatiedisplay R/2023/333 (2.289 UK · 2 november 2021–7 augustus 2023)

    Een programmeerfout kan de MID leegmaken, waardoor waarschuwingsindicatoren, richtingaanwijzers, gevaren en Pre-Collision System-displays worden beïnvloed. Oplossing: MID ECU opnieuw programmeren.

  • Level A — Camerasoftware voor voorwaartse herkenning R/2024/249 (7.150 UK · 2 november 2021–14 november 2023)

    Het camerageheugen kan defect raken tijdens de verwerking van het contact uit, waardoor Pre-Collision mogelijk niet wordt geactiveerd bij de volgende cyclus. Oplossing: voorwaartse herkenningscamera opnieuw programmeren. Vooral relevant voor de Toyota Safety Sense-geschiedenis van gebruikte auto's.

  • Level A — Binnendringend water in camerabehuizing R/2024/251 (167 UK · 10 maart 2023–11 juli 2023)

    Onvoldoende laserlassen van de camerabehuizing kan ervoor zorgen dat er water binnendringt en de camera-elektronica kortsluit. Oplossing: camera vervangen.

  • Level A — HVAC elektrische compressor/ontdooier R/2025/372 (12.619 UK · 2 november 2021–2 juni 2025)

    Bij een specifieke storingsmodus van de elektrische compressor kan HVAC failsafe de werking van de verwarming onderbreken en de ontdooiing van de voorruit beïnvloeden. Oplossing: herprogrammeer HVAC besturing ECU en inspecteer de elektrische compressor. Test bij gebruikte auto's de verwarming van de cabine, de ontwaseming, de airconditioning, de reactie van de warmtepomp en eventuele klimaatwaarschuwingen.

  • Level A — Parking Assist / Panoramic View Monitor R/2025/466 (2.934 UK · 9 november 2021–2 juni 2025)

    Bij betrokken auto's met de Parking Assist ECU kan de software het achteruitkijk- / PVM-beeld bevriezen of wissen. Oplossing: Parking Assist ECU opnieuw programmeren. Controleer de achteruitrijcamera, PVM, beeldomschakeling en eventueel zwart/bevroren display.

  • Level C — Bewijs van betrouwbaarheid (What Car?): onvoldoende modelreacties

    What Car? geeft aan dat er niet genoeg bZ4X-antwoorden waren om het model te laten verschijnen in de laatste betrouwbaarheidsenquête. Deze pagina verzint dus geen modelspecifiek betrouwbaarheidspercentage. De sterke onderzoeksresultaten op fabrikantniveau van Toyota zijn uitsluitend bewijs op merkniveau. Geef voor de bZ4X zelf prioriteit aan voltooiing van de terugroepactie, batterijstatus, EV health checks, oplaadgeschiedenis, software-updates, HVAC, camera's/ADAS, 12V, MOT, banden, ophanging en onderhoudsgegevens.

  • Batterijstatus en Battery Care (herkomst, geen terugroepactie)

    Vertrouw niet uitsluitend op de weergegeven laadstatus. Registreer de resultaten van de gezondheidscontrole, de beschikbare capaciteit indien aanwezig, Toyota EV gegevens over de gezondheidscontrole, de oplaadgeschiedenis, herhaald DC gebruik, lange weken bij zeer hoge/lage SoC, batterijwaarschuwingen/codes en terugroep-/softwarestatus. Originele programmataal inbegrepen tot 10 jaar/600.000 mijlen met EV Care Battery Health Check; latere programma's gebruiken bijgewerkte kilometerlimieten en voorwaarden - bevestig aan de hand van het voertuig en de huidige Toyota-voorwaarden.

  • 12V hulpbatterij — negeer de kleine batterij niet

    Zwakke 12V kan no-wake, meerdere waarschuwingen, afstandsbediening/deur/infotainment-eigenaardigheden, opladen dat niet wil starten en gedrag dat eigenaren verkeerd interpreteren als HV of een softwarefout veroorzaken. Noteer vervangingsdatum, type, spannings-/belastingstest en symptomen. Onderzoek 12V voordat u ervan uitgaat dat het tractiepakket vervangen moet worden.

  • Opmerkingen over het laadsysteem (AC versus DC)

    De prestaties zijn afhankelijk van de accutemperatuur, SoC, de capaciteit van de oplader, de omgevingstemperatuur, het modeljaar, de accusoftware en de staat van het thermische systeem. MY26 voegt pre-conditionering toe; max. DC blijft 150kW met optioneel 22kW AC voor hogere cijfers. Logboek AC versus DC, type/vermogen van de oplader, begin/einde SoC, temperaturen indien bekend, onderbrekingen en of een andere oplader werkte – alleen ‘zou niet opladen’ heeft een zwakke herkomst.

  • Routine-slijtage: remmen, banden, ophanging

    Regen vermindert het gebruik van de wrijvingsremmen, maar de schijven roesten nog steeds, de remblokken slijten en de remklauwen blijven plakken. EV gewicht en koppel maken het merk, de belasting/snelheid, het loopvlak, de ongelijkmatige slijtage en de uitlijning van banden van cruciaal belang. Ongelijkmatige slijtage aan de binnenrand vereist onderzoek, niet alleen nieuwe banden. Ophangingsbussen, lagers en dempers blijven MOT/serviceartikelen.

6. UK service-interval in één oogopslag (bZ4X EV)

OnderhoudsitemTypische UK-vereisteWat eigenaren moeten registreren
Gepland onderhoud (Toyota bZ4X)10.000 mijlen / jaarlijksToyota factuur + kilometerstand; bevestig het VIN-schema (begeleiding van 12 maanden/10.000 mijl is ook gebruikelijk).
EV statuscheck / Battery CareJaarlijks indien vereist voor programmaBatterijstatusresultaat; Geschiktheid voor het programma tot 10 jaar, onder voorbehoud van voorwaarden.
HoogspanningsbatterijGeen routinematig vervangingsintervalGeschiedenis van gezondheidscontroles, geen olie-achtig interval.
Accukoelvloeistof/thermisch systeemVoertuigspecifieke inspectieAlle koelvloeistof-/thermische waarschuwingen; Aantekeningen voor preconditionering MY26.
12V batterijConditiegebaseerd / in gebruikBelastingstest + vervangingsdatum.
Remmen / banden / uitlijningInspecteer regelmatigPads, schijven, corrosie; betreden; ongelijkmatige slijtage; uitlijningsrapport.
Software / terugroepactiesBij elke service + vóór aankoopVIN campagnestatus (hub, camera, HVAC, PVM, MID, DCM).
MOTJaarlijks na 3 jaarDVSA MOT geschiedenisimport.

Origineel 2022–2025 en MY26 delen de EV-inspectiefilosofie, maar verschillen wat betreft batterijhardware, voorconditionering en oplaadopties – bevestig dit in de handleiding van uw VIN. Intervallen zijn indicatief; officiële schema's variëren per modeljaar en markt. Controleer dit altijd voordat u werk boekt. Hybride RAV4 olie/DPF-schema's zijn niet van toepassing.

7. Officiële bronnen en onafhankelijk bewijsmateriaal

Officiële links zijn bedoeld voor gemak en nauwkeurigheid. The Owners Club heeft geen commerciële relatie met Toyota Motor Corporation of Toyota (GB) PLC en kan namens hen geen prijzen, beschikbaarheid of boeking bevestigen. De terugroeprijen op deze pagina zijn onderzoeksreferenties: gebruik registratie + VIN + Toyota dealerrecords voor een specifieke auto.

  • Gebruikershandleiding en Toyota dealersysteem voor uw VIN — volg de editie die past bij uw modeljaar en batterij

8. Waar je eigenlijk op moet letten

  • VIN, bouwdatum, modeljaar, batterij kWh, FWD/AWD, kwaliteit en wielmaat — identiteit vóór anekdotes
  • Herinner voltooiing tegen de specifieke VIN (vooral R/2022/181 voor vroege auto's; R/2025/372 HVAC; camera/PVM/MID campagnes)
  • Toyota EV health checks, Battery Care geschiktheid en eventuele hoedanigheid/SoH documentatie
  • AC en DC laadgedrag, inclusief opmerkingen over koud weer en MY26-pre-conditioning, indien aanwezig
  • 12V-belastingstests en vervangingsdata — voordat wordt aangenomen dat er sprake is van een HV-fout
  • HVAC verwarming/ontwaseming en camera/ADAS-functie op de weg/test — bijpassende terugroepthema's
  • Bandenslijtage/uitlijning, staat van de remmen, ophanging en MOT geschiedenis
  • Gebruik geen conventionele olie/DPF/koppeling/AT-checklists – gebruik in plaats daarvan EV herkomst

9. Heb je een Toyota bZ4X? Bescherm de batterij en herkomst

Voeg uw bZ4X gratis toe aan The Owners Club om een ​​digitale onderhoudstijdlijn samen te stellen, de geschiedenis van UK MOT te importeren en een overdraagbaar herkomstrecord te maken. Voor deze EV is de belangrijkste keten de gezondheid van de batterij → terugroepacties → software → opladen → 12V → HVAC → camera's → remmen → banden → MOT — niet alleen de postzegels “elk jaar onderhouden”.

  • Geverifieerde onderhoudstijdlijn met facturen van dealers en specialisten
  • UK MOT importeren (DVSA)
  • Batterijstatuscontroles, terugroepen/voltooien van software, opladen en 12V-aantekeningen
  • Geverifieerd Transfer Pack PDF te koop

Veelvoorkomende door de eigenaar gerapporteerde thema's

Geen diagnostisch advies; thema's die eigenaren vaak documenteren in de servicegeschiedenis. Controleer altijd uw exacte motor en bouwjaar.

  • Wielnaafbouten — R/2022/181 (412 UK)

    Vroege bouw 2 november 2021–15 juni 2022: naafbouten kunnen na een lage kilometerstand losraken tot het punt waarop een wiel kan loskomen. Remedie: opnieuw ontworpen naafbouten met ring. Kritische VIN-controle op vroege auto's.

  • Multi-informatiedisplay leeg — R/2023/333 (2.289 UK)

    Een programmeerfout kan de MID leegmaken, inclusief waarschuwingen, indicatoren en Pre-Collision System signalen. Oplossing: MID ECU opnieuw programmeren. Bouwvenster tot en met augustus 2023.

  • Camerasoftware voor voorwaartse herkenning — R/2024/249 (7.150 UK)

    Het camerageheugen kan defect raken bij het uitschakelen van het contact, dus Pre-Collision wordt mogelijk niet geactiveerd in de volgende cyclus. Oplossing: voorwaartse herkenningscamera opnieuw programmeren.

  • HVAC elektrische compressor/ontdooier — R/2025/372 (12.619 UK)

    De failsafe van de compressor kan de verwarming en de voorruitverwarming opschorten. Oplossing: herprogrammeer HVAC ECU en inspecteer de compressor. Test het verwarmen en ontwasemen van elke gebruikte auto.

  • 12V hulpbatterijstatus

    Een zwakke 12V kan HV of een softwarefout nabootsen: niet wakker worden, waarschuwingen, vergrendelen/op afstand/opladen. Belastingstest en vervanging van boomstammen voordat u overgaat op het tractiepakket.

  • HV batterijstatus en Battery Care controles

    Log Toyota EV resultaten van de gezondheidscontrole, capaciteitsnotities en geschiktheid voor Battery Care (tot 10 jaar afhankelijk van jaarlijkse controles en huidige voorwaarden). Voertuigspecifieke dekking bevestigen.

Gidsen en checklists

Meer Toyota-modellen

Vergelijk platforms, servicethema's en digitale servicegeschiedenistools over het hele assortiment.

Alle Toyota-modellen →

Veelgestelde vragen

Hoe vaak moet een Toyota bZ4X onderhouden worden? De gepubliceerde __TOK3__ technische specificatie van+

Toyota is doorgaans 10.000 mijl of jaarlijks (Toyota UK raamt dit vaak op 12 maanden of 10.000 mijl, afhankelijk van wat zich het eerst voordoet). Individuele voertuigen kunnen verschillen. Bevestig dit altijd aan de hand van het handboek en het Toyota-serviceschema voor die VIN.

Heeft de bZ4X motorolie nodig?+

Er is geen conventioneel motorolieonderhoud vereist; er is geen verbrandingsmotor. Geplande EV-inspecties, remvloeistof, cabinefilter, banden, 12V en software/terugroepcontroles zijn nog steeds van toepassing.

Is de 2026 bZ4X dezelfde auto als het 2022-model?+

Nee. MY26 herziet batterijopties (57.7 en 73.1kWh), e-Axles, thermisch beheer, opladen (voorconditionering; optioneel 22kW AC; 150kW DC behouden), software, interieur en uitrusting. Leg het vast als een technisch tijdperk dat losstaat van de originele auto uit 2022-2025.

Is de bZ4X betrouwbaar — wat is de What Car?-score?+

Er zijn niet genoeg modelspecifieke What Car?-enquêtegegevens voor een betekenisvol bZ4X-betrouwbaarheidspercentage. What Car? stelt dat er onvoldoende reacties waren om het model te laten verschijnen in het laatste betrouwbaarheidsonderzoek. Toyota-enquêteresultaten op merkniveau zijn geen vervanging voor een bZ4X-score. Voor een gebruikte auto zijn de toestand van de batterij, voltooiing van de terugroepactie, software, opladen, 12 V, HVAC, camera's, banden, remmen en MOT belangrijker.

Heeft de bZ4X terugroepacties die ik moet controleren?+

Ja — UK DVSA records bevatten R/2022/181 naafbouten (412), R/2022/288 gordijnairbagriemen (763), R/2023/279 DCM/eCall, R/2023/333 MID software (2.289), R/2024/249 vooruitrijcamera (7.150), R/2024/251 binnendringend water in camera (167), R/2025/372 HVAC compressor/ontdooier (12.619) en R/2025/466 Parking Assist/PVM (2.934). Controleer altijd VIN/builddatum; een vermelde terugroepactie betekent niet dat elke bZ4X wordt beïnvloed.

Hoe lang is de bZ4X batterijgarantie / Battery Care dekking?+

De dekking is afhankelijk van het modeljaar, de garantievoorwaarden en de Battery Care Programmavoorwaarden. Het huidige Battery Care-programma van Toyota kan bescherming van de batterijcapaciteit bieden voor een periode van maximaal 10 jaar, afhankelijk van de vereiste jaarlijkse batterijcontroles en toepasselijke voorwaarden – bevestig dit voor het specifieke voertuig.

bZ4X-eigenaar discussies

Laatste gesprekken van Toyota bZ4X-eigenaren in de club.

Nog geen discussies voor de bZ4X. Wees de eerste eigenaar die begint!

Stel een vraag / Plaats een foto

Word lid van de Toyota Owners Club community

Voeg hem gratis toe aan The Owners Club om de onderhoudstijdlijn bij te houden, de Britse APK-geschiedenis te importeren en de geverifieerde herkomst over te dragen wanneer u hem verkoopt.

Privacy & Performance

Toyota bZ4X Eigenaarsclub — Onderhoud en herkomst | The Owners Club